Гримиране - идеи и техники. Тема №76

  • 43 107
  • 754
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 30 966
Чудни са нюдовете на Худа. Разкошни. Имам най- светлата всичко и е топ.

# 211
  • Мнения: 7 532
esmeralda, да за нея. На каква цена са знаеш ли? Чудя им се на синята и зелената.

На веждите съм с помадата на Лореал. От година я ползвам, много ми харесва! Simple Smile

Ако не си сигурна, че ще ползваш постоянно зелени цветове, а искаш само да експериментираш, по-добре си вземи конопената палитра на Революшън Hemp palette, има абсолютно всеки цвят от тази на Худа, че и допълнителни.

# 212
  • Мнения: 612
Палитрата на Тарт ми е една от любимите, страхотно качество. Но както каза Дени, брокатите си искат основа/лепило за глитър. Аз обаче не съм случила засега на брокати, които да могат да се носят без. Казват, чв тези в палитрата на Тати могат да се носят без, но аз я нямам, чакам ѝ следващата палитра.

# 213
  • Мнения: 1 421
Аз имам зелената малка палитра на Худа и много си я харесвам. Самостоятелен грим с нея не мога да направя, обаче зелените цветове си ги ползвам. За издръжливост- всички сенки ги ползвам с база отдолу и са ми бетон, докато не ги сваля. Според мен си заслужава да я имаш Simple Smile

# 214
  • Мнения: 434
Синята палитра на Tarte e хубава. Аз не нося синьо, но я купих на сестра ми, която е със светли очи. Глитърите са много блестящи обаче и трябва да си фен на този стил грим.

Зелена палитра, в която се влюбих е Rich Jade на Primark. Тези палитри са им изключително сполучливи, а цената направо е смешно ниска. Ако ви попаднат, не се колебайте, струват си.

Скрит текст:

# 215
  • Мнения: 7 532
Аура също имат двойници на мини палитрите на Худа, виждала съм на червената, смоуки и синята, но на зелената мисля, че все още няма.

# 216
  • Мнения: 44
Есмералда, доколкото си спомням си гримьор, т.е имаш завършен курс, нали? Би трябвало да знаеш какво ти ходи. Практикуваш ли? Мисля, че при теб сенки без очна линия и направени мигли(поне извити, със спирала или изкуствени) само подчертават младежкото ти излъчване и според мен не си в пълния си блясък, все пак грима трябва да подчертава и скулптира, при теб сякаш няма този ефект, поне с този очен грим, който показваш. Аз затова по едно време, в тийнейджърството си, не носих и не се харесвах със сенки, правеха ме като  дете, нахлепано с цвят, въпреки че владея техника и ми беше кеф да правя очен грим.
 Бих те посъветвала и да експериментираш и с други техники на нанасяне на сенките, сякаш много изнасяш цвета навън.

# 217
  • Мнения: 7 532
Що не, имам изкаран курс, да, но не гримирам други хора. Проблемът идва от очилата - много ме "измиват", с тях дори и тежък грим не си личи, отделно ми смаляват очите и те винаги стоят неподчертани.
Преди време, когато все още можех да нося лещи, очният грим беше съвсем друго нещо. Тогава много хора ми казваха, че прекалено се гримирам Joy

Очна линия слагам много рядко, защото очите ми станаха много чувствителни и често се зачервяват, поради тази причина и в ежедневието предпочитам по-лек грим. Отделно, че работя в компания, където шарени или смоуки грим изпълнения не мисля, че ще се приемат добре.
Иначе бронзър и руж имам, но са леко нанесени и на снимката не личат. Общо взето за работа залагам на лека и бърза 10-15 минутна визия.

Благодаря ти за предложенията, но за жалост на този етап повечето са неизпълними.

# 218
  • София
  • Мнения: 2 666
При мен очилата също пречат за грима на очите. Точно днес гледах снимки от НГ. Нищо не си личи от очилата.

# 219
  • Мнения: 30 966
Мога да сложа папагалски многоцветен грим и заради очилата с много висок диоптър пак не си личи въобще. Затова си позволявам много силен грим понякога дори и през деня.

# 220
# 221
  • Мнения: 434
Минавам да похваля Maybelline Brow Precise Fiber, който купих случайно, но е първият гел за вежди, който ми харесва как стои. Аз имам белег на едната вижда и по принцип си трябва рисуване, за да не се вижда дупката, но този продукт се справи учудващо добре.

Скрит текст:

Предната камера ми е много смотана, за съжаление.

# 222
  • Мнения: 1 538
Уау ! Бихте ли ми препоръчали коректор, матов ? И аз имам проблем с фдт напоследък - смесвам 2 на Виши, но въпреки това не съм доволна от резултата.
Искам и да помоля за мнение относно средство за сваляне на доста устойчива спирала. Купих си Клиник импакт елевейт (май така се казваше), и вчера едвам не си погубих миглите при сваляне с почистващ гел.
Благодаря предварително !

# 223
  • Мнения: 27 276
Има ли трик за по-лесно сваляне на спирала? Grinning
Далиндра, много приятен грим! Heart Може ли снимка на този гел за вежди на Мейбълин? Предполагам, има различни нюанси?

# 224
  • Мнения: 2 266
Дайте идея с какво и как бих могла да скрия торбички под очите?

Общи условия

Активация на акаунт