Съни бийч по bTV

  • 42 151
  • 736
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 20 168
Бреей, скоро не бях заглеждала Бг сериал, но снощи го пуснах, че ми и хареса.
Бахаров не ми е от любимците, но мисля, че ролята му ще е на гаднярче и му пасва.
А тази девойка Дарина ми е много позната, но не се сещам точно от къде, не играеше ли и тя в "Столичани в повече", като приятелка на Евелин Костова Thinking

# 166
  • Sofia
  • Мнения: 26 379
Играеше в Дяволското гърло,бременната полицайка.

# 167
  • Бургас
  • Мнения: 16 121
Това е вторият сериал, в който я гледам. Дали е участвала  другаде?

# 168
# 169
  • Мнения: 7 573
Бахаров по принцип ми е много анти , но в сериала изглеждаше прилично. Май е от косата, не харесвам къдрави мъже хич. Иначе нямам забележки-освен озвучаването, нормално е да взаимстват идеи от други сериали, никой не в открил топлата вода. Готин каст са направили.

# 170
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Освен в "Дяволското гърло" друг сериал, в който е участвала Лидия Инджова е "Недадените". Също и във филмите "Вила Роза", "Събирач на трупове", "Прелюбодеяние", "Вяра, любов и уиски".

# 171
  • Мнения: 7 573
В доста е участвала , аз я свързвах само с “дяволското гърло”.

# 172
  • Бургас
  • Мнения: 16 121
Ъъъъъъ,аз си мислех,че Лидия Инджова е друга.

# 173
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Да си призная - за първи път я гледах в "Дяволското гърло" и там направи една великолепна Донка.
За ролята ѝ на Бистра (сестрата на Весела) в "Доза щастие" Яна Титова я кани директно, без кастинг.
Отделно има участия и в някои чуждестранни продукции.. Един от тях - белгийският късометражен „Зов за помощ“ ( „May Day“) е влязъл в т.нар. „кратък списък“ за Оскарите. Забележителна филмова и тв биография, наистина!
Направи ми впечатление, че толкова силно е желаела да учи в класа на Стефан Данаилов, че в гимназията взема 2 години за 1.
От 2013-та живее в Брюксел, където е последвала любимия си Филип. През миналия юли обаче са решили да се оженят и да се установят у нас. След като в "Дяволското гърло" за четвърти път играе роля на бременна, в действителност вече наистина очаква дете, което ако вече не се е появило на бял свят, то всеки момент ще го направи.

Като се има предвид първия епизод, Лидия Инджова се справя повече от добре с ролята си в "Съни бийч".

# 174
  • Бургас
  • Мнения: 16 121
ДамаПика, страхотен пост!
Беше ми интересно да се,, запозная,, с Дончето - Лидия!
Много харесвам,, Дяволското гърло,, и за мен тя си е Дончето.
Харесвам я как играе!

# 175
  • Мнения: 9 051
Преди Дяволското гърло Лидия участва в хубавият сериал Денят на бащата.Само че не главна,а  второстепенна роля,добре се справи и там.
Хареса ми сериалчето,нищо че копират от любимият ми Хотел Елеон ,но те и руснаците копират чужди продукции така че нищо страшно.
Любимка ми е и Евелин заедно с Ирина Митева,не знам коя повече харесвам Wink
Бахаров се справя и тук,както в Стъклен дом,но като човек трябва да се постарае.Не му отива образа на лошо момче,няма визия за това Grinning
Бойко е прекрасен актьор и много мило момче.Сетих се визуално на кого ми прилича,на Джим Парсънс(Шелдън).
Гледала съм го и в театъра.А ето тук едно негово изпълнение,което го затвърди като тотален мой любимец:

# 176
  • София
  • Мнения: 11 570
Според мен Явор има талант, да не е приятен с изпълненията си, но пък ми се струва идеален за ролята си.

# 177
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
О, да! Как пропуснах ролята ѝ на адвокатката в "Денят на бащата", като съвсем наскоро го изгледах, не знам. Впрочем, за тази роля също е поканена без да се явява на кастинг.

Дано не ставам досадна, но за тези, на които им е любопитно:
Лидия Инджова: С корема на Донка определено свалих някой друг килограм
Лидия Инджова: "Доза щастие" е не просто филм, а кауза
Лидия Инджова става майка след 5 бременности на екран
В последния материал става дума и за "Съни бийч".

Бойко Кръстанов също го харесвам. Изпълнението му в "Поетите" и на мен е едно от любимите ми. Когато за първи път го чух, плаках. Много, много силно изпълнение!

Противно на прочетените негативни мнения за Иво Аръков, аз и него харесвам. Много ми стана симпатичен неговият Младен още от промото.

И да, за Явор още преди време писах, че ролята на богаташчето Никола вероятно ще му пасне идеално. За жалост в действителността върви към провал на живота си това момче. Дано му "уври главата" навреме.

# 178
  • Мнения: 10 804
А този втория мъж на майката на хлапето на Гомес ми е много познат, но не мога да се сетя откъде..

# 179
  • Мнения: X
А този втория мъж на майката на хлапето на Гомес ми е много познат, но не мога да се сетя откъде..
Явор Ралинов - имаше роля в последния сезон на Откраднат живот. Игра богат човек, който финансира болницата.

Общи условия

Активация на акаунт