Енгин Акюрек в "Дъщерята на посланика". Нови и стари проекти – Тема 391

  • 44 718
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 5 441
Менекшето може да е всякаква, но не го е оженила насила за себе си.     Насилие и спрямо нея си е държането на Санджар. Ако беше добро момиче и се държаха така с нея щяхме ли да реагираме? Като не я ще да се разведе, какво я подмята насам натам...

# 736
  • Мнения: 9 282
Менекшето може да е всякаква, но не го е оженила насила за себе си.     Насилие и спрямо нея си е държането на Санджар. Ако беше добро момиче и се държаха така с нея щяхме ли да реагираме? Като не я ще да се разведе, какво я подмята насам натам...

  Извинявай, Виктория, за какво под мятане говориш, той нито комуникира с нея, нито нищо, занимава се да гаси разни пожари, няма време да се огледа в огледалото. Но си права, че трябва да се разведе, няма смисъл, и да не е с Наре, с нея нищо няма да излезе. Да, ако беше добро момиче, да я съжалиш в някаква степен, само, че тогава щеше да има достойнството сама да поиска да се разведе и да си отиде, а не като Менекше закачила се като пиявица за парите, нали не искаш да ме убеждаваш, че го обича.

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 34 041



Между другото брата на Санджар и жена му много ме кефят, големи са шматки 😂 добре че са те да има и весели мигове. Днес се замислих нещо, ако тая лудата Менекше вземе че направи нещо на коня, дали няма тогава да и се стъжни живота, видяхме че напада по - слабите Мелек.
Много искам да сгази яко и Санджар да и покаже пътя. Обаче ако се появи едно дете тогава няма отърване от нея, ще и литне самочувствието 🙄 дано сценаристите не прибягват до такива работи.

Не се притеснявай. Локи ще се погрижи. И не случайно в трейлъра Санджар и каза: "Не бъркай своята любов с моята. Голяма грешка ще направиш."

Утре ни е ред за снимки, озет и втори трейлър.
Да видим на коя маслина ще ни хвърлят, че то са много - маслинова гора е...

# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Тя и Локи не обича, видя възможност възползва се, ама няма как да стане легенда. Прави е да не бърка нейната любов с неговата, едната е легенда, другото пари. Но дразни положението. Но пък Наре я поставя на мястото й. Дано се разбере и как тормози Мелек, да я видят че не е толкова добричка колкото изглежда. А майка й е по- зле и от нея, не помня в кой епизод като изцепи "зета дошъл да ми целуне ръка" 😂😂😂😂😂 и си вярва 🙈 🤷‍♀️🤦‍♀️

# 739
# 740
  • Мнения: 5 441
Именно- като прави разлика в любовта и очевидно неговата не е към Менекше- да се разведе като добро момче и да и даде възможност да си намери късмета. Може да я осигури. Ама не - сигурно като му е била жена трябва и нея да осигурява с квартири и пари цял живот. Тия за султани се имат...

# 741
  • Пловдив
  • Мнения: 34 041






Сет - весело им е на сета.

victoria vassileva, богатите мъже по цял свят издържат повече от една жена и у нас е така.
Санджар, ако се разведе, ще издържа и Менекшето, няма брат й да я издържа я или Локи.

# 742
  • Мнения: 9 282






Сет - весело им е на сета.

victoria vassileva, богатите мъже по цял свят издържат повече от една жена и у нас е така.
Санджар, ако се разведе, ще издържа и Менекшето, няма брат й да я издържа я или Локи.


  Голяма веселба, ама шурея наСанджар и мен е разсмива, голямо образ 😂
  Марианче, виж сега, обаче Наре се обиди, че и предлагат издръжка, нищо, че после си приватизира (не открадна разбира се 😏) служебните пари за същата цел, а Менекше ще се разсърди ако няма такава. Всичко зависи от гледната точка 🙂

# 743
  • Мнения: 5 441
Оф, това по “цял свят” не е съвсем така. Ама нейсе, ако ви харесва...Имам предвид не само издръжката, а и условието да не излиза, да не работи- да плете чорапи и да чака просветление... Хубава вечер!

# 744
  • Мнения: 9 282
Чак пък да не излиза, не е казал, а пък Нарето ме съмнява, че може да плете 🙂 Шегичка. Хубава вечер и на теб.

Общи условия

Активация на акаунт