🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 14 (Тема 3)

  • 45 532
  • 1 059
  •   1
Отговори
  • USA
  • Мнения: 7 233


Новият сезон на „Черешката на тортата“ готви зашеметяващи приключения в кухнята с редица известни личности, на които този път шеф Манчев е приготвил кулинарни задачи за всяка седмица, от 9 декември в 20.00 ч. в ефира на NOVA.

🍳Полезни линкове: https://www.facebook.com/chereshkata.na.tortata/
🍹ТЕМА 1: http://old.bg-mamma.com/?topic=1161102
 🍓TEMA 2: https://www.bg-mamma.com/?topic=1164722

# 1
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Благодаря за новата тема.

В "Черешката на тортата" на 20 януари очаквайте




https://nova.bg/shows/video/5849/%D0%B2-%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B5 … 0%B9%D1%82%D0%B5/

# 2
  • Мнения: 1 859
Цоп, и аз тука! Stuck Out Tongue

Утре гледам, че ще е Киора. Какво предполагате, че ще сготви?

Дано не ме лъже паметта, но той май живя в Япония или Китай известно време. Мислите ли, че може да са ястия с влияние от кухнята на Изтока?

# 3
  • Мнения: X
Защо му казвате на Стоян "Киора"? Той не е ли пял единствено като "Стоян Михалев и Виктор"?

Мерси за темата! Flowers Hibiscus

# 4
  • Мнения: 1 859
Защо му казвате на Стоян "Киора"? Той не е ли пял единствено като "Стоян Михалев и Виктор"?

Мерси за темата! Flowers Hibiscus

Нямам идея, аз го знам от пубертета - тогава така беше известен.
Смайлис май спомена, че го познава лично, може би тя знае.

П.С. Това намерих в Уикипедия:

Скрит текст:
"Добива популярност още като вокалист на „Киора“, с които през 1992 г. записва албума „Вярвам в теб“, съдържащ едноименния хит. Албумът става двойно платинен, продаден в над стохиляден тираж. През 1993 г. заснема и клипа към „Вярвам в теб“.

След разпадането на Киора през 1997 г., заедно с Виктор Стоянов, създава формация, станала по-известна като Стоян и Виктор. Дебютният им сингъл „Откакто ти“ им печели награда за поп-хит на 1999 г. на Годишните музикални награди на Телевизия ММ, а едноименният албум, излязъл през 1999 г., става най-продаваният поп албум на български изпълнител."

# 5
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Защо му казвате на Стоян "Киора"?

Беше вокалист на "Киора". Най-големият хит на групата беше "Вярвам в теб".

# 6
  • Мнения: X
Знам я тази песен и я харесвам, но не знаех, че я пее Стоян Михалев. Аз го знам само от "Стоян Михалев и Виктор" и един клип с един камион. Не знам много за него. Благодаря за инфото.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 183
Благодаря за новата тема.
Джулката е готвила преди.
Другите 2 дами не ги знам.

# 8
  • Мнения: 4 706
Благодаря за новата тема!

Чак сега гледам епизода от петък и съм в потрес от Брат Люис или както се казва! То бива коментари, бива простотия и инфантилност... да не кажа педерасти@. Страшна досада.

# 9
  • Мнения: 28 131
Adoralova мерси!
Стоян Михалев много го харесвах и двата му хита...сега доста променен външно...  ех, младежки времена!

# 10
  • Мнения: 6 930
Чакам с нетърпение датската екс-снаха Пепе да развърти черпака с вегетариански ястия в дома на родителите си. Те поне имат посуда, щото тя обясняваше преди, че не готви, щото... е под наем (от години) и няма достатъчно кухненски пособия за целта 😂😂😂

# 11
  • Мнения: 14 887
Благодаря за новата тема!
Надявам се тази седмица да бъде приятна и за участниците, и за нас.

# 12
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 673
Предната седмица беше под всякакво ниво. Като видях реакцията на Жана в Деси с цигарата, ами тази я изхвърлям като мръсна котка.В чужд дом си, има си правила, спазваш ги. Много пропсто същество. Фънки също, Зьа онова недоразумение с трите имена и неизяснения пол също.

# 13
  • Мнения: 1 853
Така, радвам се, че седмицата свърши, че онези не бяха за гледане.. Благодаря за новата тема. Simple Smile

# 14
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Аз пък Стоян Михалев го знам първо като от "Киора" и чак тогава като от "Стоян и Виктор". Ама това е то възрастова граница  Satisfied  Satisfied
В анонса чух за някакво вино Тошко говореше, че е от... и Стоян го допълни "УБО". Така че конфликтът ще е вероятно на основа социализъм, живковизъм и т.н.


Adoralova, благодаря за темата!

Общи условия

Активация на акаунт