👨‍🍳 Hell’s Kitchen 👨‍🍳 България "Емоции под налягане" - сезон 3, тема 1

  • 32 896
  • 738
  •   1
Отговори
# 90
  • Испания
  • Мнения: 37 503
  Hell's Kitchen Bulgaria
 
Какво се случи със Светлето след сезон #2 и къде е тя сега, вижте тук 👇

# 91
  • Мнения: 3 502
Имам снимки на участниците, но явно са много големи и не успях да ги кача. Смайли, ако искаш, мога да ти ги пратя по мейл.

# 92
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Имам снимки на участниците, но явно са много големи и не успях да ги кача. Смайли, ако искаш, мога да ти ги пратя по мейл.

ОК. Писах ти ЛС. Сега няма да мога да ги сложа в първия пост, защото не може да се редактира, но ще ги подготвя за втората тема. Ще ги намаля и публикувам и тук.

Ето ги всички заедно. За следващата тема ще ги разделя на мъже и жени. Благодаря, System Error.



Някои лица са ми познати.

Последна редакция: нд, 23 фев 2020, 13:08 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬

# 93
  • Пловдив
  • Мнения: 3 364
На снимките по някакъв начин Соня ми напомня за Ралица от втори сезон

# 94
  • Мнения: 1 873
Лука е човека, който ми прилича на Виктор, но на живо. Тук на снимка сякаш нр чак толкоз.

# 95
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Лука е човека, който ми прилича на Виктор, но на живо. Тук на снимка сякаш нр чак толкоз.

Да, на снимката не прилича.

Скрит текст:

# 96
  • Мнения: 5 825
Очаквам с нетърпение да почне новия сезон. Дано да бъде интересен и да бъде весело в темата!

# 97
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Днес в "На кафе" - Дани Спартак и Чилева.

# 98
  • Мнения: 9 493
Днес в "На кафе" - Дани Спартак и Чилева.

Двамата ми най-противно на едно?! Ужас. Grinning

# 99
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ако има желаещи да гледат...

Веселина Чилева и Дани Спартак: Сбъдваме мечтите си благодарение на Hell’s Kitchen България


https://nova.bg/accents/view/2020/02/24/279020/%D0%B2%D0%B5%D1%8 … 1%80%D0%B8%D1%8F/

# 100
  • Мнения: 29 201
Момичета, аз се нагласих да гледам, а то било от утре! Sad

# 101
  • Мнения: 353
Момичета, аз се нагласих да гледам, а то било от утре! Sad
И аз си мислех, че е тази вечер. Даже се учудих как така Капките ще са само 1 час .., 😂

# 102
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
В края на участието си в "На кафе" Дани Спартак и Чилева играха срещу Светла и Никола.
Не знам за участника от новия сезон, за който shokomen писа, че приличал на Виктор Ангелов, но на няколко пъти по време на играта Никола страшно много ми заприлича на него.

# 103
  • Мнения: 6 288
И кой спечели?Гала не мога да си я причиня дори и заради Никола.

# 104
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Е, те "рисуваха" заглавията на кулинарни филми, не е била кой знае каква игра. Наравно завършиха, май, но те продължиха да играят и в рекламите.

Общи условия

Активация на акаунт