Фотоепилатори – въпроси и отговори – №2

  • 52 350
  • 782
  •   1
Отговори
# 75
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Не се повтаря. Трябва да се застъпват.

Изтеглете си приложението, много полезна информация ще откриете в него.

# 76
  • Мнения: 243
Преди малко се светнах за първи път по рацете, въпроса ми е нормално ли е да имаше миризма на опърлено.

# 77
  • София
  • Мнения: 2 499
ХУбава работа, момичета. Форматирах си телефона и съответно забравих да си проверя в приложението на Philips Lumea процедурите... Та сега връщах назад в темите да видя какво съм писала и кога съм се хвалила. Ще си ги нанеса в календара. Само не си спомням първите процедури колко бяха - 6 или 8, но ще видя в книжката.
Над горната устна засега (три процедури) нямам разлика кой знае каква, даже е по-зле, защото минавам и с тримера, освен с пинсетата. Но на краката след третата процедура имам плешиви петна. Обнадеждена съм!

# 78
  • Мнения: 110
Преди малко се светнах за първи път по рацете, въпроса ми е нормално ли е да имаше миризма на опърлено.
Да

# 79
  • Мнения: 243
Преди малко се светнах за първи път по рацете, въпроса ми е нормално ли е да имаше миризма на опърлено.
Да
Светлината от светването нали не вреди на очите ?Сега след като съм наравил първата процедура трябва ли да ми опадът космите на третираната зона ?

# 80
  • Мнения: 243
Преди малко се светнах за първи път по рацете, въпроса ми е нормално ли е да имаше миризма на опърлено.
Да
Светлината от светването нали не вреди на очите ?Сега след като съм наравил първата процедура трябва ли да ми опадът космите на третираната зона  и след колко дена ?

# 81
  • Мнения: 23 171
По възможност не гледайте светлината, хубаво е да е осветено, като се щракате.
Косми ще започнат да опадат след 10-12-15 дни.

# 82
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Момичета здравейте, някой ползвал ли е фотоепилатор Lescotlon. Гледам ги, че в Емаг са на много ниска цена, а имат много импулси, но нещо ме притеснява тази ниска цена. Какво ви е мнението. Става въпрос за този например:
https://www.emag.bg/fotoepilator-ipl-lescolton-deluxe-1-milion-i … favorite_products
И аз търся отзив за марката, даже питах тук, но няма споделени впечатления!

# 83
  • Мнения: 594
Момичета здравейте, някой ползвал ли е фотоепилатор Lescotlon. Гледам ги, че в Емаг са на много ниска цена, а имат много импулси, но нещо ме притеснява тази ниска цена. Какво ви е мнението. Става въпрос за този например:
https://www.emag.bg/fotoepilator-ipl-lescolton-deluxe-1-milion-i … favorite_products
И аз търся отзив за марката, даже питах тук, но няма споделени впечатления!
Вече си го купих, днес започвам, ще споделя резултати... ако има Smiley

# 84
  • Мнения: 5 832
Преди малко се светнах за първи път по рацете, въпроса ми е нормално ли е да имаше миризма на опърлено.
Да
Светлината от светването нали не вреди на очите ?Сега след като съм наравил първата процедура трябва ли да ми опадът космите на третираната зона ?
Нищо няма да ти опада, просто ще спрат да се появяват. И аз чаках да падат, защото като правих процедури в салон си падаха при леко дръпване с ръка, но тук не падат.
Нали се мина на обезкосмена кожа?

# 85
  • Мнения: 23 171
На мен ми падаха Simple Smile

# 86
  • Мнения: 5 832
Сериозно ли? Anguished
На мен просто спряха да ми се появяват.
Иначе като ходех в салон излизаха, но като ги хвана с пинсета, или пръсти, просто падаха без да ги дърпам и оставаха едни черни точици, които после излизаха като комедончета- с леко стисване.

# 87
  • Мнения: 14
Привет, след няколко месеца ползване на лумеа,  на триъгълника започнаха да ми се появяват врастанали косъмчета.  Повечето изчезнаха с времето, но 2-3 си стоят и няма отърване.  Някой друг с подобен проблем и евентуално решение?

# 88
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Ексфолиация на кожата един или два пъти седмично помага против врастнали косъмчета. След това не забравяйте да овлажните кожата с крем или олио.

# 89
  • Мнения: 14
Благодаря за съвета, ще пробвам.

Общи условия

Активация на акаунт