За тези, които четат любовни романи № 35

  • 46 973
  • 739
  •   1
Отговори
# 465
  • Варна
  • Мнения: 2 942
5/5 за Pretty Reckless. Вчера я изядох с кориците. Много ми хареса, че напрежението се усещаше във всяка страница и се случват толкова неща, но са последователни и обвързани, а не нахвърляни действия и читателят да се чуди какво става. Надявам се в Broken Knight между Дариа и Луна да се развият взаимоотношенията.
Луна и Найт са за бой през цялото време, книгата е тежка, заради Роузи, финалът щастлив, но със забележки

# 466
  • Мнения: 1 167
аз гласувах за Луна и Найт като най-добър роман за миналата година в класацията на goodread. Много тежка, затрогваща история, колко сълзи изревах.

# 467
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
зациклих на Безмилостен крал .. тва е болестно състояние - не харесвам книгата, но с клиничен интерес проследявам развитието на историята да видя колко по-болно може да се развият събитията ..

# 468
  • Мнения: 6 142
Оф, ако е същата клиничност като Изневяра /ли беше с онези лудите до 9-то коляно/, направо да ѝ цъкам хикса ...
Вече много се обърквам с тия препоръки тук.

# 469
  • Мнения: 6
Здравейте,  исках да попитам дали може да ми препоръчате нещо интересно за четене. Да си призная '' крадецът на целувки'' ми хареса ,ако може да е нещо модерно и забавно , интригуващо и не натоварващо. Само да не е от същата авторка вече прочетох новата и издадена книга и то на инат. Мерси предварително.

# 470
  • София
  • Мнения: 9 274
Аз сега чета ей тази поредица и доста ми харесва....
https://www.goodreads.com/series/271157-manhattan-records

Главната много ми харесва, доста по-различна е като поведение от повечето главни герои в "горещите" любовни романи, не е някоя лигла, не пуска лига когато го вижда за пръв път, изключително решителна е, не позволява да я третират, като изтривалка.

# 471
  • Мнения: 1 843
Дочитам “Поглед навътре” на Бет Кери. Първа среща с авторката, а сигурно и последна 😀 Очаквах повече...

# 472
  • Мнения: 4 018
зациклих на Безмилостен крал .. тва е болестно състояние - не харесвам книгата, но с клиничен интерес проследявам развитието на историята да видя колко по-болно може да се развият събитията ..
Харесваш ли Меган Марч принципно?

# 473
  • Мнения: 529
Дочитам “Поглед навътре” на Бет Кери. Първа среща с авторката, а сигурно и последна 😀 Очаквах повече...
На хартия ли я четете или в ел.вариант?

# 474
  • Мнения: 1 843
Gergana8010, чета я на хартия. Купих я по време на панаира на книгата, но наскоро едно момиче писа в темата, че я е намерило в Т Маркет и то на доста ниска цена.

# 475
  • Мнения: 2 763
Снощи попаднах на случаен принцип на поредицата Ли-Сан-Тер от Джоана Линдзи. Прочетох я в разбъркан ред - първо книгата за дъщерята, после за сина и най-накрая за родителите. Не е точно уау, но ги изчетох и сега подхванах от същата авторка някаква поредица за викинги. Тях ги зачетох по ред на номерата, чела съм и по-хубави книги, но тъй като хлапето учи на компютъра не мога да седна и да чета  фен превода, който вчера споделиха в една група от любима за мен авторка Аманда Куик/един от по известните псевдоними на Джейн Ан Кренц. Обожавам по-голямата част от книгите ѝ. Тази е една от първите за обществото Аркейн, нямам търпение да я подхвана.

# 476
  • София
  • Мнения: 28 419
Снощи попаднах на случаен принцип на поредицата Ли-Сан-Тер от Джоана Линдзи. Прочетох я в разбъркан ред - първо книгата за дъщерята, после за сина и най-накрая за родителите. Не е точно уау, но ги изчетох и сега подхванах от същата авторка някаква поредица за викинги. Тях ги зачетох по ред на номерата, чела съм и по-хубави книги, но тъй като хлапето учи на компютъра не мога да седна и да чета  фен превода, който вчера споделиха в една група от любима за мен авторка Аманда Куик/един от по известните псевдоними на Джейн Ан Кренц. Обожавам по-голямата част от книгите ѝ. Тази е една от първите за обществото Аркейн, нямам търпение да я подхвана.
Това фентъзи поредица ли беше или я бъркам с друга?

# 477
  • Мнения: 737
Скрит текст:
Gergana8010, чета я на хартия. Купих я по време на панаира на книгата, но наскоро едно момиче писа в темата, че я е намерило в Т Маркет и то на доста ниска цена.
Поглед навътре си я взех от Лидъл преди месеци, после я видах и в Т маркет на 6лв., а и в сайта на Арт прюс мисля, че още се продава. Книгата е хубава. Хареса ми. В сравнение с другите й две книги, тази е по-лека.

зациклих на Безмилостен крал .. тва е болестно състояние - не харесвам книгата, но с клиничен интерес проследявам развитието на историята да видя колко по-болно може да се развият събитията ..
Харесваш ли Меган Марч принципно?

На мен Безмилостен крал ми е любимата поредица от преведените на Марч.

Здравейте,  исках да попитам дали може да ми препоръчате нещо интересно за четене. Да си призная '' крадецът на целувки'' ми хареса ,ако може да е нещо модерно и забавно , интригуващо и не натоварващо. Само да не е от същата авторка вече прочетох новата и издадена книга и то на инат. Мерси предварително.

от новите Оцеляване на Мия Шеридън е хубава и се намира електронно. Тайния мъжки клуб за любовни романи също е хубава, но я четох на хартия

Последна редакция: пт, 27 мар 2020, 18:03 от VikiE

# 478
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 812
Преди 5 минути - на страницата на Егмонт публикуваха:

Скъпи дами, в началото на март обявихме #2 от поредицата #Фордж на Мегън МАРЧ - „Късметът на дявола", с дата на издаване последната събота от месеца. Налага се да реорганизираме издаването й, като при яснота, веднага ще обявим новата дата в тази страница. Дами, стараем се романът да е м а к с и м а л н о скоро при вас. 💝⏰

# 479
  • Мнения: 2 763
Снощи попаднах на случаен принцип на поредицата Ли-Сан-Тер от Джоана Линдзи. Прочетох я в разбъркан ред - първо книгата за дъщерята, после за сина и най-накрая за родителите. Не е точно уау, но ги изчетох и сега подхванах от същата авторка някаква поредица за викинги. Тях ги зачетох по ред на номерата, чела съм и по-хубави книги, но тъй като хлапето учи на компютъра не мога да седна и да чета  фен превода, който вчера споделиха в една група от любима за мен авторка Аманда Куик/един от по известните псевдоними на Джейн Ан Кренц. Обожавам по-голямата част от книгите ѝ. Тази е една от първите за обществото Аркейн, нямам търпение да я подхвана.
Това фентъзи поредица ли беше или я бъркам с друга?
Не бъркаш, точно тя е.

Общи условия

Активация на акаунт