Шкорпиловци

  • 6 664
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 472
Ние бяхме, но в края в бунгала Панорама и нямаше чадъри и шезлонги в близост. В заведението към бунгалата не беше лоша храната, но много от нещата в менюто ги нямаше. Ще обясня малко като идиот, но не им помня имената на заведенията, ако някой ги каже може да се сетя: в това заведение до палмите, които са подредени по тротоара и има бар до него НЕ останахме доволни- много малки порции, неотговарящи на цената и не бяха и вкусни.
Другото, от което поръчвахме е там където тротората има метална ограда и се слиза надолу към плажа,името беше " морско- нещо- си" там беше всичко добре и взимахме няколко пъти. Иначе го карахме на салати и барбекю.

Дано ме разбереш Joy

# 61
  • Мнения: 122
Ние сме на детски лагер в Шкорпиловци и утре си тръгваме по обяд. Ще ми се да спрем на Камчия за разходка с лодка... Някой знае ли какви са цените и през какъв интервал са, целодневно ли вървят или само сутрин и вечер, примерно?

# 62
  • Варна
  • Мнения: 3 945
лодките са няколко и тръгват веднага , даже и с 2ма души по всяко време

# 63
  • Мнения: 3 505
В сградата на училището има планетариум и музей на космонавтиката, които също са интересни. Ако са отворени и имате време, може и тях да посетите.

# 64
  • Варна
  • Мнения: 10 493
В момента в грабо има оферта за разходка с лодка по Камчия.

# 65
  • Мнения: 122
Бяхме на лодка Виктория. Влиза се от едно заведение "камчийска среща". Страхотен капитан. Много разказва за реката, за растителността и за разни случки и забележителности в района.
5лв билет за дете, 10лв билет за възрастен

# 66
  • Мнения: 33
Здравейте, тази година за първи път ще ходим за 4 дни на Шкорпиловци. Въпросът ми е има ли уличка за разходка и бързо хапване - палачинки, гофрети или нещо такова и към днешна дата кои ресторанти препоръчвате за хапване. Ще отскачаме и до Камчия тъй като ми е любимо място, но не се класирахме за там. Хотелът ни е Хънтър и доколкото виждам е близо до плажа, но нямам идея какво има наоколо.

# 67
  • Мнения: 234
Има  нещо като уличка с палачинки и т. н. неща за ядене. Доста е малка, но човек гладен няма да остане. Има и супермаркети. Хънтърс има собствен ресторант, който работи само вечер с пълно меню, а през деня предлага пици.
На плажа има 2 ресторанта, хубави неща предлагат, единият ми хареса повече от другия (даже имаше и саксофонист).
За разходките-уличката с нещата за ядене е много късичка, но може да се разходите по една алея, която започва от централния плаж, минава покрай къмпинга за каравани и отива в посока комплекс Джордаш.

Последна редакция: ср, 25 авг 2021, 18:15 от StIvanova

Общи условия

Активация на акаунт