Сложен любовен казус!!!

  • 8 262
  • 137
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте имам следния проблем:
Женен съм от 16 години имам 2 деца който много обичам но със жена ми нещата не вървят никак и съм и казал че съм с нея само заради децата и сме се разбрали да си живеем демократично в името на децата. Преди 3 години срещнах 1 жена и се влюбих в нея тя е жената за която винаги съм мечтал, тя е красива, умна, добра абе перфектната жена за мен. С нея почти не се караме и сне много щастливи заедно но дойде петък и започнахме някакъв скандал в който последва въпрос коя е по красива жена ми или тя ня който аз отговорих че всяка жена е красива и че всяка от тях си има и хубави черти и лоши черти и сега вече седмица сме разделени заради моя отговор какво ще кажете вие аз правилен отговор ли съм дал или грешен защото каза че ще се върне при мен само след извинение а аз няма да св извиня защото мисля че съм прав но искам помощ защото може и да не съм разбрал женската логика. Благодаря предваеително

# 1
  • Мнения: 30 802
Ами вадя пуканките и ще гледам шоуто...

# 2
  • Мнения: 19 835
Стой си при жена си, защото скоро тази ще те натири. И от 2 стола ще останеш на земята накрая. Отговорът ти е правилен, но жената дето е уж толкоз "страхотна" – не е правилната.

# 3
  • Мнения: X
Добре си отговорил, бъди спокоен със себе си. Такъв въпрос е тест дали си послушно пале. Стой си при жена си, любовницата направо те обижда интелекта ти с такава елементарна манипулация.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Втората жена под 25 години ли е? Питам, защото само момиче може да задава такива въпроси на мъж. Моя съвет е да намериш път към семейството си, любовницата ти не е особено тактична(да не кажа много по-лоша дума), а ти е хубаво с нея, защото няма какво да делите ако ме разбираш. Твоя отговор е бил правилен, но си го дал на грешния човек.

# 5
  • Мнения: 11
"Идеалната жена" ми се струва малко с тийнейджърско мислене. Или си е търсила повод за раздяла.

# 6
  • Мнения: 8
Втората жена под 25 години ли е? Питам, защото само момиче може да задава такива въпроси на мъж. Моя съвет е да намериш път към семейството си, любовницата ти не е особено тактична(да не кажа много по-лоша дума), а ти е хубаво с нея, защото няма какво да делите ако ме разбираш. Твоя отговор е бил правилен, но си го дал на грешния човек.

На 33 г е тя а аз на 38

# 7
  • Мнения: 1 405
Много е "умна" Grinning

# 8
  • Мнения: 6 115
Е как бе, тя е по-по-най-най-мега-хипер- яката мацка на планетата. Вземаш един букет със 101 рози, бутилка отлежало шампанско, една серенада под прозореца с цял оркестър, и стоиш и чакаш да ти прости прегрешението, след което слушкаш и изпълняваш каквото каже. Честно пич, къде го видя този сложен любовен казус? Имаш една малка лигла, която иска да те върти както си иска тя. Като си се опънал следва наказание, ако спреш да я търсиш най-вероятно ще доприпка сама при тебе след известно време.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 839
Ами аз също бих се обидила при такъв отговор. В случая, дали си женен и дали тя ти е любовница няма нищо общо. И да не съм в такъв триъгълник, попитам ли мъжа си, аз ли съм по-хубава или някоя друга и той да вземе да ми шикалкави, направо го размазвам. Ще ме излъже, ако трябва, ама да не ме дразни с глупости - за любимия трябва да съм най-красива аз.

# 10
  • Мнения: 1 502
Здравейте имам следния проблем:
Женен съм от 16 години имам 2 деца който много обичам но със жена ми нещата не вървят никак и съм и казал че съм с нея само заради децата и сме се разбрали да си живеем демократично в името на децата. Преди 3 години срещнах 1 жена и се влюбих в нея тя е жената за която винаги съм мечтал, тя е красива, умна, добра абе перфектната жена за мен. С нея почти не се караме и сне много щастливи заедно но дойде петък и започнахме някакъв скандал в който последва въпрос коя е по красива жена ми или тя ня който аз отговорих че всяка жена е красива и че всяка от тях си има и хубави черти и лоши черти и сега вече седмица сме разделени заради моя отговор какво ще кажете вие аз правилен отговор ли съм дал или грешен защото каза че ще се върне при мен само след извинение а аз няма да св извиня защото мисля че съм прав но искам помощ защото може и да не съм разбрал женската логика. Благодаря предваеително

Сам сте си отговорил.
Човек като се прочете отстрани вижда по-добре.

# 11
  • Мнения: 11
Оправете си отношенията с жена ти и си гледай семейството. Хич не се заминавай с глупости.

# 12
  • Мнения: X
Здравейте имам следния проблем:
Скрит текст:
Женен съм от 16 години имам 2 деца който много обичам но със жена ми нещата не вървят никак и съм и казал че съм с нея само заради децата и сме се разбрали да си живеем демократично в името на децата. Преди 3 години срещнах 1 жена и се влюбих в нея тя е жената за която винаги съм мечтал, тя е красива, умна, добра абе перфектната жена за мен. С нея почти не се караме и сне много щастливи заедно но дойде петък и започнахме някакъв скандал в който последва въпрос коя е по красива жена ми или тя ня който аз отговорих че всяка жена е красива и че всяка от тях си има и хубави черти и лоши черти и сега вече седмица сме разделени заради моя отговор какво ще кажете вие аз правилен отговор ли съм дал или грешен защото каза че ще се върне при мен само след извинение а аз няма да св извиня защото
мисля че съм прав
Скрит текст:
но искам помощ защото може и да не съм разбрал женската логика. Благодаря предваеително
Не си прав.Ама никак....
Я само си представи следната ситуация.Жена ти си има любовник.И ти ей така, на шега я питаш "Я кажи сега, жено, кой е по-добър любовник и има по-голям член, аз или той?" и чуваш в отговор "Абе, мило, кво си се закахърил, всеки си има и недостатъци, и качества...гледай си живота и не се тормози!".
Какво ще си помислиш?  Smiley
Едва ли ще е, че ти си по-добрият, нали?
Е, и любовницата ти така....като си почнал да увърташ, тя с право е решила, че другата е по-хубава.

Явно жена ти наистина е по-красивата от двете, иначе не би имал проблем да кажеш директно на любовницата, че тя е по-хубава....

# 13
  • Мнения: X
Франсоаз, не всеки обича да му хвърлят прах в очите. За какво са ми фашливи хвалби да ми повдигат егото?
Аз пък оценявам искрените хора.

Цитат
"Абе, мило, кво си се закахърил, всеки си има и недостатъци, и качества...гледай си живота и не се тормози!".
След такива думи човекът би ми се вдигнал само в очите.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Втората жена под 25 години ли е? Питам, защото само момиче може да задава такива въпроси на мъж. Моя съвет е да намериш път към семейството си, любовницата ти не е особено тактична(да не кажа много по-лоша дума), а ти е хубаво с нея, защото няма какво да делите ако ме разбираш. Твоя отговор е бил правилен, но си го дал на грешния човек.

На 33 г е тя а аз на 38

Значи нищо не е оправдава за поведението й.

Общи условия

Активация на акаунт