Съни бийч по bTV

  • 42 176
  • 736
  •   1
Отговори
# 540
  • Sofia
  • Мнения: 26 392
Този не е ли повече епизода?
Другият по нова е 12.

# 541
  • София
  • Мнения: 27 188
Хареса ми епизода. Голяма гад този Никола, ей. Завистта и злобата е страшна тегоба. Жал ми стана за Гомес. Виктория все повече ми харесва. Мислех, че ще му е контра и ще го подгони нещо заради това, че я отсвири, а тя му влезе в положението и много добре се държа. С това розово масло не мога да ги взема сериозно, но няма проблеми. Simple Smile

# 542
  • Мнения: 4 049
Aко беше aмерикaнcки cериaл, в нaчaлото или в крaя щеше дa имa нaдпиc в пaмет нa Йоcиф Шaмли, aмa нa опоcумите не им пукa.

# 543
  • Мнения: 9 072
Е,смятам че това се изписва когато целият продукт е специално за тази личност,другото което се прави е името да е подчертано или в рамка някаква.Нямам против ,но мисля че така процедират.

# 544
  • София
  • Мнения: 9 558
Aко беше aмерикaнcки cериaл, в нaчaлото или в крaя щеше дa имa нaдпиc в пaмет нa Йоcиф Шaмли, aмa нa опоcумите не им пукa.

И на мен ми направи лошо впечатление.
Сериалчето не е лошо, неангажиращо, свежо. Идеално е за разпускане, на фона на истерията и паниката, която обхваща обществото ни.

# 545
  • Мнения: 9 485
Ролята му е съвсем малка, но наистина можеха да го отбележат по някакъв начин.

# 546
  • Мнения: 20 172
След снощният епизод, гледах подобна сцена и в друго сериалче - Кухня. Шефа Нагиев унижи негов служител, защото мацката с която беше, хареса служителят как свири на пиано.

# 547
  • Мнения: 35 115
Има си неща от Кухня доста.
Шамли какво играе в тази серия?

# 548
  • Мнения: 9 485
Беше онзи пияния агент в бара, Гомес взе неговото сако.

# 549
  • Sofia
  • Мнения: 26 392
Има краднато от доста др филми и сериали...Във вчерашният край на епизода си припомних сцената от Васко да Гама ,където той разбира,че баща му не е боцман Confused
Гледам го,но без никакви емоции и тръпка,а времето да минава и да не мисля за ситуацията в момента Disappointed

# 550
  • Мнения: 4 075
Снощи Ол Инклузив така ме приспа, че чак сега изгледах епизода. Супер беше, Кухня не съм гледала, така че не мога да оценя колко е откраднато, но не ми и дреме.
Виктория е пич, ще участва в заверата срещу Тасев. Интересно ми е той как ще се издъни накрая (нещо пред баща си със сигурност).
Не се съмнявам, че Гомез ще спечели отново възхищението на сина си.

Ех, Младенееее Heart Eyes

# 551
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 354
Определено са се постарали Опосумите. И в пъти повече ми харесва от конкурентния му в момента сериал по Нова.
Много мъчно ми стана за Гомес. Никола накрая ще изяде хурката, само ми е интересно откъде ще му дойде. По източването на еврофондовете също ще има издънка, това е ясно.
Бившата му жена е направо противна. Не ги възприемам като двойка в живота, чисто визуално не си подхождат изобщо.

# 552
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
От злоба и завист именно заради тази сцена. Хвана го яд, че Алексиев симпатизира на обикновените пикола (така ли се казва в мн.ч.?!), а него - човекът с пари и положение, го унижи.
И освен това той принципно се зарече, че един по един ще ги "унищожи". Та като му се е паднало, защо да не действа гаднярът (разбрах, че по правописно правило трябвало да е "гаднярят", ама не ми харесва )
Този не е ли повече епизода?
Другият по нова е 12.
И трите нови сериала са с по 12 епизода.

От Виктория и аз  съм приятно изненадана. На нея, всъщност, май доста ѝ докривя, че е заела мястото, обещано на Гомес. Явно разбра, че е станала един вид "оръжие" на Никола. Наистина е много вероятно да застане на страната на "задругата".

Ох, пък Младен... съвсем на място си е Аръков, да. Хахаха... как се измъкна с печата.  Голяма терца е! И са много симпатична двойка с Дарина.

На Шамли поне името е можело да оградят в каре, светла му памет. Много лошо впечатление прави това.

# 553
  • Мнения: 9 485
Виктория и мен ме изненада, бях скептично настроена към нея. Очаквах да е на нож с останалите, още повече след като преспа с Гомес.

Как се казва приятелката на Кръстанов, която играе бившата?

# 554
  • Мнения: 4 075
Как се казва приятелката на Кръстанов, която играе бившата?
Виттория Николова й е името. Не Виктория Wink Имат малко снимки в нета.

Общи условия

Активация на акаунт