Шкорпиловци

  • 6 656
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 991
Каним се това лято да отидем там на море. Моля, някой ако може да препоръча евтини бунгала близо до морето. 4 човека, двама възрастни и две деца.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Много обичам Шкорпиловци, несравнимо е. Внимавайте обаче тъй като има много занемарени бунгала. Нещо средно между цена и качество сме били тук преди няколко години https://www.google.com/travel/hotels/%D0%A8%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0 … R4QvS4wAnoECAsQGA

и тук
https://bulgaria-sea-holidays.com/

Далеко са от лукс обаче.

# 2
  • Мнения: 9 991
Лукс не търсим. Да е чисто и близо до морето. Кухненски бокс липсва, но видях че има апартамент. Ще им погледна цените, благодаря. Много съм слушала че е хубаво, но не сме хкдили. Къде се яде там?

# 3
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Лукс не търсим. Да е чисто и близо до морето. Кухненски бокс липсва, но видях че има апартамент. Ще им погледна цените, благодаря. Много съм слушала че е хубаво, но не сме хкдили. Къде се яде там?
Носели сме си газов котлон, а в едното място имаше нещо като обща кухня. В смисъл наготвя си го и го нося във фурната. Като сме с малки деца долу-горе така процедираме. Иначе заведения има.

# 4
  • Мнения: 9 991
Благодаря ти много. Ще ги погледна местата.

# 5
  • Мнения: 122
Три години подред ходим в комплекс Джордаш
https://www.jordash2002.com/

Някои бунгала са обновени, някои са старички, но на нас ни харесва обстановката отвън. Има много дървета, много зелени площи, площадки за деца... Събираме се няколко семейства и през бунгалата си събираме масите, печем си скара, децата играят до късно... В целия комплекс хората са с деца и се събират всички и тичат около бунгалата и много се забавляват. На което дете му се доспи, се прибира и ляга, а ние до късни нощи си бъбрим.
Има и хотелска част, където има и ресторант. Предните години кухнята беше супер, това лято беше много зле, но обещаха, че ще се поправят.
Няма никаква посуда само, да знаете. Носим си чашки, чинийки, тоалетна хартия, кафе машина, хавлии...
Но пък в плажа е много широк. Не охраняем, без концесия,не дъни музика от никъде, супер спокойно и диво

# 6
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ей това Джордаш и на мен ми е познато, сега ще погледна.
Посуда май няма почти никъде или поне не е особено хигиенично Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 9 991
Това е проблем, защото ако сме с автобус как ще ги мъкнем. Колите къде си оставяте? Всичко супер, ама да ходя на море с тенджери и тигани не ми е по вкуса. Магазини хранителни стоки има ли наблизо. Храна от къде си пазарите?

# 8
  • Варна
  • Мнения: 10 493
В самото село Шкорпиловци(на около 1 км.) има всичко. Транжорна, магазини, пицария, заведения. Има и в самото селище, където са бунгалата, до плажа, но избора е по-малък.

# 9
  • Мнения: 122
Има и магазинче в самия комплекс Джордаш. Наблизо има месарски цех с много вкусни неща. Има си паркинг.
С автобус няма да ти е много удобно, защото  автобуса от Варна натам е следобеден. И си губиш целия ден и за децата е кофти. Първата година ходих с влак, с една приятелка, детето й и моите деца и си взехме такси до шкорпиловци и обратно, излезе ни към 40лв в посока. Втората година ходих с автобус с децата, но едни приятели, които бяха отишли преди нас, дойдоха да ни вземат и после ни върнаха до Варна, но си е кофти да ангажираш някой. Едното семейство пътува с голям бус, та и двете години ни поеха част от багажа, чадъри, дюшеци, а-у... Изминалото лято ходихме вече с кола и беше по - спокойно.
Но определено ако не си с кола, си е кофти дестинация

# 10
  • Мнения: 9 991
Във варна съм отраснала и мога да прекарам деня до рейса. Иначе с кола от пловдив да пътуване, не е лесна дестинация. Ще погледна транспорта, благодаря.

# 11
  • Мнения: 122
Да, то има какво да се прави, но с багаж и нетърпеливи деца си е натоварващо, пък и си губите деня за плаж.

# 12
  • Мнения: 472
Ние тази година ще ходим за втори път там, но и сме с куче. Ходим в бунгала Панорама, които са точно на плажа. Много е приятно че са сред високи дървета и е голям кеф да си седнеш на терасата.
Бунгалата бяха кат' бунгала, не са лукс, но не бяха мизерни.
Абсолютно място за почивка. Ние ходихме юли месец и беше много спокойнo,на плажа хората бяха далеч един от друг.
Тази година ще ходим август и се надявам да не е по пренаселено.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Август морето се обръща и има дни, които изобщо не може да се влезе във водата, там стават вълни по 2 метра. Съвсем естествен процес, всяка година го наблюдавам, та не е инцидентно.
Иначе от към хора, ивицата е доста широка, така, че няма опасност чак тъпканица да стане.

# 14
  • Мнения: 122
Дааа, всяка година го наблюдавам това с вълните. Август понякога е абсолютно невъзможно за къпане. Както водата ти е до Петите, така те залива целия. Кофти то е, че и на места с подводни камъни и когато вълната те помести стават лоши травми

# 15
  • Мнения: 3 505
Даааа, август често не става за къпане. Като дете все август ходехме и чак бях намразила морето докато не отидох за първи път в Гърция. После разбрах, че и при нас си е хубаво преди август.
Може ли някои да препоръча бунгала с кухненски бокс в Шкорпиловци?

# 16
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
На Шкорпиловци е хубаво да се ходи до края на юли, началото на август започват едни студени течения и морето става доста бурно след 10 август. Това го знам от хора които работят на плажа в Шкорпиловци.

# 17
  • Мнения: 3 376
Здравейте! 2018 г лятото бяхме в едно бунгало на Шкорпиловци. Значи много ми хареса дестинацията!! Имат невероятни пици, толкова ми харесаха , че сутрин закусвах с тях и на обяд с тях Grinning Вечерите правим скара , ние си готвим. Защото така и не намерихме заведение ... Лично за мен ми беше странно , че няма заведения, магазини /освен 1 за хранителни стоки/ , защото като малка съм ходила предимно на Созопол, Приморско , Китен и очаквах нещо такова ... иии в началото бях в потрес и не ми хареса. Единствено ми хареса това, че беше наистина тихо, спокойно и няма много хора и навалица..
Харесахме си хотел от интернет, а то се оказа съвсем друго - лъжлива обява. Много се бяхме ядосали, но вече беше късно, защото бяхме платили. Но не беше зле къщата, просто кофти е да гледаш едно, а заварваш друго.

Пак бих отишла , но този път на място бих търсила, за да няма разочарования.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 10 493
А, как така? Има доста заведения. Е не е като Созопол и Приморско, но има.

# 19
  • Мнения: 3 376
Ние не видяхме заведения ... или поне не сме отишли до там, защото не сме знаели къде е. А хем обиколихме Шкорпиловци и дори стигнахме до някакво поле с коне и крави , кално беше ,  храсталаци и мангали имаше на тази поляна , чак ни хвана страх, но бързо намерихме пътя на обратно.  Да излезем на вечерна разходка , а къде се озовахме Grinning
Както и да е , но съм доволна наистина !

# 20
  • Мнения: 9 991
В Приморско са скъпи и не са хубави. И аз ще търся нещо с кухня. Няма как по пижама да ходя за кафе или да се препекат две филии за закуска. То че ще се яде на заведения, ясно. Готова храна има ли да се продава, плодове?

# 21
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Готова храна имаше разни барачки за палачинки, сладолед, понички и т.н. Има и плодове и зеленчуци.

# 22
  • Мнения: 472
глухарче къде са тези барачки?!
Тези бунгала, на които ходим са едни от най крайните и явно сме ги пропуснали. Имаше само заведението към бунгалата, едно капанче, което работеше само един ден и два хранителни магазина...
Въпреки че докато пиша, се замислям че може юли още да ги е нямало.

# 23
  • Мнения: 3 376
глухарче къде са тези барачки?!
Тези бунгала, на които ходим са едни от най крайните и явно сме ги пропуснали. Имаше само заведението към бунгалата, едно капанче, което работеше само един ден и два хранителни магазина...
Въпреки че докато пиша, се замислям че може юли още да ги е нямало.
И ние края на Юли бяхме там. Сега се замислям, че явно и ние сме били към края , защото до нашето бунгало / къща , си живееха хората.  Значи явно не сме били на почивна станция , специално за туристите на сезона и почиващите ...
Помня само , че къщата е на хазяйката и тя живее там постоянно , лятото го отстъпва , за да събере някой лев.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Абе вие да не сте били в селото? Около комплекса на руснаците е пълно с магазини и заведения.
Ще търся снимки.
Около този комплекс е пълно с магазини.
https://www.flagman.bg/article/72355

# 25
  • Мнения: 3 376
Глухарче , за първи път го виждам !

# 26
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Глухарче , за първи път го виждам !

Дайте снимка къде сте били, това е до плажа. Има го още от 2013-2014г. дори може и преди това, не помня.

# 27
  • Мнения: 122
Дааа, в селото сте били. Има разклонение, като влизаш и табели"с. Шкорпиловци" и "к.к. Шкорпиловци"
Около руския комплекс си има всичко, без да е цигани, като на Приморско, примерно. Има и кръчма с жива музика. Аз само за една знам, де, може и повече да има.

# 28
  • Мнения: 6 713
Шкорпиловци ни е наблизо, но не съм ходила от 2010-2011 г там. Този комплекс тогава започваха да го строят. Все си мислех, че е поредният бетон по черноморието. Преди точно там беше много хубаво, имаше на плажа заведение тип преносима конструкция  и друго от другата страна на шосето, където предлагаха много вкусна риба. Плажът беше охраняем, чист, широк, в близост имаше и охраняем паркинг. На нас ни е на час път с кола и ходехме само на плаж. Ще разгледам снимките, благодаря.

# 29
  • Мнения: 2 405
Ние избрахме Шкорпиловци по няколко причини, през 2017г.Бях бременна и посъветвана да ида на море, на тихо място, извън сезона, уж нали водата да е по-чиста. Не бяхме ходили там(дори не знаех, че има такова място) и така през 2017г се озовахме там на бунгала СБХ(от плажа ги делят 200/300м и едни стълби), супер удобно, защото мъкнехме хиляди неща за мен, то шезлонг, то масичка, то чудо Joy
Бяхме август месец и да, определено имаше силен вятър, бурно море, и  не ставаше за плаж- само сутрин, на обед излиза зверски, силен вятър! Там е открито, няма заливи и затова август е така.
Относно бунгалата:има малки, които са ремонтирани, високо горе в самата база, катериш много стълби и не са подходящи за малки дечица и бременни. Затова ни настаниха в големите, които са до ресторанта, който си е техен. Бунгалата са стари, не бих казала чисти, в тях има само кревати и гардероб. Бяхме си платили да ядем в ресторанта, не е задължително, но ние си Пожелахме и закуска и вечеря, на обед палехме скарата :=) Храната в ресторанта беше прилично вкусна и доста като количество. Заведения имаше около 2,3 в близост до бунгалата.
И накратко не бих препоръчала, защото имаше нашествие от малки мушички, които ни вгадиха почивката, ако ги нямаше щях да дам от 1 до 6(4 като оценка) . Обаче... Тия гадинки. Говорих с управителя, който каза че до сега не е било такова нещо, питах какви и дали могат да предприемат мерки, защото тия мушички направо те нападат, влизат в ушите, в очите... Каза, че е края на сезона, а в началото уж било пръскано.. Не бих повтарила там, точно в тия бунгала. Базата им е огромна и се намираше на 2 крачки от лятното кино, което посещавахме.
Иначе Шкорпиловци е тихо място, идеално за почивка, с голям и хубав плаж, на който няма с кого да се блъскаш.Има къде да се разходиш, но няма търговски улички.
Ние бяхме с кола и често ходехме до различни места, за да разнообразим.

Последна редакция: сб, 25 яну 2020, 13:12 от Be_Special

# 30
  • Мнения: 9 991
Нашето ще е юли. Август навсякъде е бурно морето.

# 31
  • Мнения: 9 991
Благодаря на всички включили се с опит и преппоръки. ДЖОРДАШ, не ме впечетли. Товва не може, онова не може.......можело да си променят условията по всяко време без да ни уведомяват. Не ми се нравят места, където задълженията са ми повече от правата. Работила съм в хотели, този тип собственици не ми се понравиха. Звънях на Рая, имат къщи с ккухня и оборудване, цените са прилични. Сега разглеждам комплекс Алекс. На самия плаж, климатици навсякъде, нямат с кухня нищо, цените са по-високи, но пък на плажа.
За мухите и морето е бурно.... е не можем да очакваме даващите под наем да поемат отговорност, но е добре да се има предвид. Все пак благодаря!

# 32
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Тези пък ще кажеш, че не си плащаш ами услуга ти правят. Голяма смях.

# 33
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Благодаря на всички включили се с опит и преппоръки. ДЖОРДАШ, не ме впечетли. Товва не може, онова не може.......можело да си променят условията по всяко време без да ни уведомяват. Не ми се нравят места, където задълженията са ми повече от правата. Работила съм в хотели, този тип собственици не ми се понравиха. Звънях на Рая, имат къщи с ккухня и оборудване, цените са прилични. Сега разглеждам комплекс Алекс. На самия плаж, климатици навсякъде, нямат с кухня нищо, цените са по-високи, но пък на плажа.
За мухите и морето е бурно.... е не можем да очакваме даващите под наем да поемат отговорност, но е добре да се има предвид. Все пак благодаря!
Държиш ли  да има кухненски блок?
https://pbogosta.alle.bg/%D0%B3%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%8F/
Тук сме ходили 2 год.подред,прилично и чисто.Имат стари,но и реновирани бунгала .Те са една идея по скъпи.
В комплекса има заведение за хранене на достъпни цени.Можеш да избираш закуска,обяд и вечеря по предварително меню.Има и скара за ползване.Наемателите Стела и Николай са варненци и са изключително любезни.
Лек недостатък е пътечката до плажа,но аз бебета отдавна нямам,а за 10г. ми дъщеря не представляваше никаква трудност.

# 34
  • Мнения: 6
[Плажът охраняван ли е,има ли спасителquote author=Josse link=topic=1172874.msg40062126#ms
g40062126 date=1579851740]
Ние тази година ще ходим за втори път там, но и сме с куче. Ходим в бунгала Панорама, които са точно на плажа. Много е приятно че са сред високи дървета и е голям кеф да си седнеш на терасата.
Бунгалата бяха кат' бунгала, не са лукс, но не бяха мизерни.
Абсолютно място за почивка. Ние ходихме юли месец и беше много спокойнo,на плажа хората бяха далеч един от друг.
Тази година ще ходим август и се надявам да не е по пренаселено.
[/quote]

# 35
  • Мнения: 472
slynchevo momiche не беше охраняван и е без спасител. Ние като бяхме беше доста плитичък, не че има значение за охраняването де.

# 36
  • Мнения: 9 991
Филинг, не виждам име в линка който си посочила, но ми прилича на Огоста. Огоста резервирахме. Принципно нямали с бокс, само едно бунгало имали такова, че уж ни го били дали. Цената е както в рая без бокс. На първа линия било. Александър много високи цени даде и е без бокс. Ще ходим юли, някоя ако дойде да се обади да пием по биричка.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Пиши като отидеш да припомниш. Аз при всяка възможност ходя, много го харесвам. Там е рая за мен.

# 38
  • Мнения: 2 405
А вече сте избрали, дано ви хареса и си изкарате чудно.
Включих се да предложа Александър, на майка приятели ходят там 2 години и са супер доволни, но да и цените са супер.

# 39
  • Мнения: 9 991
Ами говорих с Александър по телефона, приятен ми се стори но иска 1000 лв почти, без бокс. Има друг комплекс подобен на неговия, но поне 200 лв по евтино, ако съм се ориентирала правилно, също с по-висок рейтинг в букинг. Алекс мисля че бяха. Също ми направи лошо впечатление как отговаря на недоволни клиенти. Че има не нормални претенции го знам, защото съм работила в хотели с години. Като някакви били с дете и се оплакват, че мебелите били с остри ъгли, не заоблени... . Сега че граничи с лудост е вярно, но и той си им го казва в прав текст. Също иска 100% от Сумата да се предплати, без право на връщане. Ами ако нещо стане, някой се разболее? В Огоста може да е по-мизерно, но пък и цената наполовина. Все пак няма да го купуваме.

# 40
  • Мнения: 1 429
Здравейте,има ли в Шкорпиловци бунгала, които да са на самия бряг,като седнеш пред бунгалото да гледаш плажа и морето? Много ми се иска да намеря такива,но засега само в къмпинг Градина има,а са страшно скъпи.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Здравейте,има ли в Шкорпиловци бунгала, които да са на самия бряг,като седнеш пред бунгалото да гледаш плажа и морето? Много ми се иска да намеря такива,но засега само в къмпинг Градина има,а са страшно скъпи.

Уфф има. Ама не помня как се казваха.

# 42
  • Мнения: 2 405
Тези,които споменах "Александър" са бунгала точно на първа линия. Нашата позната казва, че излизаш на терасата пред бунгалото, пиеш кафе и се любуваш на морето :=)

# 43
  • Мнения: 1 429
Благодаря,ще ги погледна.

# 44
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Филинг, не виждам име в линка който си посочила, но ми прилича на Огоста. Огоста резервирахме. Принципно нямали с бокс, само едно бунгало имали такова, че уж ни го били дали. Цената е както в рая без бокс. На първа линия било.
Александър много високи цени даде и е без бокс. Ще ходим юли, някоя ако дойде да се обади да пием по биричка.
Същите са!
https://pbogosta.alle.bg/
Няма да съжаляваш.

# 45
  • Мнения: 5 597
https://www.bg-mamma.com/?topic=593032
Тази тема е старичка,но може да те поориентира за някои неща. Едва ли има големи промени.

# 46
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 280
На Шкорпиловци ходим лятото с моя приятелка и с децата,но през седмицата.Има удобно място за паркиране.
Плажната  ивица е огромна,чиста и през седмицата е почти пуста.
Удоволствието да си на такъв плаж е голямо.
През почивните дни е пренаселено,защото идват хора от близките села и от града.


През август,след Илинден започва цъфтежа на водораслите и мъртвото вълнение.Тогава не ходим там.Защото не е залив и вълните са огромни,а течението много силно.

# 47
  • Мнения: 9 991
https://www.bg-mamma.com/?topic=593032
Тази тема е старичка,но може да те поориентира за някои неща. Едва ли има големи промени.
Благодаря, но от 2011 бая неща ще са се променили.

# 48
  • Мнения: 5 597
Моля Simple Smile  От 2018 са последните мнения.Има цитирани конкретни обекти,които са били с ужасни условия. Едва ли има драстична промяна.( някакви мизерни бунгала бяха цитирани и един комплекс,не помня имена) . Ще се радвам да са се променили коренно и да привличат с хубава база и отношение.

# 49
  • Мнения: 9 991
Сумати теми пуснати за Шкорпиловци. Съжалявам, че не съм ги видяла и спамя. Благодаря, видях лошите отзиви. Виках си лошо, лошо,  колко да е лошо, явно има на къде. Ако не ще спим на плажа. Ами див спокоен плаж търся, където да не се надува музика различна през 20 мерта. Аз съм отраснала във варна и дандънията и многото хора ми идват в повече. Надявам се всичко да е наред и да останем доволни.

# 50
  • Мнения: 5 597
Дано има останали тихи и спокойни места с чиста природа и добро отношение и условия. Пиши после как е положението.
Simple Smile

# 51
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Оу, все още има много западнали бунгала и се отдават под наем. На предния джулай дадохме 60 лв. за бунгало, в което валеше вътре и подпирахме вратите със столове. Трябва да се внимава.
Едни къщички еднотипни бяха построили преди 2-3 години, май ги отдават под наем, каква ли ще им е цената Rolling Eyes

# 52
  • Мнения: 9 991
Оу, все още има много западнали бунгала и се отдават под наем. На предния джулай дадохме 60 лв. за бунгало, в което валеше вътре и подпирахме вратите със столове. Трябва да се внимава.
Едни къщички еднотипни бяха построили преди 2-3 години, май ги отдават под наем, каква ли ще им е цената Rolling Eyes
Ако говориш за Алекс:
https://www.booking.com/searchresults.bg.html?src=searchresults& … =4542427cd1820069
По евтино от Александър и с по висок рейтинг в букинг.

# 53
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 280
Има едни блокчета близо до морето.Там дават апартаменти под наем.Мисля,че ще е по-добре от бунгало.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Оу, все още има много западнали бунгала и се отдават под наем. На предния джулай дадохме 60 лв. за бунгало, в което валеше вътре и подпирахме вратите със столове. Трябва да се внимава.
Едни къщички еднотипни бяха построили преди 2-3 години, май ги отдават под наем, каква ли ще им е цената Rolling Eyes
Ако говориш за Алекс:
https://www.booking.com/searchresults.bg.html?src=searchresults& … =4542427cd1820069
По евтино от Александър и с по висок рейтинг в букинг.

Точно те, отвън са много симпатични.

# 55
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Оу, все още има много западнали бунгала и се отдават под наем. На предния джулай дадохме 60 лв. за бунгало, в което валеше вътре и подпирахме вратите със столове. Трябва да се внимава.
Едни къщички еднотипни бяха построили преди 2-3 години, май ги отдават под наем, каква ли ще им е цената Rolling Eyes
Ако говориш за Алекс:
https://www.booking.com/searchresults.bg.html?src=searchresults& … =4542427cd1820069
По евтино от Александър и с по висок рейтинг в букинг.

Точно те, отвън са много симпатични.
Не са лоши,но са доста отдалечени от плажната ивица.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Не може да няма някоя пътечка. Ще разуча това лято.

# 57
  • Мнения: 9 991
Не може да няма някоя пътечка. Ще разуча това лято.
В букинг пише че са на първа линия. Рейтинга в букинг не греши, освен ако не са с нова регистрация. Виж в гугъл мапса. Нямат бокс, като хотел че са, няма и заведение доколкото помня, което пък значи че няма да е шумно. Не видях и катерушки или подобни за деца.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Не може да няма някоя пътечка. Ще разуча това лято.
В букинг пише че са на първа линия. Рейтинга в букинг не греши, освен ако не са с нова регистрация. Виж в гугъл мапса. Нямат бокс, като хотел че са, няма и заведение доколкото помня, което пък значи че няма да е шумно. Не видях и катерушки или подобни за деца.

Не са баш на първа линия, помня ги, виждат се от пътя. Има едни бунгала и поле между тях и плажа, но все пак не са далеко.

# 59
  • София
  • Мнения: 98
Здравейте, има ли някой с впечатления от това лято в Шкорпиловци? Има ли чадъри и шезлонги на плажа? Къде предлагат хубава храна? Изобщо събирам впечатления, че запазих един апартамент там. Blush

# 60
  • Мнения: 472
Ние бяхме, но в края в бунгала Панорама и нямаше чадъри и шезлонги в близост. В заведението към бунгалата не беше лоша храната, но много от нещата в менюто ги нямаше. Ще обясня малко като идиот, но не им помня имената на заведенията, ако някой ги каже може да се сетя: в това заведение до палмите, които са подредени по тротоара и има бар до него НЕ останахме доволни- много малки порции, неотговарящи на цената и не бяха и вкусни.
Другото, от което поръчвахме е там където тротората има метална ограда и се слиза надолу към плажа,името беше " морско- нещо- си" там беше всичко добре и взимахме няколко пъти. Иначе го карахме на салати и барбекю.

Дано ме разбереш Joy

# 61
  • Мнения: 122
Ние сме на детски лагер в Шкорпиловци и утре си тръгваме по обяд. Ще ми се да спрем на Камчия за разходка с лодка... Някой знае ли какви са цените и през какъв интервал са, целодневно ли вървят или само сутрин и вечер, примерно?

# 62
  • Варна
  • Мнения: 3 943
лодките са няколко и тръгват веднага , даже и с 2ма души по всяко време

# 63
  • Мнения: 3 505
В сградата на училището има планетариум и музей на космонавтиката, които също са интересни. Ако са отворени и имате време, може и тях да посетите.

# 64
  • Варна
  • Мнения: 10 493
В момента в грабо има оферта за разходка с лодка по Камчия.

# 65
  • Мнения: 122
Бяхме на лодка Виктория. Влиза се от едно заведение "камчийска среща". Страхотен капитан. Много разказва за реката, за растителността и за разни случки и забележителности в района.
5лв билет за дете, 10лв билет за възрастен

# 66
  • Мнения: 33
Здравейте, тази година за първи път ще ходим за 4 дни на Шкорпиловци. Въпросът ми е има ли уличка за разходка и бързо хапване - палачинки, гофрети или нещо такова и към днешна дата кои ресторанти препоръчвате за хапване. Ще отскачаме и до Камчия тъй като ми е любимо място, но не се класирахме за там. Хотелът ни е Хънтър и доколкото виждам е близо до плажа, но нямам идея какво има наоколо.

# 67
  • Мнения: 234
Има  нещо като уличка с палачинки и т. н. неща за ядене. Доста е малка, но човек гладен няма да остане. Има и супермаркети. Хънтърс има собствен ресторант, който работи само вечер с пълно меню, а през деня предлага пици.
На плажа има 2 ресторанта, хубави неща предлагат, единият ми хареса повече от другия (даже имаше и саксофонист).
За разходките-уличката с нещата за ядене е много късичка, но може да се разходите по една алея, която започва от централния плаж, минава покрай къмпинга за каравани и отива в посока комплекс Джордаш.

Последна редакция: ср, 25 авг 2021, 18:15 от StIvanova

Общи условия

Активация на акаунт