КАУФЛАНД - тема 40

  • 57 116
  • 767
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 25 736
Соул, душа, купи си делонги и не се мъчи повече.

# 691
  • Мнения: 35 109
Аз съм доволна от Саеко. Каймак да искаш. И не беше скъпа. Но тази не я знам колко е от Кауфланд

# 692
  • Мнения: 104
В  брошурата с 50% намаление има някакъв абсорбатор. За тия пари няма да искам да работи като нещо уау, но ми трябва за затворена тераса, на която сега има само вентилатор от миналия век. Дали ще излезе читав? Ако е пускан преди, някой да сподели..

# 693
  • Мнения: 10 210
Така изглежда, да, като на снимката, модел АЕМ-1528. 

😭

# 694
  • Мнения: 1 331
Около Коледа купих 3 машини ,но бяха по 70лв.за това не съм сигурна,дали са същите в момента!Правят страхотно кафе,ползват се яко без да ги жалим!В къщи ми е Саеко ,единствената разлика е,че тези са ужасно шумни и много грозни!

# 695
  • Мнения: 2 371

Трябва ми за техни ножове,миналата или по-миналата година ги купих,нямам скъпи ножове

ММ днес е купил точилото. Доволен е. Предвидено е за точене на керамични ножове, метални ножове и функция Fino. Много стабилно се хваща, тъй като е направено от материал, който не се хлъзга.
И един нож на Брио е взел. Simple Smile
Сакън. Керамични ножове на такова точило НИКОГА. Керамичните не се точат така. Точете си металните и не вярвайте на рекламни глупости. И цяла България да се нареди да пише че си точи керамични ножове с това пак няма да се вържа.

# 696
  • Мнения: 4 303
Ние имаме същата кафе машина като показаната.
Перфектна е, нямам забележки.
Е, не си се почиства измива сама, като по скъпите, но за парите си, си струва.

# 697
  • Мнения: 534
Някой да пише нещо за сушоара.Дали е достатъчно силен.Аз искам от Лидл но моя изгоря и не мога да чакам.

# 698
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Купи си от Лидл. Винаги имат налични сешоари от предишни пускания. По спомен са около 25 лв.

# 699
  • Мнения: 1 072
Някой да пише нещо за сушоара.Дали е достатъчно силен.Аз искам от Лидл но моя изгоря и не мога да чакам.
Аз съм много доволна . Според мен е достатъчно силен.

Нагревателите за вода , дали са добри ? Дали се монтират лесно ? Трябва ми такъв за стена .

# 700
  • Сливен
  • Мнения: 4 047
пак съм аз с точилото,купих,изпълних указанието да се сипе малко вода,след наточването на ножовете го изпих,но в дупчиците остана вода,как да я изкарам,пробвах да я разглобя,не става,издръсках колкото можах,но има още малко вода.

# 701
  • Мнения: 2 354
Термоканата бива ли я?

# 702
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 389
Добри са нагреватулите за вода, от 2018 га имаме и на майка ми купихме тогава. Само да знаете за  гореща вода се намаля и силата на водата. Лесно се слага.

# 703
  • Мнения: 2 021
Ако е тази ЖИлязната дето си топлиш вода за чай примерно, недостатък е само късия шнЮр Simple Smile  около 50 см.

# 704
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 802
https://www.kaufland.bg/aktualni-predlozheniya/ot-ponedelnik/det … _id=00068527.html
Шефът Антонио, ако питаш за тази, ние сме доволни. От години я имаме. Вярно, че е късичък шнурът, но това не ми е проблем.

Общи условия

Активация на акаунт