Изпитани сайтове за парфюми - 21

  • 73 512
  • 741
  •   1
Отговори
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 180





Най-често споменавани сайтове в темата
Линка на сайта се отваря с клик по картинката




Доставка
Скрит текст:
Няма фиксирана куриерска фирма, много често за София се носи от служител.

НОРМАЛНА ДОСТАВКА – 4.99 лв.
Срокът за доставка е от 1 (един)  до 3 (три) работни дни след изпращане на поръчката, в зависимост от населеното място до което се доставя.

ЕКСПРЕСНА ДОСТАВКА – 6.99 лева
Срокът за доставка е за следващият работен ден, за поръчки направени до 13.00 часа, при условие, че е възможна доставката от куриерска фирма в населеното място, посочено от клиента.

ДОСТАВКА “УЛТРА ЕКСПРЕС” – 9.99 лева (валидна за град София)
Срокът за доставка е до 6 (шест) часа за същият работен ден, за поръчки направени до 11.00 часа, в деня за доставка.

ФИКСИРАН ЧАС И ДАТА – (в, преди и след конкретен час (+ - 30 мин.)) - доплаща се 2.00 лева върху стойността на избраната доставка
Всички поръчки направени в събота, неделя и/или официални почивни дни се обработват в първия работен ден, след тях.
В случай на спешна необходимост за доставка в събота и/или неделя (но само за София), и/или официални почивни дни, трябва да се свържете със служител на elfragrance.bg



Шоурум - бул. Черни Връх 47, ет.1, офис 26, Бизнес център Витоша
Доставка

Скрит текст:
Изпълнява се от куриерска фирма Speedy. Доставката е 4,90 лв., а за поръчки над 200 лв. е безплатна.
Сроковете - между 2 и 7 работни . При поръчка може дасе види срока на доставка за контрутния продукт.



Доставка
Скрит текст:
Извършва се със СПИДИ. Сайта дава срок на доставка около 3 работни дни (складовата база се намира в Чехия), но се е случвало и повече да се чака. Срокът за доставка е ориентировъчен и може да бъде различен в празнични почивни дни, национални празници или при редки закъснения от международните куриери
Цената за доставка за цялата страна е 5 лв до личен адрес и 4.50 лв до офис на СПИДИ
Доставки в съботен ден не се извършват
Опция "Преглед" не се предлага



Магазин - Paradise Center, бул. „Черни връх“ 100, Етаж -1
Доставка

Скрит текст:
Мол Paradise Center     
    - 2,00 лв.
Спиди     
    - 5,95 лв.
Еконт     
    - 5,95 лв.
АПС на Спиди  - 4,45 лв



Шоурум - София 1000, ул. "Иван Вазов" 22, ап.1 партер;
                                         магазин Метро Цариградско шосе, при изхода (Долче парфюмери ЕООД)
Доставка

Скрит текст:
Извършва се от Еконт. Безплатна доставка за всяка поръчка над 50 лева.
Стандартната доставка се изпълнява в срок от 24 часа след обработката на поръчката.
Поръчки, заявени онлайн или по телефон в работен ден до 13:00 ч., се обработват и изпращат в същия работен ден и се доставят на следващия работен ден в часови интервал от 9:30 ч. до 18:00 ч.
Поръчки, заявени онлайн или по телефон в работен ден след 13:00 ч. или в почивни дни, се обработват и изпращат на следващия работен ден.
Срокът за доставка до някои населени места без офис на куриерска фирма Еконт или такива, които се обслужват по график, е възможно да бъде удължен с  1 до 3 работни дни.

БЪРЗА доставка за София: 8,00 лв.  За страната: не се прилага
Бързата доставка се изпълнява след потвърждение от наш оператор, в работен ден до 12:00 ч., се  изпращат и доставят в същия работен ден (най-късно до 18:00 ч.).

ЕКСПРЕСНА доставка (до 90 минути). За София: 12,00 лв. За страната: не се прилага



Доставка
Скрит текст:
Всички поръчки на стойност над 80 лв. се доставят БЕЗПЛАТНО до адрес на клиента, офис на СПИДИ или ЕКОНТ.
За поръчки под 80 лв. клиентът дължи 4 лв. такса за доставка. Срокът за доставка е 2 работни дни за поръчки, направени до 11:00 часа.
Всяка пратка може да бъде изпратена БЕЗПЛАТНО в предварително избран от клиента магазин на Douglas или Bеauty Zone, срокът за доставка е до 3 работни дни.




Шоурум - Пловдив, Бул. Марица 130, до Водната палата.
Доставка, този сайт доставя в чужбина

Скрит текст:
Извършва се от Еконт/Спиди.
Цената е 4 лева за цяла България до вратата на клиента, при над 100 лв -  безплатна.
Срок - от 1 до 3 дни след изпращане на поръчката или на следващия работен ден до офис на ЕКОНТ.
За Пловдив цената на доставката е 2.50 лева или безплатна при взимане от магазина им.

За поръчки в чужбина цената на доставката зависи от държавата. За Европейска държава, цената на доставката е фиксирана 6 EURO (11.74 лева) и 1 EURO (1.95 лева) за всеки допълнителен продукт. Периода за доставка е от 2 до 28 работни дни, в зависимост от държавата.



Доставка
Скрит текст:
Цена за доставка за цяла България : 4 лв, при поръчка на над 100 лв - безплатна.
Срок за изпълнение на поръчката от 1 до 3 работни дни.



Доставка
Скрит текст:
Цената за доставка е една за цялата страна – 4 лв.
При желание доставката да бъде изпълнена във фиксиран час в диапазона за доставка 9:30 – 18:00 часа цената на доставката се увеличава с 5 лева


Доставка
Скрит текст:
Цените на куриерските услуги са фиксирани както следва:
    до офис на СПИДИ  - 4.00 лв.
    до офис на ЕКОНТ    - 5.50 лв.
    до адрес                     - 6.00 лв.  Доставките се изпълняват с куриер на Спиди .
    Безплатна доставка– при поръчки за над 100 лв.

Всяка поръчка се потвърждава чрез телефонно обаждане от оператор на zachoveka.com
Поръчки, направени и потвърдени по телефона до 16 часа в работен ден могат да бъдат получени от офис на куриерската фирма на следващия ден след 10.00 часа.
Доставки до адрес се получават в рамките на три работни дни. Поръчки, направени в почивни дни или национални празници се потвърждават и изпълняват в първия работен ден след тях.



Шоурум - ул. "Париж" № 4, партер.
Скрит текст:
Цените са същите, като на сайта, наличностите са различни и не съвпадат с това на сайта, и ако се търси нещо конкретно, и на човек не му се разхожда, е добре да звънне и да пита.
Доставка
Скрит текст:
Доставката се извършва със Спиди. Информацията от сайта не е актуализирана (като цени).
Поръчката се потвърждава с обаждане от служител на фирмата.


Доставка
Скрит текст:
Не е посочено доставката с коя фирма и дали е безплатна за всички суми.
Средният срок за доставка е 3 (три) работни дни. При наличие на обстоятелства, водещи до забавяне изпълнението на поръчката клиентът ще бъде навременно уведомен на посочения телефон за контакти.



Доставка
Скрит текст:
MAKEUP куриер! - само за територията на гр.София и гр.Пловдив.
- безплатна доставка при поръчка над 39.00 лв
- такса за доставка от 2.90 лв при поръчки под 39.00 лв.
- бърза доставка от 2 до 4 работни дни след направена поръчка до 12 часа на обяд

Куриерска фирма (Спиди)
- до офис - 2,90 лв, при поръчки над 49 лв - безплатна;
- до адрес - 3,90 лв, при поръчки над 49 лв - безплатна


Доставка
Скрит текст:
Доставката се извършва с куриерска фирма Спиди. Срок - между 3 и 4 работни дни.
Цена на доставка:
- До адрес на получател – 6,95 лв.
- До офис на СПИДИ– 6,95 лв.



Доставка
Скрит текст:
Доставката се извършва с куриерска фирма Еконт. Стандартната доставка се изпълнява в срок от 48 часа след обработката на поръчката. Населени места без офис на Еконт или такива, които се обслужват по график, е възможно да бъде удължен с от 1 до 3 работни дни.
- Стандартна доставка - 3,99 лв, при поръчка на стойност над 50 лева - безплатна;
- Бърза доставка - 8,00 лв (само за София), след потвърждение от оператор;
- Експресна доставка - 12,00 лв (само за София), в рамките на 90 минути, след потвърждение от наш операторслед потвърждение от оператор.
Включена опция "Преглед преди плащане"



Доставка
Скрит текст:
След поръчка - потвърдждение от оператор.
Срок на изпълнение - от 3 до 7 работни дни.


Магазин - ул.Съборна №14, София
Сайта не е разработен докрай, няма условията на доставка, но пък е посочен телефон за връзка



Доставка
Скрит текст:
След поръчка - потвърдждение от оператор.
Доставка до офис на куриерска фирма RAPIDO/SPEEDY
Срок на изпълнение - от 1-3 работни дни.
Доставката - 3.99 за София и 4.99 за страната. За поръчки над 99.00 лева и с тегло под 20 кг. доставката е безплатна.
От офис на GET.BG - 1.99 лева.
адрес на офиса - гр.София п.к. 1700, ул. Проф. Христо Данов 18

www.-spam292- - само за София.
www.shopping.bg - сайта не работи, надявам се временно.
www.parfium.net - сайта не работи, надявам се временно.
Шоурум на parfium.net - ул. Тинтява 22 (ж.к. Изток)




В темата нямат място страници от Фейсбук, както и онлайн-магазини с оферти, ликвидации, намаления и подобни, които предлагат реномирани, луксозни, нишови марки за по 30-40-50 лв.
Въпросите за надежността на подобни сайтове са безсмислени - не е трудно да се досетиш, че това са цени на гарантирани ментета.





Сайтовете, посочени по-горе, са препоръчани от потребители в темата, но има и съфорумци с негативен опит от тях.
Ако не сте доволни от продукт, опаковка или обслужване, моля, напишете какъв е точно проблема (вкл. името на парфюма, опаковката и милилитрите му), за да информирате и другите потребители, в т.ч. при избора им на сайт.




тема 19; тема 20

Последна редакция: ср, 13 яну 2021, 13:10 от bubanka

# 1
  • София
  • Мнения: 17 707
Благодаря за новата тема. Много хубаво е оформена Simple Smile

Цитат
Дори имахме разговор, защо хората държат да дават повече пари за едната кутия. Simple Smile
За да съхраняват парфюма в нея? И като се съберат 20+, да ги различават по- лесно в шкафа.

# 2
  • Франция
  • Мнения: 898
За феновете на Jul et Mad има обявена симпатична промоция на техния сайт, валидна до 4 февруари:
Скрит текст:
Избраният подарък трябва да се посочи в коментара към поръчката.

# 3
  • София
  • Мнения: 17 707
На мен ми е по- лесно да ги различавам в кутии. И да ги редя един върху друг.
Някой в една от предните теми беше споменал за до 40%в бутиците на Ести (за Том Форд идеше реч). Ще ме светнете ли по кое време на годината е било и дали изобщо съм разбрала правилно.

Последна редакция: ср, 22 яну 2020, 10:11 от bubanka

# 4
  • Мнения: 2 184
Благодаря за новата тема!Гледам,че съм изпуснала промоцията в Парфюми шоп 10%,но по-добре,че съм се зарекла до лятото/или поне до 8 март нищо да не купувам:)))

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 192
Благодаря за новата тема❣След като в Емаг ме подведоха и не пратиха нищо, поръчах в крайна сметка Elie Saab royal от Парфюми шоп, дадоха ми и временен код и се получи добра сума за голямата опаковка, много съм доволна прекрасен парфюм🌹

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Благодаря за новата тема, много хубаво оформление. Flowers Sunflower

Чака си ме една поръчка в Нотино магазина....на свещи.... Grinning

Само аз не съм го поръчала тоя Сааб, но този път си казах - без проба - не! Grinning

# 7
  • Мнения: 548
И аз да се разпиша в новата тема с последните ми придобивки от днес. Smiley

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Ambre Imperial (тестер) - грабнах последната бройка от Елинор, тъкмо си използвах още веднъж кода за отстъпка преди да изтече. Нямам забележки, парфюмът по принцип не е много траен, но пък иначе ми е любим от Collection Extraordinaire.

Hermes Terre d'Hermes Eau Tres Fraiche и Davidoff Cool Water Intense - закупени от Elfragrance, както винаги високо ниво на обслужване и бърза доставка. Отново парфюми, които познавам и нямаше никакви изненади.

# 8
  • Мнения: 11 816
Radika, чудно е оформлението! Благодаря и аз за новата тема, нищо, че основно ви чета..

Най-коментираният в последно време Royal в parfimo в момента е на 71 лв. 90 мл. - тестер!

# 9
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 180
Благодаря на всички, които ми помогнаха с информация за допълване на първия пост!

Ако има нещо, което не съм отразила - свиркайте! Yum

# 10
  • Мнения: 601
Кодът за parfumi-shop си е наред, явно са сгрешили годината!

# 11
  • Мнения: X
И аз благодаря за труда по така оформената тема. Всичко е от любов към парфюмите. 💝
Очаквам от parfumi-shop любимата Ванилена орхидея, която отлагах доста време (не знам защо!). Също не блести с някаква пословична трайност, но е прекрасна.

# 12
  • Мнения: 8
Здравейте, мнения за този сайт: pmparfumi.bg ?

Благодаря предварително Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 5 651
Радика, благодаря за новата тема и за чудесното оформление!

Искам да споделя опита си със сайта qochette.bg . Поръчах няколко минита за проба и зачаках. След една седмица ми се обади девойче да ме пита дали потвърждавам поръчката и да уточним адреса за доставка. Уточнихме, потвърдихме, каза, че пращат, "утре" да ги чакам. Пристигнаха след 8 дни. Съдържанието на пратката имаше бегла прилика с поръчката ми Smiley . Част от нещата липсваха (вероятно не са били налични), но пък останалите бяха по два броя Smiley  плюс още други, които не съм поръчвала, вероятно за компенсация. Сумата, която платих, беше неясно ценообразувана, нямаше бележка, опис или каквото и да е, но беше малко по-ниска както от първоначалната поръчка, така и от реално получените продукти. Поне нямам оплаквания от качеството им, автентични са.
Така че ако някой разчита на нещо конкретно и в определен срок - не от този сайт.

# 14
  • Мнения: 2 832
Благодаря за темата. Записвам се с този парфюм
 https://www.notino.bg/shiseido/ever-bloom-ginza-flower-parfjumna-voda-za-zheni/
супер е.Мислех от немския сайт на нотино снощи да поръчам нещо ,направих регистрация ,ама ме съмняваше да не съм объркала при въвеждането на адреса и ще пробвам с по дребна поръчка да видя как ще се случат нещата.
Оглеждам се за Chloe nomade EDP  ,ако някой попадне по сайтовете на тестер или намаление да сподели?!

Общи условия

Активация на акаунт