За тези, които четат любовни романи № 35

  • 48 236
  • 739
  •   1
Отговори
# 240
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
Miss_Independent5, аз харесвам блога на Хриси от Хрисиландия. Не винаги съм на едно мнение с нея, но ми харесва как пише, харесва ми и начина по който оценява книгите и най-вече ми харесва, че следи новоизлезлите книги на бг и английски и дава отзиви за тях.

Прочетох "Палавникът в нейното легло" на Сабрина Джефрис, не е чудо невиждано, но не е и лоша. Давам и 3,5 ***, но предвид ниската цена закръглих на **** в ГР.
В момента дочитам втората книга от поредицат Без милост на Лекси Блейк. Не ми допада особено стила и, но на инат ще ги дочета /пък и ми се струва, че книгата за третият брат най-много ще ми хареса./. Хора!!! ненавиждам сюжета: тя -пълничка, невзрачна, на всичко отгоре и №1 и №2 - разведени, ако това трябва да се приема за някакъв дефект; той - кръстоска между Мр Холивуд и Мр Фитнес. Сякаш любовта им е дадена ей така от съжаление на тези две женички.

# 241
  • Мнения: 737
"Палавникът в нейното легло" на Сабрина Джефрис -  да, не беше лоша, като за тази цена, типичен исторически любовен роман, даже и дълго пазена тайна и невъзможна любов имаше по едно време Simple Smile
В този дух пречетох "В леглото на дявола" на Лорейн Хийт, която е пак същата като на С.Джефрис . Продължавам с втората - "Между дявола и желанието"

# 242
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Книгата на Сабрина Джефрис нова ли е, или е преиздадена стара с някое списание?

# 243
  • Мнения: 6 149
Елизабет Лоуел - Красива саможертва. Така и не успях да вдяна какво точно се случва, ама чета по инерция. Отдавна не ми се е случвало да чета една книга повече от 3 дена, а тази още я мъча.
Така си и помислих, че ще е нещо на Лоуел, само тя ги пише такива - артефакти, маи, бижута, съкровища и тралала. Като гледам и аз едва съм я издържала. Особено с тия нейните мустакатковци ... направо ми умира желанието, колкото и да си представям Къванч Татлъту, например. Тегава авторка, въпреки че си накачорих една нейна нова наскоро, но дали и кога ... все се надявам на нещо различно, ама уви, едва ли.

# 244
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
Книгата на Сабрина Джефрис нова ли е, или е преиздадена стара с някое списание?
Яна, нова е. Холстед хол - бяха издадени 3-та и 5-та. Миналата година СББ издадоха 1-ва и сега 2-ра. Остават 4 и 6, но не се знае дали и кога.

# 245
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Благодаря! Ако някога се появи в нета, може и да я прочета. Засега няма как.

# 246
  • Варна
  • Мнения: 2 312

В момента дочитам втората книга от поредицат Без милост на Лекси Блейк. Не ми допада особено стила и, но на инат ще ги дочета /пък и ми се струва, че книгата за третият брат най-много ще ми хареса./. Хора!!! ненавиждам сюжета: тя -пълничка, невзрачна, на всичко отгоре и №1 и №2 - разведени, ако това трябва да се приема за някакъв дефект; той - кръстоска между Мр Холивуд и Мр Фитнес. Сякаш любовта им е дадена ей така от съжаление на тези две женички.
Е не може всички главни да са топ модели Laughing
До края на месеца ще излезе книгата на Л. Дж. Шен  "В случай на чудо", а още две книги от нея щели да излизат  тази година през юни и октомври. Така са писали от сиела.

# 247
  • Мнения: 222
Angry God на  LJ Shen излезе по-рано. Свалих си я от ebook hunter-a.
Отдавна спрях да я чета LJ Shen, но понеже много ми беше харесала Vicious, реших да я пробвам. Еми отказах се на третата глава.
Дано ти хареса, макар че като чета ревютата....
Ето едно от тях (ако искаш го прочети ):
https://www.goodreads.com/review/show/2547900834

# 248
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Angry God на  LJ Shen излезе по-рано. Свалих си я от ebook hunter-a.
Отдавна спрях да я чета LJ Shen, но понеже много ми беше харесала Vicious
Ще си я прочета без ревюта, решила съм.
Свърших пиратско-бандитската на Керигън Бърн, The duke with the dragon tattoo, биваше. Две идеи по-добре от предната. Остана ми за инспектор Карлтън, който беше влюбен в дамата на първия бандит. Малко ще си почина. Едната й книга наистина беше отчайваща, не можах да повярвам, че е нейна.

# 249
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Прочетох "Бий се или бягай" на Саманта Йънг. Както винаги - първите страници ми бяха леко тегави, но после... докато не я свърших, не я оставих. Само се чудя дали е самостоятелна книга, или част  от поредица.


ОЧАКВАЙТЕ НА 02.03.2020

Добре дошли в тайния мъжки клуб за любовни романи!

Първо правило: Не говориш за книжния клуб!

Бракът на легендарния бейзболен играч Гавин Скот е сериозно разклатен. Объркан и отчаян, той получава помощ от неочаквано място: таен клуб, основан от най-големите мъжкари в града. Те му разкриват, че се срещат и четат любовни романи, които съдържат много истини за взаимоотношенията между мъжете и жените, и това им помага във връзките им.
Използвайки като опорни точки ключови моменти от сюжета на пикантен исторически любовен роман за един английски аристократ, който се опитва да спечели съпругата си отново, членовете на клуба напътстват Гавин как да спаси своя брак.
Но на злочестия Ромео ще му трябват повече от мили думи и романтични жестове, за да си върне доверието и любовта на своята съпруга…

# 250
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 790
Звучи сладко

# 251
  • Мнения: 737
да, нещо ново Simple Smile но автора не ми е познат. От англочетящите някой чел ли е нещо от Лиса Кей Адамс ?

𝒀𝒂𝒏𝒂𝑫𝑮, доколкото знам Бий се или бягай е планувана да е самостоятелен роман, но след излизането авторката е била запълнена с фенски искания да има история и за брата на главния. Йънг е казала, че ще обмисли дали да не направи поредица, но не е дала конкретен отговор. За сега от нея очакваме да си продължи поредицата Хартуел

Последна редакция: вт, 18 фев 2020, 14:19 от VikiE

# 252
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
ехааа нещо нетипично, сега и ако е добре написанооооо .. офффф портфейла ми го чувам как въздиша тежко Grinning

# 253
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Минавам да кажа, че мен пък ми харесва Angry God. Има някаква тегавост в първите глави, high school драмата е на макс. Брутален тормоз, яка психика има главната.

# 254
  • София
  • Мнения: 28 559
Аз пък искам да похваля началото на това – https://www.goodreads.com/book/show/20324107-destroyed
Около 20-ина процента съм и засега върви много добре, дано да остане така.

Общи условия

Активация на акаунт