За тези, които четат любовни романи № 35

  • 48 211
  • 739
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 737
Неее...
Работя 8 часова смяна в къщи, после преподавам уроци на дъщеря ми за 2ри клас, докато укротявам по-малката, защото й е скучно, пишем домашно и лягам с носталгия за времената, в които си четах книжки Cold Sweat

Вече нищо не може да ме засегне Simple Smile просто от дни намерих минутки да се поразрова и затова писах. Здраве на всички Simple Smile пък време за книги все ще си откраднем

# 406
  • Бургас
  • Мнения: 5 917
Дами, някой беше писал, че я е купил от Т маркет, но в Б-с нямаме тази верига

# 407
  • Мнения: 236
Има я в Арт плюс на половин цена, но дали работят?
Аз я купих, като излезе. Изобщо не ми хареса, дано третата е по-добра.

# 408
  • Бургас
  • Мнения: 5 917
Има я в Арт плюс на половин цена, но дали работят?
може ли линк?

# 409
  • Мнения: 236
За съжаление е изчерпана, по книжарниците им може и да има все още бройки, но дали работят?
https://artplus.bg/books/spasi-se-mona-kasten/

# 410
  • Мнения: 737
Дами, някой беше писал, че я е купил от Т маркет, но в Б-с нямаме тази верига
Това ли имаш в предвид:
Случайно попаднах на
Мона Кастен - Спаси ме и Джуд Деверо - Полъх на лятна нощ
в Т-маркет, а отидох за салата и се върнах с две книги Simple Smile има и на Бет Кери - Поглед навътре, всички са по 6,00лв.
На Джуд Деверо не съм чела нищо от нея, но пък за тази цена - защо не ? Simple Smile

Спаси МЕ си взех

# 411
  • Бургас
  • Мнения: 5 917
Да Вики, моя грешка.

# 412
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 825
Аз попаднах на серията "Халстед Хол" на Сабрина Джефрис. Пет книги са, намерих само четири. Знае ли някой дали четвъртата книга е преведена на български?

# 413
  • Мнения: 737
Аз попаднах на серията "Халстед Хол" на Сабрина Джефрис. Пет книги са, намерих само четири. Знае ли някой дали четвъртата книга е преведена на български?

не е преведена, поне аз така четох от други коментари

# 414
  • Португалия
  • Мнения: 3 931
Измъчих се с Анна Тод,,След"
600 страници тийн караници Cold Sweat ,ама съм инат и я довърших...и накрая ме издразни съвсем с последното изречение Rage
Има ли продължение ?

# 415
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 825
Таман още три книги и след това има и "Преди". Слава богу, само една е... засега. Обаче след цялата "След" тази не си я причиних.

# 416
  • Мнения: 737
Таман още три книги и след това има и "Преди". Слава богу, само една е... засега. Обаче след цялата "След" тази не си я причиних.
Добре си направила. "Преди" е най-тъпата книга от поредицата. Четеш и се чудиш защо четеш...

# 417
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 825
А, то пък щото "След" е по-добра. Просто се заинатих да я довърша. Че и ги купих и четирите книги (електронни). То като чете човек какви суперлативи бяха...

# 418
  • Варна
  • Мнения: 2 310
Измъчих се с Анна Тод,,След"
600 страници тийн караници Cold Sweat ,ама съм инат и я довърших...и накрая ме издразни съвсем с последното изречение Rage
Има ли продължение ?
Искрено те съветвам да не продължаваш с останалите книги. Същите караници продължават и в останалите книги. Когато завърших цялата поредица се чувствах мазохист.

# 419
  • Португалия
  • Мнения: 3 931
добре че попитах!
майчице,чак пък 4книги Scream Scream Scream Scream
 не знам писах ли,че прочетох и Изгубеното езеро,Сара Адисън Алън-хареса ми откъм идея,но героите слабо развити ми се сториха


търся си нещо ново,нещо интригуващо,ама и аз не знам какво...   
колебая се какво да започна след малко-Все още аз,на ДжоДжо или Катрин Панкол Muchachas

Общи условия

Активация на акаунт