Къде или в какво си носите цифровите фотоапарати?

  • 3 426
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 837
Киса, това е поредната твоя тема, която ме хвърля от коня  Mr. Green Но натрупах още едно мнение  hahaha

о, по темата - Не ми се драска екранчето, не ползвам калъф.

# 16
  • Мнения: 516
След като преди 4-ри месеца,си изпуснах(без да искам) цифровият апарат от високо  и му се пукна дисплея( ревах като магаре,добре,4е повредата беше малка и ми струваше само 60 лв.),си купихме калъф за фотоапарата. ooooh!

# 17
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Киса, това е поредната твоя тема, която ме хвърля от коня  Mr. Green

Забелязвам, че напоследък няма тема, която да не те хвърли от коня...  Mr. Green

За семейните работи да не споделяме, за имена на детето да не питаме - за какво, аджеба, да си говорим? За времето ли?  newsm78

# 18
  • Мнения: 1 959
С калъф който дойде с камерата/така се продаваше/

# 19
  • Мнения: 7 837
О, за времето ве4е си пускала  Grinning

Говорете си за каквото искате  Grinning Виждам че постоянно си в чуденка и затова споделям. В края на годината имаш номинация от мен  Mr. Green

# 20
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894

Да.
Ама аз нашия скоро го купих, след като няколко пъти доволно го изпусках. Crazy

# 21
  • Варна
  • Мнения: 10 790
В края на годината имаш номинация от мен  Mr. Green

Таман ще ми е подарък за РД, който е в края на годината, на всичкото отгоре ще съм и юбилярка - само дотогава да не ме забравиш.  Joy

# 22
  • Мнения: 2 467
Нося го в джоба без калъф. Засега само веднъж се е изсухлял (и ми костваше 80 лв. и много нерви), но все не остава ред да му купя калъф някакъв.

# 23
  • Мнения: 6 039
моя е прекалено голям Тежи 700грама и го нося или в чантата на количката или закачен на самата количка, защото го ползвам прекалено често. Непрекъснато снимам. Все гледам да не изтърва момента.

Не е много удобно, но пък снимките с голям обектив си струват, особено за болен мозък като моя.

# 24
  • Мнения: 13 512
Нося го в дамската си чанта без калъф и не излизам без него! С голям обектив е, 12Х оптичен зуум, но  това не ми пречи да  го нося навсякъде със себе си

# 25
  • Мнения: 1 451
В джоба ли, чантичка имате ли?


Цифровия в джоба или в раницата. Според случая. А за другия си имам специална чанта. Много фешън Wink

# 26
  • Мнения: 677
къдет ни падне там гу носим..мчи той не ни е претенциозен..

# 27
  • Мнения: 2 697
В калъфче специално за него си лежи моето Канонче...че такива като мен с две леви ръце трябва да са много внимателни Peace


Ама не е много удобно, де, заема си достатъчно място по чантите ми, че той и апаратът не е много новите и мънички...Това си се явява голям проблем, докато събера апарата с калъфа в чантата, а като дойде хубав момент - докато го извадя...абе.. Close

# 28
  • Мнения: 5 317
В чантата.

# 29
  • София
  • Мнения: 39 764
Моята практика си има калъф. Слагам я в калъфа, после в чантата, и след това 1/2 час ровя, за да я намеря Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт