Да се научим как да пишем заглавията на темите си.

  • 4 043
  • 76
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 23 705
Какви са тези глупости, бе хора!!!
Като не ти се чете - не чети!
Като не ти харесва заглавието - подмини темата!
Като е направил някой правописна грешка - просто му кажи на този който е публикувал!
Аз лично не съм публикувала теми, но ако ми се наложи ще го направя както реша!
Ей много злоба в този свят се е събрала и хората няма къде да си е изкарат, това е цялата работа!
Кис-кис, ти младото не се тикай да се караш с дъртаците с по три хиляди мнения, че ще те бият. Гледай кротко сеир отстрани.

# 31
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Какви са тези глупости, бе хора!!!
Като не ти се чете - не чети!
Като не ти харесва заглавието - подмини темата!
Като е направил някой правописна грешка - просто му кажи на този който е публикувал!
Аз лично не съм публикувала теми, но ако ми се наложи ще го направя както реша!
Ей много злоба в този свят се е събрала и хората няма къде да си е изкарат, това е цялата работа!


Напълно подкрепям. Чудя се от къде имате време чак и езиците си да чешете ТЦ ТЦ ТЦ ooooh!

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 791
Ей много злоба в този свят се е събрала и хората няма къде да си е изкарат, това е цялата работа!


Как няма къде? Форума за какво е?
А иначе приемам темата като едно необходимо напомняне, че все пак трябва да се съобразяваме с правилата на форума. А правилата важат за всички.

# 33
  • Мнения: 2 495
На мен ми е все тая как ще бъде написано заглавието на темата LaughingТъй или иначе, ако съм заинтересована ще цъкна върху нея и ще пиша, не ме интересува как е написано Simple Smile

# 34
  • Мнения: 6 167
Мисля, че всеки е свободен да пише заглавията на темите, както намери за добре.
както и всеки е свободен да отваря, чете или отговаря.
Разбирам хората, че когато са развълнувани и споделящи може и да не измислят по-умно заглавие от " помогнете" или " имам проблем"
имам си мишка и кликвам където сметна, че трябва и ми е интересно

# 35
  • Мнения: 4 473
Не съм чела мненията по темата, но ще отговоря на прима виста:

Всички призовавате да се ползва Търсачката за да няма повтаряне на теми по безброй пъти. Как, по дяволите да стане това, ако в заглавието на темата не е упоменато за какво иде реч в нея? Нали не очаквате търсещият да рови и в хилядите мнения?!

Вчера, например,  търсех конкретна тема. Бях убедена какво точно е заглавието, но познайте - бях пропуснала да впиша многоточието в края и резултат от търсенето нямаше!

Mamica, поздравления за темата. Дано има ефект.

# 36
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Такова напомняне само от модераторите зачитам аз. Че на някой не му било удобно и не му се четяло си е негов проблема.
Явно думичките "малоумна", "безмозъчна" и подобни преобладават в речника ти! Sunglasses

За тези, които приготвиха пуканките, съжалявам. Каквото съм имала да кажа съм го казала, повече не смятам да обръщам внимание на тази тема. Naughty

# 37
  • Мнения: 4 176

Аз лично не съм публикувала теми, но ако ми се наложи ще го направя както реша!
Ей много злоба в този свят се е събрала и хората няма къде да си е изкарат, това е цялата работа!
Кис-кис, ти младото не се тикай да се караш с дъртаците с по три хиляди мнения, че ще те бият. Гледай кротко сеир отстрани.
Принципно си права. Защо да е по-лесно за всички, като може да е по най-неадекватния начин.
И знаеш ли защо? Защото такива са правилата за ползване на форума. Ако искаш твои правила - направи си форум.
Относно това, че модераторите не си гледат работата. И така не е, защото ако си я гледаха стриктно, пак щеше да има такива, които щаха да негодуват. Абе... угодия няма.
Колкото е по-прост един човек, толкова по-трудно с думи можеш да достигнеш до него.

# 38
  • Мнения: 4 176
Такова напомняне само от модераторите зачитам аз. Че на някой не му било удобно и не му се четяло си е негов проблема.
Явно думичките "малоумна", "безмозъчна" и подобни преобладават в речника ти! Sunglasses

За тези, които приготвиха пуканките, съжалявам. Каквото съм имала да кажа съм го казала, повече не смятам да обръщам внимание на тази тема. Naughty
Правят ти впечатление епитетите " малоумна" и тн. а не си задаваш въпроса защо е така.  Какво мнение да имам за теб, след като се изказваш като .....вече думи нямам.
Зачитала си напомняне само от модератори. Ми те са го написали бре жено. Цитат ти дадоха. Какво друго да направят?
Изказвания от сорта " който не му харесва да не чете" е доста ограничено. Не си сама в този форум и изобщо, за да се държиш по този начин.
Интелигентният човек е толерантен и се старае да спазва дадени правила.

# 39
  • Мнения: 12
МНОГО СИ ГРУБА!
Отриваш се само с това какви са правилата! Правилата са за това да се нарушават, поне повечето хора мислят така, иначе България щеше да е най - подредената и чиста държава!
Според мен се чудиш с кого да се заяждаш за да се намираш на приказка!
Не мисля, че някой иска да те обиди, така че не се впрягай толкова!

Последна редакция: нд, 30 юли 2006, 12:25 от vera3000

# 40
  • Мнения: 46 528
... Правилата са за това да се нарушават ...

Затова сме на това дередже  Laughing

# 41
  • Мнения: 899
Дълбоко травмирана съм след прочита на тази тема. Ей сега като пусках една и дълго се чудих дали ми е достатъчно ясно и смислено заглавието.. Mr. Green
Съгласна съм, да. Рядко отварям теми, от чиито заглавия не става ясно за какво иде реч. После като видя и директно я затварям, особено ако не ми се чете или допада. ПРавилата трябва да се спазват, за съжаление рядко някой чете правилата.

# 42
  • Мнения: 11 317
МНОГО СИ ГРУБА!
Отриваш се само с това какви са правилата! Правилата са за това да се нарушават, поне повечето хора мислят така, иначе България щеше да е най - подредената и чиста държава!
Според мен се чудиш с кого да се заяждаш за да се намираш на приказка!
Не мисля, че някой иска да те обиди, така че не се впрягай толкова!
Kрадеца вика "Дръжте крадеца!"
От такива хора като тебе сме на тоя хал да пуска Мамица тема за заглавията на темите.
Че не само тук във форума, ами и както казваш ти самата - и държавата ни.
Айде слезте на Земята, където все пак има някакви закони и престанете да се мислите, че сте над закона и по възможност без обиди.

# 43
  • Мнения: 2 732
Браво !!! Сега за достъп до форума може би трябва и тест за интелигентност да си направим Crazy Wink

# 44
  • Мнения: 12
МНОГО СИ ГРУБА!
Отриваш се само с това какви са правилата! Правилата са за това да се нарушават, поне повечето хора мислят така, иначе България щеше да е най - подредената и чиста държава!
Според мен се чудиш с кого да се заяждаш за да се намираш на приказка!
Не мисля, че някой иска да те обиди, така че не се впрягай толкова!
Kрадеца вика "Дръжте крадеца!"
От такива хора като тебе сме на тоя хал да пуска Мамица тема за заглавията на темите.
Че не само тук във форума, ами и както казваш ти самата - и държавата ни.
Айде слезте на Земята, където все пак има някакви закони и престанете да се мислите, че сте над закона и по възможност без обиди.
Мисля, че отдавна тази тема свърши!!! Вие обръщате всяка реплика в къвга! Това е грозно! А що се отнася до заглавията -  ги превърнахте в световен проблем!

Общи условия

Активация на акаунт