Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 59

  • 51 847
  • 731
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 15 356
Интимния гел не съм го виждала?От къде и как е?Само Вагизан,Топикрем и Себамед въртя аз.
Момичета,днес май си прецаках четките за грим,мих ги и после със сешоара ги суших и са едни такива рошавички сега.От изкуствен косъм са.
Тези от Лидл говорят ли ви нещо,писах и в темата,там момичетата ако могат да дадат отзив.

# 121
  • Мнения: 1 709
Аз ти отговорих в лидълската тема Satisfied Четките никога не ги суша, оставям ги да си изсъхнат на стайна температура. Обикновено за 1 ден са готови. Със сешоар най-много да се поразлепят.

# 122
  • Мнения: 15 356
Мерси,в четвъртък отивам да ги взема,несесера за четки ми е от свеки ,купуван от ВУ и ме изоставя,за 11 лв поне половината ще са читави.
Не са разлепени,куча марка,само рошави станаха😁

# 123
  • Мнения: 4 465
Аз се включвам с нещо, което не харесах.
Лосион за тяло на Жая, с какао. Много хубаво мирише на шоколад и с голямо желане го взех от една промоция, за 5.60 накъде. Обаче..при мен не хидратира изобщо. 5 минути след намазване, все едно не съм слагала. А по ръцете ми остова като леко липкав и скърцащ филм.  Отделно не харесвам, че е с помпа, но това си е лично предпочитание.

# 124
  • Мнения: 1 167
Аз се включвам с нещо, което не харесах.
Лосион за тяло на Жая, с какао. Много хубаво мирише на шоколад и с голямо желане го взех от една промоция, за 5.60 накъде. Обаче..при мен не хидратира изобщо. 5 минути след намазване, все едно не съм слагала. А по ръцете ми остова като леко липкав и скърцащ филм.  Отделно не харесвам, че е с помпа, но това си е лично предпочитание.

Аз зимата си го изхабих с кеф. След като се мажех с него кожата ми ставаше мекичка и дълго време гладка и хидратирана. Накрая на опаковката я изрязох с ножица, за да обера остатъка. Бих повторила, но съм зарината с мазила. 🤣

# 125
  • Мнения: 5 646
Момичета,днес май си прецаках четките за грим,мих ги и после със сешоара ги суших и са едни такива рошавички сега.От изкуствен косъм са.
Тези от Лидл говорят ли ви нещо,писах и в темата,там момичетата ако могат да дадат отзив.

За тези не знам, но декември взех едни комплекти пак в несесер - за очи, за контуриране, за лице и не ми харесаха. От тия за очи стават плоската четка и скосената (нея я ползвам за опушване), за лицето долу-горе биват, оставих си ги за из път, че не заемат много място, но за ежедневно ползване не стават. Едни такива редки ми идват. Тези уж изглеждат една идея по-добре на картинката, дано са по-свестни.

Четките ги измий пак с бебешки шампоан и мокри ги оформи с пръсти, за им възстановиш формата и ги сложи на равно върху хавлиена кърпа да изсъхнат.

# 126
  • Мнения: 4 465
Ми..може, не знам. Аз рядко посягам към него. Имам на Ейвън едни плодови, и една лимитка на ДМ. Много повече ми харесват. Кожата ми по принцип е нормална. След 1 намазване с Жая и 2 дни без последващо друго, имах бели люспички по краката.

# 127
  • Мнения: 1 025
Интимният гел е английски,купих го днес от superdrug,цената му е около 5  паунда,води се медицински,за всекидневна употреба,използвах го вече,харесва ми.Не знам дали се продава в България,нямам идея.Ако пазарувате онлайн от Superdrug с посредник може да си го вземете,предпоръчвам.

# 128
  • Мнения: 1 542
Мерси,в четвъртък отивам да ги взема,несесера за четки ми е от свеки ,купуван от ВУ и ме изоставя,за 11 лв поне половината ще са читави.
Не са разлепени,куча марка,само рошави станаха😁
Те са винаги рошави, след като са били измити. Просто ги разресваш с ръка и пак си стават пухкави.

# 129
  • Мнения: 5 646
Мерси,в четвъртък отивам да ги взема,несесера за четки ми е от свеки ,купуван от ВУ и ме изоставя,за 11 лв поне половината ще са читави.
Не са разлепени,куча марка,само рошави станаха😁
Те са винаги рошави, след като са били измити. Просто ги разресваш с ръка и пак си стават пухкави.
Аз моите винаги ги оформям с ръка, докато са мокри и после суша на равна повърхност. За една вечер са изсъхнали и сутринта може да се ползват пак.

# 130
# 131
  • Мнения: 1 167
Аз съм доволна. На влажна коса нанасям и оставам сама да съхне (много рядко я суша). Резултата е мека и без заплитане коса.

# 132
  • Пеликания
  • Мнения: 2 494
Аз съм със смесени чувства. При мен няма кой знае какъв уау ефект, но и не ми е навредил (с дебел косъм съм)

# 133
  • Мнения: 892
marzeliva, може ли да напомниш с каква кожа си?

# 134
  • Мнения: 10 442
За четките - цял живот с четка си вадя хляба и имам доста опит. Особено художническите четки са много скъпи и не си правя експерименти. Обикновено след измиване се облизват и заемат форма, не се разрошват. Естествено, четките за грим няма да оближеш, но същият ефект се получава, ако я оставиш много мокра да изсъхне. Прибира се и засъхва във форма. Освен това много добре действа против заплитане леко да ги изплакнеш с балсам за коса. Моите през зимата ги суша на радиатора.

Общи условия

Активация на акаунт