За какво се говори във форума татковци?

  • 2 395
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 451
Ми тъй де, те поне имат какво да мерят Mr. Green

Нии сме Ентелегентни мъже, това с меренето е отживелица. Ще седнем на бира и ще оплюем съфорумките  smile3534

# 16
  • София
  • Мнения: 7 097
Хи, хи, ще има кавга-този път мъжка Mr. Green

Няма, те мъжете се разбират лесно, не са като нас да се дърпат за щяло и нещяло  argue

# 17
  • Мнения: 1 451
Цитат
Еее, щом в темата така пише, значи е така...
Айде ще повервам тоя път Wink

# 18
  • Мнения: 495
Хи, хи, ще има кавга-този път мъжка Mr. Green

Няма, те мъжете се разбират лесно, не са като нас да се дърпат за щяло и нещяло  argue
според мен човек като си е досаден по природа, няма значение какъв пол е

# 19
  • Мнения: 260
Веднъж бях в болница, влиза една сестра в стаята и настава пълна тишина.
Защо се умълчахте бе , нали за жени си говорехте?  smile3505
Ти пък откъде знаеш?  smile3506
Ами в женска стая се говори за готвене, деца, плетки.... , а в мъжка стая за жени , ядене, пиене, коли, пари ...... , и след като млъкнахте, значи сте говорили за жени!  smile3521

# 20
  • Мнения: 1 451
Остарели стереотипи да ти кажа. Зависи от компанията, ама мъжете не говорят само за жени. Даже други теми ги изместват доста назад Simple Smile

# 21
  • Мнения: 2 495
Така е.Не е задължително на всяка цена да присъстват теми за жените.Аз съм забелязала, че повечето мъже като се съберат си говорят я за работа, за риба, за коли, и т.н.Жените. като че ли останахме на заден план smile3506

# 22
  • Мнения: 260
Белла ти сигурна ли си, че лампичката в хладилника угасва след като затвориш вратата му ?
Естествено че мъжете не говорят само за жени, но когато го правят обикновено е без женско присъствие, също както е и при жените. Става въпрос за по пикантни разговори, а не за обикновен разговор.

# 23
  • Мнения: 2 327
Авторът на темата може да чете и авторът на темата не си търси татко - има си такъв.  smile3534 Все още е жив и здрав човека и си гледа внуците. Simple Smile
Чужди татковци също не търся - за протокола.
Иначе наистина очаква човек да види татковци тука, ама не - мами пак пишат... Но пък сякаш тук като е мъжка тема и се отпускат повече...
А има доста мъже които пишат и са свободни между другото, че познавам и лично някои от тях.

А иначе аз си пиша с пълно право - така или иначе съм и майка и баща за детето си Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 4 473
Ех значи, една весела тема излезе и аз ще й пропусна развръзката Banghead
Нищо де, ще ви хвърлям по едно око от дъжд на вятър инкогнито Mr. Green или на есен с песен ще имам мат`рЯл за четене Party

ВЕСЕЛО ЛЯТО НА ВСИЧКИ ОТ МЕН!  Hug

 newsm08  Arrow  car003  Arrow   grinning039 newsm44 smile3503

# 25
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ауу, чак до "наесен" ли заминаваш? Пък ние по 10 дена Cry

# 26
  • Мнения: 4 473
Ауу, чак до "наесен" ли заминаваш? Пък ние по 10 дена Cry

Мда, смятам да пусна корени там за 3-4 седмици Grinning

ДЕ ВАня, аз съм си морско чедо Wink

# 27
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А, ти разписа ли се в оная тема за гостито Mr. Green шегичка  bouquet

# 28
  • Мнения: 4 473
С най-голямо удоволствие  Hug, но не го направих, защото нашите отдавна ни `третират` нас като гости  Crazy и за други просто няма място (и на земята даже)  Confused

Иначе, който минава през Варна  - нека свирка, ставам за гид Sunglasses

# 29
  • София
  • Мнения: 7 097
strelche, приятна почивка!
И ние ще се подвизаваме из Варна и Албена, но към средата на август. Свекитата живеят във Варна, а до Албена имат вила.

Общи условия

Активация на акаунт