👨‍🍳 Hell’s Kitchen 👨‍🍳 България "Емоции под налягане" - сезон 3, тема 1

  • 32 871
  • 738
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 29 023
Някой ще мине да ви каже: вий па сте много 'убави! 😆 Отгоре на всичкото, не можете и да готвите. 🤪
Ма тя и Соня не може да готви. Stuck Out Tongue Winking Eye
Именно... 😃

# 661
  • Мнения: 3 510
Соня, че има някакъв чар, има, но е далеч от красавицата, за която се мисли. Снимките и в ИГ нямат нищо общо с това, което виждаме по телевизията. Със сигурност, ако го раздаваше малко по-скромно и с покритие, щеше да изглежда доста по-симпатична от колкото е.

# 662
  • Другата България
  • Мнения: 37 741
Аз още в началото писах, че се чудя с какво Соня е набеждавана за красавица.
Към този момент продължавам да се чудя. Обикновена жена, Михаела ми е по-симпатична от нея.
Според мен в този сезон няма някоя, която да е истински красива жена. Гергана също се спряга за красавица, ама и тя е далеч от истината. Но е по-симпатична от Соня, поне за мен разбира се.

# 663
  • Мнения: 6 276
И аз съм с голямо чело,но не се бия в гърдите и имам реална самооценка за себе си 😁.
Мен да ви кажа хич не ми пука за красотата им,Чилева беше далеч от красавица,но готвеше спор няма.Светла пък беше хем хубава,хем можеща.Въпросът е че тази година една няма да готви,направо не знам как са ги избирали .

# 664
  • Мнения: 29 023
Сега ще се мерим коя е по голяма красавица и готвачка ли? Давайте да качим по една снимка на нас си и на по една манджа!
Харесвам и Гергана, и Михаела и Соня! Хубави млади момичета са.... Но по сценарии Соня е набедена за въртиопашка!

# 665
  • Мнения: 1 727
Сега ще се мерим коя е по голяма красавица и готвачка ли? Давайте да качим по една снимка на нас си и на по една манджа!
Харесвам и Гергана, и Михаела и Соня! Хубави млади момичета са.... Но по сценарии Соня е набедена за въртиопашка!

Пу съм дегустратор;) Обещавам,  че няма да хвълям чинии като шеф Ангелов;)

# 666
  • Мнения: 500
Предполагам , че продуцентите са й лепнали етикет красавица. Не е грозно момичето. Но ми е безлична на мен

# 667
  • Мнения: 2 399
А знае ли се на каква възраст е Соня, че нещо не минсе вписва с понятието за’момиче’?

# 668
  • Мнения: 6 276
33 според уикито.

Галя не може да е на 28,абсурд 🤐

# 669
  • Испания
  • Мнения: 37 503
А знае ли се на каква възраст е Соня, че нещо не минсе вписва с понятието за’момиче’?

На 33 е.

# 670
  • Мнения: 2 399
На мен ми изглежда към 40, цялостното й излъчване е такова. За Галя направо не коментирам..

# 671
  • Мнения: 14 840
33 според уикито.

Галя не може да е на 28,абсурд 🤐
Ъ, 28 Галя, кАжи чеСно.

# 672
  • Мнения: 500
ГАЛЯ Е НА 28!!!!!!!!!!!!!!!!!
Добре, Реджеп е на моите години, Соня ми е кака, Галя е по-малка от мен.....нямам думи.
Мислех че Галя е 40+......Соня, 25-28, Реджеп .....целия ми е неопределен

# 673
  • Мнения: 2 399
На мен всички жени ми изглеждат по-възрастни. Недялка-42, Атанаска-51, Полина -40.. Не искам да прозвучи грубо, но явно професията си оказва значение.

# 674
  • София
  • Мнения: 62 595
На 33 и само блогърка?

Общи условия

Активация на акаунт