КАУФЛАНД - тема 40

  • 57 080
  • 767
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 1 198
Благодаря много за отговорите. Аз съм малко предубедена за тези слоукукър-и и затова клоня повече към малка печка/фурна. Тези дни ще отскоча най-вероятно и ще ги разгледам хубаво.
Виж в Метро, в момента има на промоция такава фурничка, но е доста по голяма и върши страхотна работа. Ние имаме такава на балкона и почти всичко печем в нея.
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 10 мар 2020, 18:15 от Nell999

# 721
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 740
Сега разгледах брошурата за нехран. стоки. Има за 65 лв. малка печка с 1 котлон. Струва ми се, че ще върши повече работа от обсъжданата горе фурничка. Моя позната готви на такава за себе си и сина си, доволна е.


Да, това всъщност ми остана като вариант (току що я гледах), също благодаря и за печката от Метро. И нея ще погледна. Flowers Bouquet

# 722
  • Мнения: 54 338
Фурната е екстра, за сам човек.
И котлон има.
Другата, показана, не.

Нямаше много народ, но аз ходих към 16 ч. В Лидл също.

# 723
  • Мнения: 1 842
Здравейте, отново някой може ли да ми помогне? Благодаря Heart

Последна редакция: вт, 10 мар 2020, 22:04 от Corrie

# 724
  • Мнения: 10 201
Обади се на клиентския телефон и им обясни какво се е случило. Hands V Каквото и да сподели друг клиент, това не означава, че можеш да разчиташ на чужд опит и да се позовеш на него в магазина. Успех!

# 725
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 789
Corrie, вземай чиниите и касовата бележка и на информация. Обясни ситуацията и не се оставяй да те изкарат теб виновна. Принципно са длъжни да заменят стоката, или да върнат парите, така че бъди настоятелна.

# 726
  • Мнения: 25 732
И аз загледах сервиза, 35 лв не е много а е хубава марка. Не взех, че ме мързеше да товаря тежки неща.

# 727
  • София
  • Мнения: 4 547
По повод керамичните ножове и точилото. Дори и най-евтините ножове от този тип имат нужда от точене чак след 2-3 г. ползване и то ако ще режете или почиствате месо, за което си трябва много остър нож.

# 728
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 140
По повод керамичните ножове и точилото. Дори и най-евтините ножове от този тип имат нужда от точене чак след 2-3 г. ползване и то ако ще режете или почиствате месо, за което си трябва много остър нож.

нож го пробвай на мек домат.

# 729
  • София
  • Мнения: 4 547
По повод керамичните ножове и точилото. Дори и най-евтините ножове от този тип имат нужда от точене чак след 2-3 г. ползване и то ако ще режете или почиствате месо, за което си трябва много остър нож.

нож го пробвай на мек домат.
Точно! Доматетата само с керамиката ги режа, че другите ме мързи да ги точа.

# 730
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 140
По повод керамичните ножове и точилото. Дори и най-евтините ножове от този тип имат нужда от точене чак след 2-3 г. ползване и то ако ще режете или почиствате месо, за което си трябва много остър нож.

нож го пробвай на мек домат.
Точно! Доматетата само с керамиката ги режа, че другите ме мързи да ги точа.
не, обели ги.

# 731
  • Мнения: 54 338
Купих домати по 1,79. Simple Smile
Лъки, нямаше при нас моп Пеперуда?

# 732
  • Мнения: 25 732
Купих домати по 1,79. Simple Smile
Лъки, нямаше при нас моп Пеперуда?
При нас имаше. Купих си, даже вече изчистих. Innocent
Бяха по средата сложени, а не при другите неща за чистене.

# 733
  • Мнения: 54 338
Да де, по средата. Обаче бяха само стъклочистачките, метла с лопатка и спрей моп-а. Пеперуди нямаше.
Утре пак ще диря.

# 734
  • Мнения: 4 303
При нас нямаше количка без моп.
Чак ми стана чудно аз що ли не взех?

Общи условия

Активация на акаунт