👶 Юнски мами на бъдещи мъничета, обменят опит за техните ритничета! 2020! - 🌞 Тема 7

  • 19 465
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 727
Супер е новата тема!
Аз си карам с едни дънки от HM, срам не срам всеки ден почти съм с тях. Ходих, пробвах и други обаче все са ми големи. Клинове от Лидл също имам 2, но те ми падат. С чорапогащника от Лидл стават долу горе за носене.
Тъоку що се теглих 47кг.. призля ми, много бързо се трупат тия кг.. Може да ви се стори смешно, но никога през живота си не съм била повече от 46. Сега започнах от 42.
Амели, милото детенце, стискам палци да оздравее бързо. Аз не ходих да правя тест. Вчера бях цял ден вкъщи и днес съм по-добре.
Сега съм в нова дилема. Изкочиха ми едни самолетни билети за 10 Март. Тогава ще съм в 7 месец тъкмо, много се чудя удачно ли е да се пътува със самолет? То всъщност какви опасности крие пътуването със самолет, знае ли някой ?
И аз, и аз съм за среща!

# 31
  • Мнения: 3 939
Ох, грип се оказа в крайна сметка.
И аз съм навита да се видим след средата на февруари, да попреминат гадостите.
Мистик, седми месец си е ок да се лети стига да се чувстваш добре.
Аз съм се засилила да летя с новородено, ама ще я видим тази работа.

# 32
  • Мнения: 298
Честита ни нова тема! 🎉

Момичета имам нужда от съвет. При моя специакист по ФМ се отива без записване на час и се чака ред пред кабинета му. Последният път като бях при него ми каза да го посетя между 18-23 г.с. за прегледа. Според вас ще съм подранила ли, ако отида в 19+4 г .с. , тъй като следящия ми лекар пък ми каза, че е най-добре 20та или в 21-ва да се прави ФМ. Проблема е че специалиста по ФМ е в друг град и трябва да пътуваме съобразно графика на ММ, а той ще е удачен чак на 14.02, когато ще съм влязла в 23-та г.с.

# 33
  • София
  • Мнения: 2 419
В 19+5 са ме записали мен за ФМ, като жената специално провери коя седмица и ден се падат и каза, че е идеално.
19+4 реално е в 20-тата седмица.

# 34
  • Мнения: 147
dream123, благодаря и аз за новата тема! Simple Smile И аз се позаблявах със забавните снимчици. Smile

Добре дошли на новите момичета! Simple Smile People Baby

brrrrrrrr, устата ми изсъхва, когато ми се запушва носът и съответно дишам през устата. Откакто забременях имам малко проблеми с носа. Пръскам си от 2 седмици морска вода, но хич не помага през нощта. Дори 2 големи мокри хавлии до леглото не ми помогнаха тази нощ.

lorennka, не ми се е случвало кървене, но съм чела, че може да се случи след полов акт. Май не е много опасно, но си е доста плашещо сигурно. Тъканите по време на бременността са по-чувствителни и имаме повишено кръвообращение. Спря ли вече? Ако не, отиди на спешен.

mystik193 "...Изкочиха ми едни самолетни билети за 10 Март. Тогава ще съм в 7 месец тъкмо, много се чудя удачно ли е да се пътува със самолет? То всъщност какви опасности крие пътуването със самолет, знае ли някой ?"
Ако при теб всичко е наред, няма проблем да се лети на тъкмо завършен 6ти месец. Някои компании взимат обаче примерно само до 32ра, 34та седмица... Трябва да потърсиш информация как ще е при компанията, с която ще летиш. А може и да ти трябва документ от лекарката ти, който трябва да представиш на летището. Ще се радвам да споделиш после.
Иначе аз се бях наплашила в началото, защото си ходих до България (към 5та седмица бях), а космическото лъчение определено не е здравословно, най-вече в началото на бременността. Но по-скоро става дума за дъъъългите полети, а и те са по-високи. 2-3 часа из Европа не е страшно.

# 35
  • Мнения: 160
Здравейте! Темата е супер!
Аз не мога да спя от няколко дни през нощта и се чувствам зле!
Добре дошли на новите!
Дано пишем само хубави неща 💞

# 36
  • Мнения: 632
Моите зимни клинове вече не помня от кой сайт ги поръчах,но са си доста плътни и удобни.Просто напишете в Гугъл зимни олинове за бременни и няма как да не се появят .На моите единственото нещо,което не ми харесва,е че доста падат пухпета отвътре при всяко обуване и сънуване.Но пък ще се преживее,важното е да ни е топло и удобно.Аз даже понякога на работа нося един от Лидъл отдолу и един зимен отгоре.Добре ,че си взех зимните ХЛ и са ми екстра така Simple Smile
Аз вече съм с 8ца отпред като се кача на кантара,но започнах от 76. Дано не се налага да виждам 1ца до края ,дори на 99 ще съм щастлива хаха

Няма как да не ви се похваля каква снимка си направих Simple Smile Дано не урочасам бебето с това щракане,ама не мога да се сдържа Simple Smile
Май да не ви пожелавам пак хубав ден,защото до края мога пак да се включа с нещо Simple Smile

# 37
  • Мнения: 498
И аз съм от недоволните от дънките за бременни на уайкики. Стягам ластика да не ми падат, но пък като седна ми стискат, а по цял ден съм на бюро. И наистина много бързо се разширяват и ми предават допълнителен обем, все едно си нямам достатъчно Laughing
И аз се интересувам от коланите, които придържат корема и кръста. Дали има ефект? Много бързо се уморявам като ходя и стоя права от тежестта на корема Cry като пенсионерка се чувствам...

# 38
  • Мнения: 79
Честита ни нова тема! 🎉

Момичета имам нужда от съвет. При моя специакист по ФМ се отива без записване на час и се чака ред пред кабинета му. Последният път като бях при него ми каза да го посетя между 18-23 г.с. за прегледа. Според вас ще съм подранила ли, ако отида в 19+4 г .с. , тъй като следящия ми лекар пък ми каза, че е най-добре 20та или в 21-ва да се прави ФМ. Проблема е че специалиста по ФМ е в друг град и трябва да пътуваме съобразно графика на ММ, а той ще е удачен чак на 14.02, когато ще съм влязла в 23-та г.с.
Нв мисля,че е рано. И аз бях в 19+4, което както са писали е реално средата на 20та седмица. Всичко си се видя отлично,но и аз бях със същите притеснения.

# 39
  • Мнения: 727
Frest, на WizzAir са билетите и това пише в сайта им
 
Аз тогава ще съм в тамън 28 седмица.
Един малко тъп въпрос към пиещите Магнерот, с вода ли се пият таблетките или се смучат ?

# 40
  • Мнения: 955
Мистик, с вода. Аз си чупя хапчето на 2.

# 41
  • Мнения: 584
Дрийм, и аз благодаря за страхотната темичка, а снимките са върхът! 😂 Относно срещата съм с две ръце "ЗА" и ще очаквам с нетърпение да отминат гадните вируси за да се уговорим.

Амели, бързо да се оправя дъщеричката ти и ти се пази колкото можеш! При нас ММ мина даже на антибиотик и вече е много по-добре, а аз успях да се опазя. Йей!!! 😊

Ох, това с мързела е нещо страшно! Мога само да си стоя вкъщи, да се местя от дивана до леглото и обратно, и да си похапвам 😄 Искам вече да е пролет и да ходя на разходки! Аз съм вече с 6 килограма повече 😱
За болките в кръста, да ви кажа, аз намерих решение и това е пилатес топката...

Щом усетя да се появява болка, сядам на нея и започвам да си движа таза в различни посоки. Е, няма такъв кеф! 😁

На моята фетална морфология ще бъда чак в 22г.с. + 5д. и не мисля че е някакъв проблем да се направи малко по-късно, а даже напротив - така спада риска да не видят нещо или да го видят по притеснителен начин и да ме извикат след няколко седмици отново, в които да живея със страх.

# 42
  • Мнения: 921
Да и на мен за ФМ държаха да е след 20 седмица и моята ще е в 21с +4 дни.
Хич не ми се чака, но нямам избор

# 43
  • Мнения: 188
Страхотна темичка тъкмо се зачудих защо не сте писали 😁😁😁😁
Относно за дънките тези от. Лидъл са ми много удобни, а клинчетата са ми тънки.

И относно зацапването с ММ не сме имали проблеми до сега или кървене.Най добре спрете за сега и питай АГ.

# 44
  • Мнения: X
Гет_Риъл, благодаря за предложението, но май ше изкарам още с това, което съм си взела. Не ми се иска да се затрупвам с дрехи за бременни.

Криси, ще проверя и аз в H&M и Уайкики, а може да видя и в някоя втора употреба. Но тези рокли, които не са специално за кърмачки, но са с копчета отпред, също стават, нали?

Дънките от H&M са ми много удобни. Взех една XS, която малко ми беше хълтава в началото, но сега е по-добре.

Мистик, супер си за килограмите. Колко трябва да качиш до края? На мен в калкулатора ми пишеше между 59 и 64 кг.

Иринка, страхотна ти е снимката! Много цветна, направи ми деня по-хубав!

Много пишете, днес за малко да не чета и сте изписали света Grinning В Пловдив голяма жега днес, а дали на мен само не ми в горещо от бременността?!

При вас започна ли да ви се появява линия нигра? На мен започна. Още е съвсем леко проличала, но очаквам да се оцвети скоро.

Хахаха и да ви кажа нещо смешно от преди малко. Бях заспала и като се събудих бебето също спеше и карам моя мъж да си сложи ухото на корема да му чуе пулса уж, че бях чела, че вече може да стане и без уреди. И слага си той ухото и бебето го изрита доста силно в ухото точно Joy и той направо подскочи. Хахахахах.

За кървенето, дори и малко да е, трябва да се следи. Хубаво е да отидеш да те видят...

Общи условия

Активация на акаунт