Искам бебе сега, повече от всичко на света

  • 2 431
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 448
Да, направи си един кръвен тест, за да си сигурна.Аз тогава не знаех, че има такъв тест, иначе нямаше да пия нищо преди да съм сигурна, че не съм бременна.Но два отр. теста и преглед от лекар и аз повярвах.Късмет!

# 16
  • виртуално
  • Мнения: 2 863
Кой може да ми даде направление за кръвен тест - GP  или гинеколог?

# 17
  • Варна
  • Мнения: 37
Аз съм в подобно положение- закъснява ми 7 дни, отрицателен тест, преглед при гинеколог. Ако другата седмица тестът е пак отрицателен каза да пия Примолут Нор.
След това, което прочетох, вече започвам да се притеснявам


Рапунцел,в никакъв случай не посягай към Примолут Нор-а.Неминуемо ще се окажеш в ситуацията на авторката на темата.Аз самата като прочетох историята и много се разстроих,защото преживях абсолютно същото ,с тази разлика,че вече 3-та година продължават опитите ни и бебче няма Cry Cry Моят съвет към теб е да изчакаш поне още 2 седмици и да потърсиш и 2-ро и 3-то лекарско мнение.Отрицателните тестове не са показателни и много подвеждат.И мойте до последно бяха отрицателни,а аборта направих в 6г.с.
 
Желая ти прекрасно бебче след около 8 и половина месеца. Simple Smile

# 18
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
 Hug
Повече от всичко ти пожелавам чудото да стане и след 9 месеца да дарите детенцето си с братче или сестриче!
Преживяла си кошмар, но знай, колелото се върти, след всяко зло идва добро!  baby_neutral и при Вас ще дойде!

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 890
Кой може да ми даде направление за кръвен тест - GP  или гинеколог?

Не съм чувала да дават направления за кръвен тест, доколкото знам не се покрива от касата. Просто отиваш в някоя по-голяма лаборатория (не всички го правят) и искаш тест за бременност на бета HCG. Последното го подчертавам, защото има и друг тест, който като уринния само казва дали си бременна или не. Бета HCG ти дава и точното ниво на хормона на бременността.

# 20
  • Мнения: 465
Rumito, всичко ще е наред и аз правих опити и когато най-малко очаквах стана..
Вярно разликата между децата ми е голяма, 9г. но съм щастлива и те много се обичат
така че не се отказвай Hug

# 21
  • Мнения: 448
Момичета, моя приятелка роди днес момиченце!Бебето се казва Йоана и тежи 3400кг. и двете са добре!Много сме щастливи!  bigdance2
Нека има много радост за всички ни и сладки, здрави бебета за всички! smile3525

# 22
  • Мнения: 1 446
Моите съболезнования на авторката за преживяното, но....

Момичета, кажете ми нещо! Как може да правите бебе, да ви закъснява и вие да хукнете да пиете лекарства, за да ви идва!!! Не мога да разбера

# 23
  • Мнения: 448
Моите съболезнования на авторката за преживяното, но....

Момичета, кажете ми нещо! Как може да правите бебе, да ви закъснява и вие да хукнете да пиете лекарства, за да ви идва!!! Не мога да разбера
Лично аз пих хапчетата защото:
1. имах два отрицателни теста
2.лекар ме прегледа с вагинален ултразвук и каза, че няма бременност
3.правили сме само един месец секс без предпазни мерки и не вярвах, че може от раз да е станало нещо, тъй като с първата ми бременност забременях от третия път
4.случвало ми се е да не ми идва цикъла заради хормонални проблеми и тогава са ми го предизвиквали именно с хапчета
5.при първата ми бременност теста беше положителен още преди закъснението, така че имах вяра и на тестовете

Ако това за други не са достатъчни причини да смятат, че няма бременност, то за мен бяха напълно достатъчни, за да се доверя на лекаря и да изпия тези  хапчета!

# 24
  • Мнения: 1 446
Руми, съжалявам, но лично аз просто не вярвам в лекари!
Аз имам сериозни проблеми със зрението (кривогледа съм) благодарение на лекарска "копетентна" оперативна намеса - грешка при операция. И още няколко случая, за които не бих желала да коментирам, заради които НЕ ВЯРВАМ НА ЛЕКАРИ. Слушай тялото си и приемай медикаменти така, сякаш вече си бременна.

Последното е съвет, който се дава на всеки сайт за бъдещи майки: когато правите бебе, третирайте организма си така, сякаш вече сте бременна, защото всъщност може и да сте.

Успех в бебеправенето

# 25
Здравейте! Включвам се за пръв път в този форум, но темата заради която се реших да го направя ми е доста   близка. От няколко месеца насам имам чувството, че не мога да мисля за нищо друго освен за бебенца  Embarassed, наистина това е , което в момента искам повече от всичко друго на света. Чета мненията във форума редовно , намирам страшно интересна и полезна информация, за което ви благодаря  Simple Smile. И пожелавам на себе си и  на всички в моето положение в най-скоро време да се сдобием с мечтаните 2 чертички. Grinning

# 26
  • Мнения: 1 104
Пожелавам ти повече успех следващия път.Нека следващата бременност бъде лека и на  финала да гушкаш малко, сладко и здраво бебе.

Общи условия

Активация на акаунт