За тези, които четат любовни романи № 35

  • 47 019
  • 739
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 202
Даааа и аз така прескачах в тази книга за Аксел, хич не ми хареса. Преди години я бях захванала,не я дочетох и сега като започнах книгата за Бек се сетих за първата от поредицата и я зарязах и нея. Сподели после каке била втората, да знам дали да й давам втори шанс изобщо!
Gravity of us я прочетох и ми хареса мно- го!
Beck беше по-добре, героят е готин и доста търпелив Smiley След време ще ги прегледам сигурно и последните две, в тази за Купър се загатва уж за голяма драма.
Gravity of us помня,че също много ми беше харесала. Simple Smile
Приключих тази, прочетох я цялата и ми хареса – https://www.goodreads.com/book/show/50900667-dear-ava
Ако на някого му се чете ученическо-колежанска история, я препоръчвам.
Мисля да я пробвам Simple Smile Отдавна не съм чела нещо колежанско.

Последна редакция: нд, 23 фев 2020, 12:06 от SunnyBird

# 271
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 646
В момента довършвам тази книга - Шато край реката, оказа се доста приятна

Скрит текст:


Американката Александра Доусън открива избледняла снимка на жена, която много прилича на нея самата, но фотографията е направена преди повече от сто години във френско шато.
Фирмата, за която работи Александра, възнамерява да създаде клон във Франция за производство на местни вина. Младата жена заминава в командировка със задачата да проучи условията, но и с мисията да открие миналото на своя род. В очарователното провинциално градче Шандьоние, докато върви по следите на забравената история, тя се сблъсква със сърдития намръщен, но и привлекателен наследник на разрушаващото се шато, където преди век е заснета фотографията на нейната предшественичка.
Ерик Ланел е напълно незаинтересован от въпросите на Алекс, докато не осъзнава, че тя може да е намерила начин да спаси сградата. Тяхното необикновено приятелство се случва изненадващо.
Докато Алекс постепенно разкрива тайните на своята прапрабаба от снимката, както и историята на шатото, тя започва да разбира, че никой никога не е подготвен за пътищата, които любовта избира, за да излекува старите рани и да разтопи и най-вледененото сърце.

# 272
  • Мнения: 794
Прочетох "Спасителят" на Никълъс Спаркс, хареса ми. Любовен роман без еротика, такова нещо отдавна не бях чела, кахърите на главния бяха леко пресилени, но книгата се четеше гладко, беше интересна и сега ще се огледам за още нещо от автора.

# 273
  • Мнения: 4 021
Здравейте,
най-накрая прочетох цялата поредица Beneath на Меган Марч. Еми много ми хареса, няма нищо общо с първите й порочни поредици. Сега мисля да продължа с Безмилостен крал. Надявам се да не ме разочарова.

# 274
  • Мнения: 1 130
Приключих тази, прочетох я цялата и ми хареса – https://www.goodreads.com/book/show/50900667-dear-ava
Ако на някого му се чете ученическо-колежанска история, я препоръчвам.

Благодаря, че я сподели. Много бързо ми вървеше и за нула време я прочетох. И най-важното хареса ми. Grinning От тази авторка съм си добавила Briarwood Academy Series - https://www.goodreads.com/series/103315-briarwood-academy - но не съм я чела още.

Мисля да се върна към King Series. Grinning

# 275
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Hating you  я пропускам, само начина по който започва ме дразни неимоверно, то страшна омраза, ама толкова много я мрази, че чак една ерекция изкарва мислейки си колко я мрази. Ей, тея колежанчета хич не са наред с главата.

Laughing  оф, не мога....стоя си в офиса и се хиля като идиот Sweat Smile

понякога се чудя кой се навива да издава някои книги, пък и да ги чете....

Аз снощи зарязах Consequences на А.Ромиг.... пълна разочарование - загуба на време и сън (че до 2 часа я мъчих), няма да я довърша. Изобщо не ми хареса -около 70-80% от книгата говори разказвачът- имам чувството, че почти няма диалози, което ме побърква! Основно затова я отписвам, а и някак не усетих химията между главната и главния (макар да го има стокхолмския синдром).
Сега мисля да пробвам https://www.goodreads.com/book/show/49867218-just-one-year#  тъкмо е прясна-прясна Smiley

# 276
  • Мнения: 737
Здравейте,
най-накрая прочетох цялата поредица Beneath на Меган Марч. Еми много ми хареса, няма нищо общо с първите й порочни поредици. Сега мисля да продължа с Безмилостен крал. Надявам се да не ме разочарова.

Безмилостен крал ми е любимата. Сигурна съм, че ще ти хареса

# 277
  • Мнения: 4 021
VikiE, прочетох 3 глави на работа и вече нямам търпение да се прибера и да я чета:)

# 278
  • Мнения: 737
VikiE, прочетох 3 глави на работа и вече нямам търпение да се прибера и да я чета:)
Да знаеш, че ще е бъзсънна нощ. Четат се на едн дъх Simple Smile

# 279
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
VikiE, прочетох 3 глави на работа и вече нямам търпение да се прибера и да я чета:)
Вдига летвата с Безмилостен крал....даже тази Forge не ѝ е толкова добра Simple Smile

Сещате ли се за една книга - момичето отива да работи в един бар/клуб/ресторант, забранено ѝ е да има вземане-даване със собствениците, особено пък със сина им....и някак  като на книга те са привлечени един от друг.
Мисля, че на някой от тях името беше Алекс или Александър/Александра.
Има я преведена на български, но не помня дали беше официално или фен-превод...

# 280
  • Мнения: 4 581
VikiE, прочетох 3 глави на работа и вече нямам търпение да се прибера и да я чета:)
Вдига летвата с Безмилостен крал....даже тази Forge не ѝ е толкова добра Simple Smile

Сещате ли се за една книга - момичето отива да работи в един бар/клуб/ресторант, забранено ѝ е да има вземане-даване със собствениците, особено пък със сина им....и някак  като на книга те са привлечени един от друг.
Мисля, че на някой от тях името беше Алекс или Александър/Александра.
Има я преведена на български, но не помня дали беше официално или фен-превод...
Евентуално Тара Хайланд? Красив лъжец?

# 281
  • Мнения: 1 359
А на този Безмилостен крал как му е английското заглавие?

# 282
  • Мнения: 737
А на този Безмилостен крал как му е английското заглавие?

Трилогията е Mount
1 Ruthless King
2 Defiant Queen
3 Sinful Empire

# 283
  • Мнения: 127
Някой дали си купи и прочете вече втората книга на Мона Кастен- Спаси се?

# 284
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
Моя приятелка ходи в неделя в Лидл и каза, че я няма.

Купих си Порочни намерения на Елизабет Хойт /новата на СББ със списние Журнал. Съвсем в началото съм, но нещо май не съм впечатлена.

ShySun, трилогията е преведена цялата на бг и дори я има качена в ел.вариант.

Общи условия

Активация на акаунт