ВИЕНА тема 12

  • 49 345
  • 827
  •   1
Отговори
# 525
  • Варна
  • Мнения: 676
Може ли отзиви за Therme Wien?
А други места за забавления на тийнейджъри/из цяла Австрия, не само във Виена/ може ли да препоръчате? Без замъци и традиционните музеи...

# 526
  • столицата
  • Мнения: 3 852
Важат ли във Виена сертификати за преболедували и за колко месеца ги признават?

# 527
# 528
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 031
Мен също ме интересува някой пътувал ли е със сертификат за преболедуване и как се вади?
За момента пише, че може и с такъв:

https://mfa.bg/bg/covid19map/Europe/austria

# 529
  • София
  • Мнения: 5 321
Мен също ме интересува някой пътувал ли е със сертификат за преболедуване и как се вади?
За момента пише, че може и с такъв:

https://mfa.bg/bg/covid19map/Europe/austria
Разпечатва се от his.bg както и тези за ваксина. Можете и директно като файл да го запаметите в телефона или в актуалните напоследък специални приложения.
Влезте на his.bg и следвайте стъпките.
Това е, разбира се, ако сте регистрирана като вирусоносител. Ако само вие си знаете, че сте била, няма как.

# 530
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 031
Мен също ме интересува някой пътувал ли е със сертификат за преболедуване и как се вади?
За момента пише, че може и с такъв:

https://mfa.bg/bg/covid19map/Europe/austria
Разпечатва се от his.bg както и тези за ваксина. Можете и директно като файл да го запаметите в телефона или в актуалните напоследък специални приложения.
Влезте на his.bg и следвайте стъпките.
Това е, разбира се, ако сте регистрирана като вирусоносител. Ако само вие си знаете, че сте била, няма как.

Благодаря!
Присетих си и го свалих.Явно бях свалила само този за България.

Някой може ли да сподели как стоят нещата с картите за градски транспорт за дете на 6 години?Като ходихме през 2019 бяхме само възрастни, а сега ще вземем и детето.

# 531
  • София
  • Мнения: 5 321
При навършени 6 трябва билет в делнични дни :
Children under the age of six travel free on the municipal transport system. Kids under 15 also travel free during official school holidays, on Sundays, and on public holidays. Adults should consider a travel pass.

# 532
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 031
При навършени 6 трябва билет в делнични дни :
Children under the age of six travel free on the municipal transport system. Kids under 15 also travel free during official school holidays, on Sundays, and on public holidays. Adults should consider a travel pass.

Благодаря отново.Тогава и за него ще купя карта.

# 533
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 536
САТ работи от днес.

# 534
  • Варна
  • Мнения: 676
Колко време е необходимо за Haus des Meeres? 2-3 часа стигат ли?

# 535
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 536
3 часа са много, според мен.

# 536
  • София
  • Мнения: 4 498
2 часа са достатъчни.

# 537
  • Viena
  • Мнения: 3 617
И горе в кафето час, много е хубава гледката и сега след ремонта е супер.

# 538
  • Мнения: 98
Здравейте! Пристигаме късно във Виена. Около 23.00. Бихте ли ми препоръчали, как да се придвижи до центъра толкоз късно? Както и места за нощувки на приемливи цени за 2 възрастни.

# 539
  • Мнения: 517
Най лесния и икономичен транспорт е да вземете S7 до Wien Mitte или до Praterstern. Зависи къде ви е хотела. S7 e влак, бърз, който върви на 30 мин интервал и за около 20 -25 мин сте в центъра (Wien Mitte). Последния влак доколкото знам е около 1 часа през нощта.
За хотел нямам идея..

Общи условия

Активация на акаунт