За тези, които четат любовни романи № 35

  • 48 250
  • 739
  •   1
Отговори
# 165
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Чета това https://www.goodreads.com/book/show/30254013-unexpected-reality, пълна скръб. Не знам защо се мъча?! А такава красива корица...

# 166
  • Варна
  • Мнения: 2 313
Чета това https://www.goodreads.com/book/show/30254013-unexpected-reality, пълна скръб. Не знам защо се мъча?! А такава красива корица...
Като гледам корицата ми се приисква аз да съм на мястото на бебето Laughing

# 167
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Четеше ми някаква неочаквана бебешка история, но тази е скука.

# 168
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Довършвам книгата за Нан от серията "Розмари Бийч" на Аби Глайнс. За пореден път се убеждавам, че колкото повече се проточва дадена поредица или сериал, толкова повече се размиват нещата. Лично за мен книгите за Ръш и Блеър бяха достатъчни. Можеше да добави и историите на Грант и на Уудс и да спре. Все пак и двамата имаха голяма роля в първите три книги.  След това вече не е чак толкова интригуващо.

# 169
  • Мнения: 4 032
Здравейте, чета Beneath these lies. Много ми харесва, завладяна съм. Започна х с четенето на М.Марч от началото на книгите, които пише. С всяка следваща си личи как става все по-добра.

# 170
  • Варна
  • Мнения: 2 942
На 18ти излиза Аngry God на  LJ Shen за Вон, синът на Вишъс и Ели. Нямам търпение, харесвам й двете поредици All Saints. Иначе съм в дупка, нищо не ми харесва, само на бози попадам. Искам хем да е дарк, хем да има сюжет, хем да е хот и да не е само секс. Ми, много искам 😂

# 171
  • Мнения: 737
Красе, хич не искаш много. И аз търся това. Но за сега съм се отдала на любовни исторически, все пак класика в жанра Simple Smile

# 172
  • Мнения: 348
Вишъс ме разочарова. Не че беше лоша книга, просто ми се стори излишно прехвалена. Поредицата за децата пък има още повече добри ревюта. Стават ли по-хубави книгите наистина? Склонна съм да ги подхвана пак.

# 173
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Вишъс ме разочарова. Не че беше лоша книга, просто ми се стори излишно прехвалена. Поредицата за децата пък има още повече добри ревюта. Стават ли по-хубави книгите наистина? Склонна съм да ги подхвана пак.
Прехвалена е Вишъс, точно затова очакваме уау, а не е чак такава. Книгата за Дан и Роузи изяснява много неща от първата книга, казваш:"Защо, по дяволите, загубиха толкова време тия хора?!"
В последната драмата е друга, много по-възрастен мъж с малко дете и момиче на 18. В спин оффа за децата им първата ми хареса повече от втората. Във втората Луна и Найт толкова глупости направиха, че само се ядосвах с тях.
Не съм чела още книгата за Бейн, като герой не ми беше интересен, гледам, че е с висок рейтинг. Но Вон, Вон е демоничен, мрачен, саркастичен, гневен, чист бащичко, затова нямам търпение.
Общо взето от книгите на Шен, най си ми харесва Крадецът на целувки.

# 174
  • Португалия
  • Мнения: 3 950
изслушах https://www.goodreads.com/book/show/47865691-park-avenue-player- появи ми се в приложението,и колкото бързо я наченах,толкова бързо  и я свърших
учудена съм,предвид естеството  на книгите на Ви- е определено следваща стъпка в творчеството й

# 175
  • Мнения: 127
Всички книги, които ги препоръчвате от Goodreads, предполагам на английски ги четете нали?

# 176
  • София
  • Мнения: 28 563
В повечето случаи да. Макар че, ако авторката е по-известна, вероятно ще може да се намери и на руски.

# 177
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Всички книги, които ги препоръчвате от Goodreads, предполагам на английски ги четете нали?
Всъщност има и много книги на български.
Аз си бях решила да купя новата книга на Лекси Блейк, а се оказа, че не съм чела вече издадените на бг. нейни книги. Сега започвам серията Лолес на Лекси Блейк. Мислех, че съм я чела, а се оказа, че не съм. Не зная какво да очаквам, но са с добръ рейтинг и така ...

# 178
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 807
Всички книги, които ги препоръчвате от Goodreads, предполагам на английски ги четете нали?
Всъщност има и много книги на български.
Аз си бях решила да купя новата книга на Лекси Блейк, а се оказа, че не съм чела вече издадените на бг. нейни книги. Сега започвам серията Лолес на Лекси Блейк. Мислех, че съм я чела, а се оказа, че не съм. Не зная какво да очаквам, но са с добръ рейтинг и така ...
Отмъщение + любов....На мен поредицата ми хареса.

# 179
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
И на мен ми допадна, бързо я прочетох.

Общи условия

Активация на акаунт