🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 14 (Тема 3)

  • 45 670
  • 1 059
  •   1
Отговори
# 945
  • на пистата
  • Мнения: 5 837
Тошето..има га и като Бин Ладен.В профила му във фейса са.

# 946
  • Мнения: 1 463
Само Плачков разпознах на първо виждане...

# 947
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Сакън, че вип особите са ги държали без шампанско.
Тая вечер Антоанет ужасно много ме дразни, коментарите ѝ са толкова неуместни и нелепи. Опит се нещо да блесне, ама хич не ѝ се получава.
Гергана, както се възмущаваше от Тодор, така тази вечер му кокетничеше.
Той е много земен и чувствителен човек с чувство за хумор.
Не ми хареса, че не се включи изобщо в приготвянето на вечерята и че не изпълни седмичната задача.
Боба според мен е добро попадение, лично аз много обичам боб и ми е интересно да опитвам ястието, приготвено от различни хора.
На Стоян друга никаква мисъл не му тече в тая кратуна, ястията били, за да напомнят за онова време. Сега не ядем боб и кисело зеле ли?
С тортата се получи много забавно, случвало ми се е с кекс. 😁 Иначе ми звучи страхотно, беше добре украсена и красиво изглеждаща.
И у мен възникна въпроса как и защо тези писалки са се озовали в Гергана?!
Добре мина вечерта му.
Не заслужаваше победата Джулиана, сякаш Гергана се представи най-добре.
Задачата за другата седмица е интересна. Само Веселин Плачков ми е познат, той бързо агресира, ще видим дали някой няма да го ядоса.

Последна редакция: пт, 24 яну 2020, 21:15 от DespicableMe

# 948
  • Мнения: 9 484
Манчев хубаво заяде Тошко за неспазването на условието, но много удобно пропусна тортата на Джулка и половината ястия на Антоанета. 🤔

# 949
  • Мнения: 10 604
Гергана е присвоила тези писалки! И е много глупава! Поне  да му ги беше дала тайно, а не пред цяла България!

# 950
  • Мнения: 1 941
Манчев се държа като абсолютен бастун с Тошко.

# 951
  • Мнения: 15 207
Хубава седмица беше. Честито на "победителката"!
Хареса ми вечерята на Тошко. Тайната на боба - печена суха чушка. Не очаквах да готви, но пък готвача беше чудо. Изненадата беше много добра.

Подаръка на Гергана беше изключителен жест, но да не би да ги е откраднала ...

Горкият Манчев, да го ужали човек. Все пак подари книгата на Гергана,  тя се справи най - добре /според мен/.

Продължавам да харесвам трите дами, предвид показаното. Стоян е жертвата на миналото, не Тодор.

# 952
  • Мнения: 14 078
Манчо с едни се държи като задник, а на други целува задниците (Шрек, Гонзовица). Комплексар! А в началото го харесвах.

# 953
  • Мнения: 1 463
А Гергана ако не беше в Черешката заедно с Тошко дали щеше да ги върне писалките на майка му? И как така си е позволила да вземе нещо подобно?!
Нагло е да се заяждаш с някого за привилегии, с които се е родил, а ти самият от глас от реклами и дублажи да седнеш в министерство. Ахъм. Двоен аршин...

# 954
  • Мнения: 1 673
За цялата седмица в "Черешката на държавата" това ми е мнението:

Социалистите се представиха като грохнали, корумпирани, играят извън правилата и много се гордеят с миналото си столетие.
Но и демократите бяха зле - боязливи, плашливи, крехки, слабинки кълнове.
Интернетът се представи наивно, празно говорене, губи-време, бла-бла, айнцу, цвайнцу, дрън.
Актрисите се представиха като многопластови - и възмутено непокорни и благо любвеобилни. И ад, и рай.
18+ индустрията - sans changement. Винаги готови, като чавдарчето.

От манджите почти нищо не ме грабна.

# 955
  • Мнения: 10 604
Писалките според мен са на Министерството на културата. Не са част от наследството на Тошко, че да му се връщат.

# 956
  • София
  • Мнения: 2 189
Идвам при вас, заради близначките от Игри на волята - дето ще готвят следващата седмица. Какви са тези пилешки крака, ужас...

# 957
  • София
  • Мнения: 7 886
Жалко,че няма да да го има Тошко.
Кой ще им направи предаването

# 958
  • Мнения: 1 941
Имам чувството, че чак Тодор се стъписа Гергана като каза откъде е взела писалките.

# 959
  • Мнения: 15 207
Подозирам, че писалките са подарени на Гергана, която ги е ползвала в кабинета на Людмила Живкова, който по стечение на обстоятелствата е бил и неин.

Последна редакция: сб, 25 яну 2020, 09:06 от Mama_Nana

Общи условия

Активация на акаунт