Съни бийч по bTV

  • 42 168
  • 736
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 9 485
Е, много им е лош звука!

Предишните епизоди не ми направи такова впечатление, но сега превключих от ОЖ на Съни бийч и разликата в озвучаването е осезаема.

# 436
  • Мнения: 6 222
Страхотен Гомес 🤣

# 437
  • София
  • Мнения: 27 181
И Гомес и Младен са големи тарикати. Grinning Върви леко сериала.

Лещичка, мерси, таман няма да губя време с Войото.

# 438
  • Мнения: 9 057
Направо падам от смях със Стойчо - Розата JoyТой и Младен са ми много забавни. Обаче вторият нещо  трудно му разбирам. Не е от озвучаването, защото с другите нямам този проблем.
Много ми се иска Гомес и Ивон да са двойка. Крумова малко гадничко постъпи. Малко ли е, че го изненада с поста си, а пък и го остави да закъснее за работа.
Надя Иванова как съм я смятала за красива недоумявам. Ролята ѝ на скумрия, пасва си идеално.
Този вторият пиколо и той ми е смешен, и ми е досущ актьора(не му помня името) от Последният ергенски запой.
Много ми е сладко сериалчето и музиката е доста свежа, само това "аре на Съни бийч" ми е глупаво.

# 439
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 813
Ивон е пич. Грижи се за всички. Хареса ми, че Гомес остана с нея и преместиха багажа.

# 440
  • Мнения: 7 848
През цялото време, докато вървеше серията се опитвах да си спомня коя е мелодията.
Не е ли това:

# 441
# 442
  • Мнения: 7 848
Изнандана съм от  Иво Аръков.
Винаги ми е изглеждал бездарен кифльок.  Не му се разбира ( всъщност аз му разбирам) защото говори на силен диалект.
Това е трудно, когато гоеориш правилно.
За Бойко Кръстанов всичко сте написали. А и той винаги ми е бил симпатичен.

# 443
  • София
  • Мнения: 4 429
Линк за Българгария и чужбина
 Епизод 3



# 444
  • Мнения: 3 439
Ще топнеш ли чушката, Гоме 🙂
До късия панталон на Явор Бахаров и кецовете съм. Иначе е чук, сериалът задобрява с всяка серия. Доглеждам...

# 445
  • Мнения: 669
През цялото време, докато вървеше серията се опитвах да си спомня коя е мелодията.
Не е ли това:


Баш , Биляна и е много готинко парчето :

# 446
  • Мнения: 336
Бойкот за опосумите, които толкова години замърсяват ефира и сега се пишат видни спасители на ФК Левски. Че и майтап с ЦСКА си правят (по-скоро прозвуча като реклама). Нека не се появяват в тази продукция, гърчавата е напълно достатъчна (а беше сгодна в сериала на тв7).

Вера Гиргинова наистина била оперна прима, но изглежда абсолютен джендър/травестит и сега ще сънувам кошмари. Сцената в ресторанта беше по-зле и чалга плейбек. Така че Гомес каквото и да говори кинтите в българската опера са много важни. А в българското кино още повече.

На фона на другите 3 текущи сапунки, тази изглежда най-пипната дотук

# 447
  • USA
  • Мнения: 7 299
Да,изглежда пипнато и много добре снимано.Актьорите също се справят.

Обаче:
1. Назначават Крумова за важен пост,която е дъщеря на най-големият им конкурент.Тя съответно има достъп до цифри,пари,вътрешна информация,минали и текущи сделки,инфо за туристите и тн тн.Пъълна смехория.Никога и никой не би допуснал това в своя бизнес.
2. Пикльото син щял да върти бизнес с розово масло и явно всичко ще минава чрез работата на Дарина,откъдето и толкова я форсират да води туристи.Трябва им бройка и печати.А вместо това,не може ли просто да направят тъмна сделка с музея или ей на,като простото спасителче,да се доберат до печата и да си отпечатат колкото билетчета искат.Laughing Разбирам,че билетчетата са доказателство,че розовото масло(което се оказва вода) всъщност наистина отива по предназначение.Тоест бизнеса си е чист.
3. Големия шеф заминава за 1м някъде,без да знае къде,без комуникация и без контрол над бизнеса в най-най-трудният,но и доходоносен сезон,където парите валят,а отговорностите са мащабни.И тук вече избухвам в смях.

Кой знае още колко глупости са нацвъкали до 12-ти епизод.Не знам дали ми се гледа,честно казано.Правят зрителите на глупаци.

# 448
  • София
  • Мнения: 27 181
Нещо се оляха сценаристите и зейнаха големи дупки във фабулата, но здраве да е. Поне е лек и приятен за гледане. Simple Smile Иска ми се да има и малко повече сцени на плажа и в морето.
Значи след днешния епизод аз не ги виждам Гомес и Крумова заедно. Тя нещо така се фръцна като и писа, че няма да дойде, че сега по-скоро очаквам мръсно и злобно женско отмъщение, така де, ще му покаже кой е ''шефа''
А и много ми се иска Гомето да се събере с Ивон, натам си гравитирам аз още от епизод 1, има леки индикации за това, но само леки до тук.

# 449
  • Мнения: 15 317
Мен най ме кефи Мич(Младен/Иво Аръков), спасителя на басейна, добре влиза в роля и винаги ме разсмива като каже: "Чи, ко?!"Joy
И Стойчо Розата добре влиза в роля. И той ми е забавен. Много ме развесели с репликата си, когато Никола(младия Тасев) го попита: Ти пиян ли си?! и оня му вика: Че, ти не си ли?! Grinning
Гомес също го харесвам. Даже много. Добре играе.

Определено този сериал ми е най ставащ от тези новите дето тръгнаха в ефир.

Последна редакция: сб, 07 мар 2020, 10:20 от Джаста Праста

Общи условия

Активация на акаунт