Дъщеря ми предпочита момичета

  • 16 753
  • 123
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 14 802
Напоследък точно хетеросексуалните опяват колко са онеправдани и как ги принуждавали.... Аз съм 100% хетеросексуална и не се чувствам въобще принудена от нищо и никого, но ми писна да чета и слушам задръстени невежи.

# 121
  • София
  • Мнения: 2 838
Честно казано не ми пука за хомосексуалните, изобщо не ми са в активния фонд, че да се терзая за тях ежедневно. И да правят паради, и да не правят - все ми е едно. Хората си имат достатъчно лични проблеми, че да се занимават с тия неща.

# 122
  • Мнения: 3 010

... Така че не ние насилваме природата, а закостенялото мислене на някои хора...


Оф-ф-ф-ф-ф...! Да бе...! Закостенялото мислене, само в него е проблема. Няма начин да не е така!
Вече по подразбиране всички обратни са умни, креативни, интелигентни и творчески личности. Нормалните хора са едни такива смотани и изостанали. И задължително нормалните, тоест хетеросексуалните трябва да стават и да лягат с мисъл за обратните. Колко са онеправдани и неразбрани. На мене вече ми писна от всичкото това лицемерие и насаждане на някакво измислено разбиране.
Да, има такива хора. Тоест обратни. Да, трябва да живеем с тях. Да, трябва да се разбираме с тях. Това не е ли достатъчно? Да си живеят живота както намерят за добре. Това, за закостенялост ли минава? Всъщност, какво точно се очаква от нормалните хора, за да не им натякват ежедневно, че са закостеняли и изостанали? Може ли някакъв смислен и кратък отговор?

Ами най-кратко казано, хомосексуалните искат право с партньора си да могат да се унаследяват, да се посещават в болница, ако имат общи деца, да имат права върху тях при смърт на партньора, с една дума да имат същия статут, който например съпруг и съпруга имат.

Не става въпрос за парадиране със сексуалност. 99% от гей хората не са боядисани в розово и с пера по челото, или каквото там повеляват клишетата, а са си най-нормални граждани, които следва да имат същите права като всички останали. Така смятам, че като общество би трябвало да искаме всички ние жители на това общество да сме с равни права.

# 123
  • Мнения: 46 492
Авторът е приключил с темата си, очевидно е намерил решение. Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт