Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 32

  • 54 961
  • 762
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 22 865
Nia, с всички в ценоразписа на Дерма акт, но тя лично предпочита по-меки филъри като Рестилейн.На мен ми сложи Сайпа, защото за 1 път слагахме в уста,а и аз си го исках,беше в пакет промоция,но за другия път категорично каза,че ще е Рестилейн.
Имам й пълно доверие.

# 751
  • Мнения: X
Теб съм те изпуснала, моля те метни ми някоя снимка във Вайбър Simple Smile и благодаря за информацията ❤

# 752
  • Мнения: 22 865
Абстрарайте се от акнето ми на  зряла възраст и измитото лице,че бях на козметик.Устните са вече на 3м., 1 мл. филър, сложен на 3 пъти в рамките на 2м :
Скрит текст:
Скрит текст:

Мн.ми в трудно да се снимам сама на фокус и подходящ ъгъл, че илюзорно да не променям картинката.

# 753
  • Мнения: X
Много хубави устни!

# 754
  • Мнения: 3 023
Аз до колкото знам Рестилейн не е мек филър. И аз съм с 0.5мл и ако това е мек, представям си твърдия...

# 755
  • Мнения: 22 865
Аз до колкото знам Рестилейн не е мек филър. И аз съм с 0.5мл и ако това е мек, представям си твърдия...
Сайпа е плътен и твърд явно.Те си ги разбират кой за кого е подходящ.Моите устни не са много разтегливи и с малко особена форма в профил и този Сайпа не е ок, качва се нагоре.
Тя каза, че Рестилейн другия път, ще видим като дойде време.
Мерси, Ния!

# 756
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Много са хубави устните на ДХ3 наистина! Мисля, че има мегдан да ги уголеми още малко. Сега ми идват твърде натурални. Satisfied Но май това е търсен ефект от повечето дами в темата.

ДХ3, би ли припомнила кой ти ги прави? Yum

# 757
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Заповядайте в новата тема - вместо запис - споделете снимка на своите устни или на устни от нета, които харесвате Simple Smile

https://www.bg-mamma.com/?topic=1185891

Последна редакция: сб, 07 мар 2020, 15:27 от a.l.e.n.a

# 758
  • Бургас
  • Мнения: 877
А кога го сложихте? Да не е някаква временна реакция от поставянето? Говорихте ли с него?

# 759
  • София
  • Мнения: 4 884
Добре, че е темата за увеличаване на бюст, та да мога с някой да обнемя опит за абдоминопластиката ми, тук само за филъри се говори, а уж и тяло има в заглавието, пълен абсурд!

Алена, не може ли да се разделят темите на лице и друга, на тяло, защото така е абсолютно безполезна за дамите, търсещи инфо за корекции по тялото!!!

Благодаря!

# 760
  • Мнения: 22 865
Говори се и за тяло, просто темите. тръгват в разни посоки.Има и търсачка, за да се види назад какво е коментирано.

# 761
  • София
  • Мнения: 11 987
Добре, че е темата за увеличаване на бюст, та да мога с някой да обнемя опит за абдоминопластиката ми, тук само за филъри се говори, а уж и тяло има в заглавието, пълен абсурд!

Алена, не може ли да се разделят темите на лице и друга, на тяло, защото така е абсолютно безполезна за дамите, търсещи инфо за корекции по тялото!!!

Благодаря!

Аз ще се радвам да споделиш.

# 762
  • Мнения: 22 865
Добре, че е темата за увеличаване на бюст, та да мога с някой да обнемя опит за абдоминопластиката ми, тук само за филъри се говори, а уж и тяло има в заглавието, пълен абсурд!

Алена, не може ли да се разделят темите на лице и друга, на тяло, защото така е абсолютно безполезна за дамите, търсещи инфо за корекции по тялото!!!

Благодаря!

Аз ще се радвам да споделиш.
И мен ме интересува.🤗

Общи условия

Активация на акаунт