Предложения за подови настилки

  • 12 364
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
ламиниран паркет. Много съм доволна  Peace

Щом си доволна, моля те да пуснеш името на фирмата/магазина, от където го взехте.Включен ли е монтажът в цената и каква точно беше тя?Искам като ще е ламинат, поне да си купя хубав, доколкото е възможно изобщо Tired

# 16
  • Мнения: 537
Ние преди 2 год. се нанесохме в апартамента и му направихме основен ремонт. В антето и кухннята имаме гранитогрес. В кухната сложихме полиран (огледален), но по него си личи много мръсотията, дори пръски от вода се виждат, така че трябва да го мия непрекъснато.
На всякъде сме с естествен паркет, като в стаите е реден като дюшеме, но под 45о. Той е зелепен за пода, не скърца , лакиран е и аз съм много доволна. При родителите ми е ламинат, той много тропа. Приятен ремонт.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 181
ламиниран паркет. Много съм доволна  Peace

Щом си доволна, моля те да пуснеш името на фирмата/магазина, от където го взехте.Включен ли е монтажът в цената и каква точно беше тя?Искам като ще е ламинат, поне да си купя хубав, доколкото е възможно изобщо Tired
Нашия днес след обяд ще го редят.Утре или вдругиден ако искаш ще го снимам и ще ти кажа доволна ли съм от реденето.Иначе фирмата е изпитана.Комшиите си слагаха от тях преди 2години.Ние си взехме цвят бамбук.Много ми хареса,защото е светъл,но не много за да се поддържа по-трудно и не е обикновенната дървесна шарка.Монтажа е безплатен,както и подложката,ако е от 2мм,също и первазите,но за тях монтажа се заплаща..Плащаш си всички материлали-паркет,лепило,щипки,капачки,ъгли.

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
и не е обикновенната дървесна шарка.
Непременно сложи снимки Simple SmileИ аз не искам дървесна шарка, а нещо по-различно.И разкажи после подробности - цени, подложки/над 2 мм. какво?по-хубаво ли е и защо?/, изобщо каквото се сетиш.Ще съм ти меко казано благодарна  bouquet

# 19
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Нашата кухня е в пастелни синьо, оранжево и резеда. В кухнята и коридора сме с теракот, а в стаите- естествен паркет. За коридора бих препоръчала, ако е теракот или подобно, да е шарено или пръскано, за да не личи, като се лвезе с мръсни обувки. Laughing

# 20
  • Мнения: 278
marypopins може ли снимчици да качиш?

# 21
  • Мнения: 687
Аз няма да си давам мнението, защото като работеща в магазин за паркет съм леко пристрастна Simple Smile
Но ще ви пусна два линка, където можеда да разгледате доста лиминати в комбинация с различни стени и мебели. И двете фирми правят качествен ламинат, а Таркет и трислойни паркети и какво ли не - вижте сами Balterio Tarkett

# 22
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз няма да си давам мнението, защото като работеща в магазин за паркет съм леко пристрастна Simple Smile

Е, стига де!Точно мнението на човек - разбирач ще ни е най-полезно!Пиши каквото знаеш по въпроса с ламинираните и естествените паркети PraynigЗа линковете - благодаря  bouquet

# 23
  • Мнения: 687
Ами какво те интересува? На седмица минават поне по две теми за/против, та едва ли нещо ново мога да кажа. Аз лично съм с естествен паркет в къщи, но въпрос на вкус.
Единственият ми съвет е, каквото и да изберете да е качествено и да ви го слага проверен майстор. И задължително замазката да е равна и изсъхнала, за да няма после раздуване, фуги и други проблеми (това важи и за ламината).
Ако мога с нещо конкретно да помогна, питайте   bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 1 444
Снимки ще кача довечера, като се прибере скъпият, защото нямам представа къде точно ги е сложил, а ако ровя в безценният му комп ще полудее горкия..................
Най-добрите оферти за ламинат са от една фирма след стадион Герена. Цените са възможно най-конкурентни и включват монтаж и превоз. Майсторите, които го редят са много кадърни.Ще намеря телефоните и ще ги дам по-късничко, заедно със снимките. Струва си да се вземе най-скъпият ламинат, по-дебел като за офиси, тъй като наистина става супер и е много издръжлив. Тези, които ги дават с издръжливост за спални помещения не струват, много са тънки и не са качествени.................Горещо препоръчвам тип $Викинг$ и тъмно синия, който е доста дебел и го дават за офиси, банки и др. от сорта.......

# 25
  • Мнения: 5 475
Спални- паркет , ние сложихме паркет.
Баня- фаянс и теракот. Peace
Коридор, дневна и кухня- теракот ,може и паркет.
(При мен всичко с изключение на баните е с паркет,но от т.нар.екзотични типове,които са водо и топлоустойчиви. )

# 26
  • София
  • Мнения: 18 679
А колко е скъп "най-скъпия ламинат" Rolling EyesДа не излезе накрая "евтиното ми излезе най-скъпо" Laughing

# 27
# 28
  • София
  • Мнения: 2 181
Най-добрите оферти за ламинат са от една фирма след стадион Герена. Цените са възможно най-конкурентни и включват монтаж и превоз. Майсторите, които го редят са много кадърни.
Мисля че това е и нашата фирма.Адреса е на ул.Бесарабия 57 в кв.Левски.Там е склада,имат и няколко магазина.Само че транспорта не е безплатен-10лв,поне така ми казаха в събота.
при тях най-скъпия мисля че беше към 17лв/кв.
А каква подложка ще сложиш зависи колко е равна повърхността в/у кято ще се реди.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 444
Да, същата е фирмата. Сложих от по-дебелата подложка, въпреки че върху паркет и то изциклен преди това за да е равно. Но се получи супер топлоизолация.......... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт