? относно храненето

  • 1 109
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 360
Blush Изобщо не съм използвала тези неща.

Аз се опитах с първото дете-не се получи.Сега въобще не съм и вземала даже.За храненето-направо с лъжичка ,а  пиене -от чашка и със сламка Hug

# 16
  • Мнения: 8 505
Само млякото си е пила и пие с накрайник.Разкарах бибероните на 6м.
Каши,пюрета и подобни-само с лъжичка.

# 17
  • Мнения: 4 621
След 6 месец Peace

# 18
  • Мнения: 1 800
Каши, пюрета и каквато и да било друга храна - с лъжичка. Вода, мляко и сок - до една годинка с биберон, после с чаша с накрайник.

# 19
  • Мнения: X
Blush Изобщо не съм използвала тези неща.

Аз се опитах с първото дете-не се получи.Сега въобще не съм и вземала даже.За храненето-направо с лъжичка ,а  пиене -от чашка и със сламка Hug
Аз също се чудя по тия въпроси. Я ми обяснете. Как от сламка? Кога от сламка? Защо без чаша с накрайник. А млякото докога от биберон - докато пие мляко ли - аз така си го представям - все едно кърмаче - някои цокат от цица до годинка и половина, а шишето е еквивалента на цицата, значи АМ от шише. А вода как - от чаша - от кога? Другото е ясно, че с лъжица.

# 20
  • Мнения: 5 577
Мляко пие от шише, вода и сок може от сламка, но предпочита от шишето пак.
Личен избор., не се меся.  Laughing

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 309

 Как от сламка? Кога от сламка? Защо без чаша с накрайник. А млякото докога от биберон - докато пие мляко ли - аз така си го представям - все едно кърмаче - някои цокат от цица до годинка и половина, а шишето е еквивалента на цицата, значи АМ от шише. А вода как - от чаша - от кога?

От сламка я "хаванах", че може да пие на около 11 месеца. Предложих, тя засмука и оттогава така пие сокове.
За шишето с биберон и моето виждане е такова- до 2-3 години, там до когато иска мляко вечер- с биберон.
Водата продължава да пие от шише с биберон. Упорито се опитва да пие от обикновена чаша, но все още много се мокри и затова шишето ни стои. Като свикне хубаво да ползва чашата- хвърлям шишето.
Твърдият накрайник категорично беше отсвирен. Аз по принцип не виждам ползата от тези накрайници... Дават го за преминаване от биберон към чаша, ама бля-бля.

Общи условия

Активация на акаунт