🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 14 (Тема 3)

  • 45 631
  • 1 059
  •   1
Отговори
# 765
  • София
  • Мнения: 8 111
И аз тъкмо да стана комсомолка, и свалиха Тодор Живков, тюх Joy
А знае ли се кой готви вместо Тодор? Не ми се отваря промото за довечера.

# 766
  • Мнения: 9 033
Ох, с тия чавдарчета и пионерчета ..недейте така сега с политически теми ала Стоенчо!
Така с тема на Черешката не съм се забавлявала никога Joy

# 767
  • Мнения: 11 566
И аз тъкмо да стана комсомолка, и свалиха Тодор Живков, тюх Joy
А знае ли се кой готви вместо Тодор? Не ми се отваря промото за довечера.
Някакъв мъж, готвач сигурно, не ми е известен.
И аз не дочаках до комсомолче. Още ме е яд- тъкмо бях научила наизуст речта, и падна режима.

# 768
  • Мнения: 3 743
Джулиана от Брадъра я помня, че все се определяше да като бъде внучка и дъщеря на някого, от зор да се докаже колко е млада, а те колко стари. И с такова самочувствие като че ли нея няма да я стигне възрастта или че кой знае колко добре ще изглежда. Ще речеш, че същинска Моника Белучи е родена, а тя на няма 30 дялкана повече от Пинокио, че и му сдъбнала мечтата да е кукла (ама за 18+, не дървена) от плът и кръв.

# 769
  • Мнения: 2 015
Ще речеш, че същинска Моника Белучи е родена, а тя на няма 30 дялкана повече от Пинокио, че и му сдъбнала мечтата да е кукла (ама за 18+, не дървена) от плът и кръв.

Ох, не мога повече,... умирам от смях..Как ви хрумват бе,  комиците направо могат да се пенсионират, техните скечове бледнеят.
...дялкана повече от Пинокио..Sweat SmileSmileSmileSmileSmile го крада.

# 770
  • София
  • Мнения: 1 902
дялкана повече от Пинокио

Sweat SmileSweat Smile

Помня,че пя и песен на някой там-Лелчеее нещо си беше..Дали не беше на Никита?

# 771
  • Мнения: 3 743
Да, от втория брадър на Никита обясняваше как може да ѝ бъде майка, къде е 10-15 години по-голяма, а в първия си спомням как нон стоп повтаряше на Марги Хранова, че ѝ била баба. Кой я нарочи за мила и добра идея нямам, но те и за Гущеровица това повтаряха, тъй че разбираемо може би.

# 772
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Гледам във Vesti.bg ексклузивно интервю с Джугани, в което обяснява, че обожава шоколадова торта. Joy

Скрит текст:
"Малко преди да стане майка, красивият модел Джулиана Гани се изправи пред предизвикателството на „Черешката на тортата“. С помощта на половинката си Илиян, тя получи пълен брой точки в предаването.
Какъв е опитът ѝ в кухнята, кой е любимият ѝ десерт и кое е ястието, на което никога не може да устои, ще разберете в ексклузивното блиц интервю за Vesti.bg.
За първи път готвих….протеинова палачинка.
В кухнята никога не ми се получава…почистването.
Храната, на която никога не мога да устоя, е….торта (шоколадова).
Сутрин обичам да си хапвам…бисквита с късо кафе.
Ястието, което ми се получава най-добре, е…кекс.
Докато готвя, не мога без…музика.
От хората, които познавам, най-вкусно готви…майка ми.
Рецептата за любимия ми десерт е…кратка, но с много старание и шоколад.
Обичам да готвя, защото…Храната прави борбата.
В „Черешката на тортата“ най-много се притеснявах…от гостите си и техните вкусове.
Тайната на добрия домакин е…в посрещането и атмосферата." 

# 773
  • софия
  • Мнения: 25 448
И аз тъкмо да стана комсомолка, и свалиха Тодор Живков, тюх Joy
А знае ли се кой готви вместо Тодор? Не ми се отваря промото за довечера.
Някакъв мъж, готвач сигурно, не ми е известен.
И аз не дочаках до комсомолче. Още ме е яд- тъкмо бях научила наизуст речта, и падна режима.
Хич не ме е яд, на мен ми предстоеше да зубря някаква глупост и за щастие нещата се промениха.

Може да е някакъв негов приятел. И той не изглежда много здравословно.

# 774
  • Мнения: 2 015
На Джулиана всичките ѝ представи за нещата са като в това интервю, от което ще копна цитатите: https://trud.bg/%D0%B4%D0%B6%D1%83%D0%BB%D0%B8%D0%B0%D0%BD%D0%B0 … 0%BF%D0%B8%D0%BB/

Цитат
....По думите ѝ е израснала в  много добро семейство....
                                      VS

Цитат
...Тя има още една сестра и двама братя, но всички са от различни бащи....

Според нейната ценностна система  така стоят нещата.

Последна редакция: пт, 24 яну 2020, 12:55 от Walnuss

# 775
  • Мнения: X
Четири деца от четирима различни мъже?! Flushed Майка ѝ не може да има претенции към нито една щуротия, която Джулияна е решила да прави със себе си...

# 776
  • Мнения: 2 015
Четири деца от четирима различни мъже?! Flushed Майка ѝ не може да има претенции към нито една щуротия, която Джулияна е решила да прави със себе си...

Е, тя дава категорична заявка, че ще я надмине в щуротиите.
Но е и факт, че майка ѝ е красива жена все още, докато Джулиана изобщо не прилича на нея. И колкото повече тунинг трупа, толкова повече се дистанцира от идеята за красота.

# 777
  • Мнения: 5 680
....
Но е и факт, че майка ѝ е красива жена все още, докато Джулиана изобщо не прилича на нея. И колкото повече тунинг трупа, толкова повече се дистанцира от идеята за красота.
Всъщност Джулиана въобще не е грозна, дори е красива без интервенциите си. Не знам що се прави така, това хубаво момиче
Скрит текст:
А тук вече е започнала с интервенциите:
Скрит текст:

# 778
  • Мнения: 2 015

Всъщност Джулиана въобще не е грозна, дори е красива без интервенциите си. Не знам що се прави така, това хубаво момиче
Скрит текст:

Тук е дори невинна на вид. Но точно това е идеята ми, че тя съзнателно се отдалечава от красотата.
Боже, и дипломата ѝ сте изкопали!!! Flushed

# 779
  • Мнения: 1 695
Аз пък я помня така:
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт