Хляб бонус и бременност

  • 2 988
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 300
И аз ям само хляб Бонус. Само този ми е вкусен. Няма никакъв проблем.  Peace

# 16
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Ами по принцип технологията навсякъде е една и съща, какви ли не подобрители, заместители, оцветители и т.н. им слагат на хлябовете.

Ще ви дам пример продава един ръжен хляб нарязан на филии който е голям по размери колкото белия такъв нарязан, ами запознати знаят че ако е от ръжено брашно не може да даде такъв обем на хляба, а стават такива едни малки тухлички като едно време (ех едно време какъв хляб имаше) 

Това е .....

# 17
  • Мнения: 6 472
Сега остава да ми кажеш, кое точно те притеснява в яденето на хляб Бонус по време на бременност newsm78

Това за оцветителите е много вярно Sad По таз причина у нас хляба си го правя аз.

# 18
  • Мнения: 1 165
Не само че може ами и е задължително! Ще имаш много проблеми със стомах от бял хляб. Ако не бонус , то има пълнозърнести и какви ли още не небели освен че са и много полезни за разлика от белия.
newsm10

# 19
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650


Ще ви дам пример продава един ръжен хляб нарязан на филии който е голям по размери колкото белия такъв нарязан, ами запознати знаят че ако е от ръжено брашно не може да даде такъв обем на хляба, а стават такива едни малки тухлички като едно време (ех едно време какъв хляб имаше) 

Това е .....

Да, но ако хляба е правен 50% ръжено и 50 % бяло брашно си бухва...........аз сама си правя хляба и напоследък прибавям и бяло, защото детенцето повече го харесва..........

# 20
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Сега остава да ми кажеш, кое точно те притеснява в яденето на хляб Бонус по време на бременност newsm78

Това за оцветителите е много вярно Sad По таз причина у нас хляба си го правя аз.

Мен не ме притеснява нищо, просто всеки да си яде каквото иска, но да ти кажа че още при меленето на брашното му се влагат стабилизатори така че и то не е кой знае какво качество

# 21
  • Мнения: 949
И аз ям само хляб Бонус. Само този ми е вкусен. Няма никакъв проблем.  Peace

# 22
  • Мнения: 3 360
Няма какво да те притеснява! Laughing

# 23
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Сега остава да ми кажеш, кое точно те притеснява в яденето на хляб Бонус по време на бременност newsm78

Това за оцветителите е много вярно Sad По таз причина у нас хляба си го правя аз.

Мен не ме притеснява нищо, просто всеки да си яде каквото иска, но да ти кажа че още при меленето на брашното му се влагат стабилизатори така че и то не е кой знае какво качество

Специално в брашната на Техра слагат алфа- амилаза, това е естествен ензим, който подпомага храносмилането и прави хляба по- пухкав и е много полезен..........Спортистите го взимат допълнително.....

# 24
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Сега остава да ми кажеш, кое точно те притеснява в яденето на хляб Бонус по време на бременност newsm78

Това за оцветителите е много вярно Sad По таз причина у нас хляба си го правя аз.

Мен не ме притеснява нищо, просто всеки да си яде каквото иска, но да ти кажа че още при меленето на брашното му се влагат стабилизатори така че и то не е кой знае какво качество

Специално в брашната на Техра слагат алфа- амилаза, това е естествен ензим, който подпомага храносмилането и прави хляба по- пухкав и е много полезен..........Спортистите го взимат допълнително.....

е ако е кофти пшеницата незнам дали само алфа-амилазата ще я спаси за да стане качествено брашно

# 25
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Е, да.....но как да разберем каква е пшеницата.........а хляб не мога да не ям..........

# 26
  • Мнения: 1 701
Аз пък съвсем спрях да ям хляб. Просто не ми се яде. Не знам какво ми стана, но хляба и месото ги отказах тотално.

# 27
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз пък съвсем спрях да ям хляб. Просто не ми се яде. Не знам какво ми стана, но хляба и месото ги отказах тотално.

Хляба съдържа фолиева киселина...и трябва да се яде.......особено от бременни

# 28
  • Мнения: 346
Аз също само хляб "Бонус" ядях докато бях бременна. Според мен е много по-полезен от белия

# 29
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
 Фолиевата киселина се съдържа в някои храни като авокадо, агнешко месо, аспержи, бирена мая, броколи, говеждо месо, грах, домати, ечемик, зеле, зрял фасул, карфиол, кълнове, леща, неполиран ориз, паста, пресен портокалов сок, пшеница и пшеничен зародиш (пълнозърнест хляб и варива), ряпа, свинско месо, соя, спанак, сушените плодове, цикория, цитрусови плодове, черен дроб, в редица тъмно-зелени зеленчуци, и т.н. Чернодробното депо за фолиевата киселина е достатъчно да покрие нуждите на организма за 3 месеца при пълно прекратяване на вноса. Дневна нужда 100 mcg, при бременни 400 mcg...................В България основен източник за набавянето й се явява хлябът, чрез него се задоволява 50% от дневната нужда за организма.

От тук:

http://www.az-jenata.com/display.php?show_article=5&open_article=732

Общи условия

Активация на акаунт