Дали всяка къща има собствена миризма?

  • 6 145
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 164
Ами на какво ми мирише..На мухъл например, на стара манджа, на мръсни дрехи, запарени от дълго стоене...
Понякога на цигари,на бебче,на мебели от дърво,на ароматизатори.А дори понякога на миризма,но не в лошия смисъл,просто мирис с неопределен произход,но все пак приятен,някак уютен.

# 16
  • Мнения: 6 167
забелязала съм на много малко места.
нашата къща е нова и още явно трбва да мине време, за да се ароматизира на 'нас'.
но засега мисля,че няма никакъв мирис, по-скоро на препаратите, които използвам.
имам също така ароматизатори от онези, които се включват в контакта, но не са в самите помещения, а в коридор, баня и тн.
в общи линии мирише добре, на чисто.
е, понякога обгазявам ако готвя нещо по-така.

# 17
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Обожавам миризмата на бабината къща................

# 18
  • Мнения: 1 052
Нашата къща миришеше отчетливо на мастика едно лято.... ех, но пък колко весело ни беше. Сега казват, че мирише на бебе, но аз дотолкова съм свикнала с миризмата, че само един или два пъти я усетих.
Някои къщи миришат на цигари, на застояло и старо, на кучета и котки, на Индия, или пък на  ароматизатори. Последното, заедно с отчетливата миризма на животни или древна гробница, е една от миризмите, от които ми става лошо...

# 19
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
И аз съм го забелязала това. Най хубаво мирише при нашите " на вкъщи " Laughing

# 20
  • Мнения: 888
И аз съм го забелязала това. Най хубаво мирише при нашите " на вкъщи " Laughing
newsm10 smile3501

# 21
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И аз съм с много силно обоняние и от острите и силни миризми чак ми се повдига, без значение дали са приятни или не. Например, когато съм в колата, карам мъжа ми да сваля ароматизатора, че много ми се набива.
За къщите - да, има нещо вярно. У дома не ползвам ароматизатори, поради горе изброените причини, разчитам на препаратите, омекотителите и чистотата(доколкото ми е възможно).

# 22
  • Мнения: 4 187
Да, според мен всяка къща си има собствена миризма. Не мисля че , обитателите и я усещат. Тя е съвкупностот всички миризми и миризмички, които си съчетават в едно, и е винаги една и съща, незнависимо от яденето което е сготвено , парфюмът който е използван , ароматизатора  и тнт.

# 23
  • Мнения: 3 457
Да мисля че си права.Имам едни съседи дето само като отворят вратата и те лъхва една миризма, аууууу направо,а видимо е чисто.Та явно има некаква логика.
ох сещам се че колкото пъти минавам по стълбите от комшийте мирише ма лук Sick

# 24
  • Мнения: 1 520
Да, забелязала съм и аз подобно нещо.
Нашата сега май още ухае на боя от ремонта.
Но в чуждите къщи по-добре се ориентирам. Може би у дома вече съм свикнала, не прави впечатление.

# 25
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Да, всяка къща си е с определена миризма. Щерката още на 5г. можеше да определи, дали в стълбищния коридор мирише на съседската къща.  Flutter

# 26
  • Мнения: 6 472
Да и аз съм забелязала, че във вясака къща има специфична миризма.

# 27
  • Мнения: 1 383
Обожавам миризмата на собствената си спалня.

# 28
  • Мнения: 368
В кьщи си мирише супер - вси4ки стаи на бебешко.
А докато правихме ремонта миришеше на банани от латекса - много странно.
Имам една позната. Тя живее с баба си и от вьзрасната жена ли незнам ама винаги много гадно мирише там дори и като проветрят Sick

# 29
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Всяка къща си има миризма!!! При баба ми миришеше на дюли и разни подправки, а при майка ми мирише на    ....... моят роден дом!! То просто не може да се опише, но е наше!! newsm44

Общи условия

Активация на акаунт