За тези, които четат любовни романи № 35

  • 47 022
  • 739
  •   2
Отговори
# 510
  • Варна
  • Мнения: 708
Здравейте на всички Simple Smile
Реших да Ви пиша,макар и за пръв път , но имам нужда от помощта Ви!
Търся си книга , която преди 8-9 години си я бях взимала от една библиотека и сега се присетих за нея, но никъде не я намирам, то и нормално предвид факта колко много подробности знам свързани с въпроното четиво.
Та книгата е с черни корици,като на предната има и рози.
Историята се развива , мисля около празника Свети Валентин за мъж,който преследва една жена , оставя й рози, праща и някви плашещи писма...
За съжаление само това си спомням от книгата , но много бих се радвала, ако ми помогнете при намирането й!
Хубав ден и бъдете здрави Simple Smile

Честно, не си спомням точно съдържанието, но корицата отговаря на критерия.
https://chitanka.info/text/29211/38#textstart

# 511
  • Видин
  • Мнения: 117
Попи, сякаш беше с друг накрая на книгата за Вон.
Красе, мисля, че ти беше писала, че си гледала Actershock/Afterburn. Къде го намери? Обърнах нета и не го откривам 🤔

# 512
  • Мнения: 4 021
eliks86, може да опиташ поредиците Розмари бийч, След, Адът на Гейбриъл, До този мъж. Както и всички книги на Меган Марч, като препоръчвам да ги почнеш в реда на издаване ( както са описани в wikipedia). Ако харесаш нещо от това, мога да ти ги пратя в ел.вариант.

# 513
  • Видин
  • Мнения: 117
eliks86, може да опиташ поредиците Розмари бийч, След, Адът на Гейбриъл, До този мъж. Както и всички книги на Меган Марч, като препоръчвам да ги почнеш в реда на издаване ( както са описани в wikipedia). Ако харесаш нещо от това, мога да ти ги пратя в ел.вариант.

Много ти благодаря, че се отзова, Йоана! 😊 Пращай ми смело каквото прецениш. Направо съм ненаситна 😍 За книги, де... Да не си помислите някоя глупост 😜 eliks@abv.bg

# 514
  • Мнения: 436
Привет,момичета,следя темата от доста време и имам нужда от помощ.Имам  регистрация в Goodread ,но не ми е ясно как става свалянето на  книги.
Благодаря

# 515
  • Мнения: 348
Привет,момичета,следя темата от доста време и имам нужда от помощ.Имам  регистрация в Goodread ,но не ми е ясно как става свалянето на  книги.
Благодаря
Goodreads не е сайт за сваляне на книги.

# 516
  • Мнения: 436
Привет,момичета,следя темата от доста време и имам нужда от помощ.Имам  регистрация в Goodread ,но не ми е ясно как става свалянето на  книги.
Благодаря
Goodreads не е сайт за сваляне на книги.

За обмен ,да грешка...

# 517
  • Варна
  • Мнения: 2 942

Красе, мисля, че ти беше писала, че си гледала Actershock/Afterburn. Къде го намери? Обърнах нета и не го откривам 🤔
Имаше някакъв линк и просто свалих. Пробвай в masters tb
Goodreads е читателски дневник! Никой нищо не обменя освен мнения 😏

# 518
  • Мнения: 436
Благодаря

# 519
  • Мнения: 348
Дарриди,  в този сайт не можеш нито да сваляш, нито да обменяш книги. Като онлайн читателски дневник е. Можеш да си отбелязваш коя книга си прочела, кои искаш да прочетеш, да четеш ревюта/оценки/ от други читатели, на базата на интересите ти да ти се предлагат други подобни книги, които би харесала, можеш ти да даваш оценка на книги и да напишеш какво мислиш, да следваш хора, които четат същите жанрове като теб. Не знам какво друго те интересува, но книга не можеш да си обмениш/свалиш/наемеш и т.н

# 520
  • Бургас
  • Мнения: 5 914

Красе, мисля, че ти беше писала, че си гледала Actershock/Afterburn. Къде го намери? Обърнах нета и не го откривам 🤔

Това на Силвия Дей ли са книги? Намирам ги на български и бих могла да ти ги изпратя.

# 521
  • Мнения: 3
Здравейте на всички Simple Smile
Реших да Ви пиша,макар и за пръв път , но имам нужда от помощта Ви!
Търся си книга , която преди 8-9 години си я бях взимала от една библиотека и сега се присетих за нея, но никъде не я намирам, то и нормално предвид факта колко много подробности знам свързани с въпроното четиво.
Та книгата е с черни корици,като на предната има и рози.
Историята се развива , мисля около празника Свети Валентин за мъж,който преследва една жена , оставя й рози, праща и някви плашещи писма...
За съжаление само това си спомням от книгата , но много бих се радвала, ако ми помогнете при намирането й!
Хубав ден и бъдете здрави Simple Smile

Честно, не си спомням точно съдържанието, но корицата отговаря на критерия.
https://chitanka.info/text/29211/38#textstart




Не е тази Sad Ще се побъркам докато я намеря, но....все пак благодаря ти Simple Smile

# 522
  • Мнения: 737
Actershock/Afterburn са на Дей, кратички книжки са, даже наскоро бяха пуснали линк в Търся електронна книга, мисля че още е активен.

eliks86,
Ви Кийланд и Пенелъпи Урд също ще ти харесат.

# 523
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Има екранизация на Aftershock, за книгата ясно.

# 524
  • Мнения: 737

Това на Силвия Дей ли са книги? Намирам ги на български и бих могла да ти ги изпратя.

по този пост отговорих.
А филма със същото заглавие ли е ?
намерих го :Afterburn Aftershock 2017

Последна редакция: чт, 02 апр 2020, 14:04 от VikiE

Общи условия

Активация на акаунт