Някой пил ли е антидепресанти?

  • 102 161
  • 127
  •   1
Отговори
# 15
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
ЩЕ слушаш хубава музика и ще гледаш комедии (шоуто на слави в понеделник) !   Laughing
И ще пиеш фанта ! Че може и да почерпиш  Simple Smile


ок....само да ми свърши курса с антидепресантите,за да можем да пийнем по един коктейл освен с фантата   bouquet

# 16
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Уф, и алкохол ли не може да се пие? А бира?

# 17
  • Мнения: 1 116
Тц ,само безалкохолна. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 6
zdraveite kazvam se toni .zapravpat vlizam vav tozi forym. as sam pila dosta godini antidepresanti mnogo trydno gi sprqx sega piq samo seropram.

# 19
  • Мнения: 6
zraveite kazvam se toni i sam pila dosta vreme antidepresanti i mi kostvashe dosta osiliq da gi spra sega piq samo seropram no i nego trqbva da spiram no mee strax

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Тони, а защо пиеш толкава години? Аз пих Серопрам 6 месеца и го спрях. Ефектът му е траен.
А между другото що бири изпих миналото лято... Mr. Green

# 21
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Аз съм пила 1 година - не ми решиха проблема!

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз съм пила 1 година - не ми решиха проблема!
Ти ми писа миналата година, но не помня Серопрам ли пиеше... newsm78

# 23
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Аз съм пила 1 година - не ми решиха проблема!
Ти ми писа миналата година, но не помня Серопрам ли пиеше... newsm78

сероксат

# 24
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 542
аз пък си взех коаксил ама тоя път ми стана по-зле от него -Хитко каза да хода на лекар ама как с малкия голям човек в психото щот другаде няма лекар абе няма да ходя ще пия фанта  ще гледам Слави докато ..... Sick непозеленея.Майтапа на страна много кофти положение и незнам какво става.

# 25
  • София
  • Мнения: 4 423
Серопрам съм пила 1.5 година, освен 15 кг отгоре и никакъв ефект, друго не видях Confused

# 26
  • Мнения: 2 673
Миличка, опитай да минеш без тях..
повече вреда от полза, ..лични наблюдения - не, но върху дружки - да  Tired

потърси ли алтернатива?

# 27
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Кaril, ако се обръщаш към мен- аз ги спрях. Темата е от юли 2006 г. Но ми е интересно каква е вредата, така и не разбрах какви са страничните им ефекти. Освен напълняването, за което пише Буболина (но при мен нямаше такъв ефект, въпреки, че ги пиех едновременно с хормонален препарат- Дуфастон, за който също четох тук, че води до напълняване).

# 28
  • Мнения: 372
аз пия deanxit отскоро... не ми го е изписал лекар. много ме унася обаче, а и съм постоянно жадна... може би съм малко по-спокойна, но по-весело не усещам да ми става  Wink   чудя се колко време горе-долу трябва да се пият антидепресантите, за да има по-сериозен ефект - как са ви определили на вас?

# 29
  • Linz
  • Мнения: 11 619
аз пия deanxit отскоро... не ми го е изписал лекар. много ме унася обаче, а и съм постоянно жадна... може би съм малко по-спокойна, но по-весело не усещам да ми става  Wink   чудя се колко време горе-долу трябва да се пият антидепресантите, за да има по-сериозен ефект - как са ви определили на вас?
Thinking
Антидепресанти се пият само по лекарско предписание! Иначе могат повече да навредят, отколкото да помогнат. И не се пият за да ти е по-весело ooooh! Унасянето е нормално, поне докато се адаптира организма. Пият се минимум 6 месеца. Но отиди на лекар задължително Naughty

Общи условия

Активация на акаунт