Всичко за перманентния грим на вежди, устни и очи – 7

  • 55 312
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 70
Имам нужда от запълване на празнини по веждите, каква процедура да си направя? Кожата ми е суха/нормална. Изморих се да рисувам с молив всеки ден. В старата тема някой беше дал линк и се чудя каква е тази процедура?

https://www.instagram.com/ivetakostadinova_phibrows/

А също истина ли е че при микроблейдинг остават белези и с времето се вижда и не може винаги да се прави процедурата?

Октомври се подложих на микроблейдинг точно при тази дама, нямам белези, не са ми избледнели веждите.

# 16
  • Мнения: 83
Моите са така наречените powder brows. Преди си ги рисувах доста тънки и едва сега, когато имам вежди с нормална форма, осъзнавам колко нелепо съм изглеждала преди. Дори моят приятел наскоро ми показа наша стара обща снимка и ми се смееше, че приличам на анимационен герой от детско филмче. Grinning

Лично според мен не бива да се прави компромис, когато става дума за лице. А веждите могат изключително много да променят цялото излъчване на човек.
Аз реших, че искам да си направя перманентен грим преди около 4 години. Не мога да ви опиша колко ми беше писнало това с рисуването всяка божа сутрин... И чак преди година и нещо се престраших и то защото открих човек, на когото бих се доверила. Преглеждах снимки от страници във фейсбук и инстаграм под лупа и все нещо не ми харесваше.
Мисълта ми е, ако не сте на 200 хиляди процента сигурни, че резултатът ще ви хареса, то по-добре изчакайте, докато намерите подходящия професионалист. Едни лошо направени вежди могат да ви накарат да съжалявате много.

Преди да започне моята процедура момичето, което ми прави веждите, ми ги нарисува с молив. Не просто очертани. Запълни ги и то с цвят възможно най-близък до този на пигмента. За да съм на 100% сигурна, че ми харесват. При вас не е ли било така, че чакате да дойде време за ретуш, за да ги поправите?

# 17
  • Мнения: 222
Искам да изкажа мнение за София Barbershop Habibi. За нищо на света не отивайте там на микроблейдинг. Освен че не ми сложи обезболяващ крем Ами и понеже не и се рисуваха вежди на ново и видя че моите са перфектно нарисувани почна да прави разрезите директно върху моя грим без да го чисти. След около 40м кожата ми беше толкова нарязана че клетките изхвърляха пигмента и не искаха да вкарат повече в кожата. Радвам се че избледня много но още от първия месец пигмента стана лилав. Сега бих отишла само при Фи Браус мастър за да си направя повторно. Съжалявам че тогава не разбирах толкова 🙄

# 18
  • Мнения: X
Иначе от една - две години планирах да отида в София или в едно близко населено място до София мисля, че пак правеше Даниела Стоянова. Много са ми сполучливи нейните вежди.





Мисля, че ми беше казала тогава цена около 320 - 360 лв., но не помня колко точно бяха.
Даже сега почти се реших да отида при нея, защото ми писна да рисувам и всеки ден почти става различно, а като стана от сън в латералната област направо са изтъркани. Абе, трагедия!

# 19
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 407
Ето това е добър микроблейдинг - тънки, фини и много чертички, 6д технология - не разни дебели, чертани и редки, които срещаме на начинаещи лица. Горното твоите ли са?

# 20
  • Мнения: X
Не, от фейса са на тази, която ги прави. Моите още не са пипани... с моливче са засега. Майка ми я откри. Знае че не ги харесвам и и изскачали реклами и ми я препоръча и се запалих, при нея ще съм обаче де да видим кога ще отделя сумата...

# 21
  • Мнения: 1 784
Моите са така наречените powder brows. Преди си ги рисувах доста тънки и едва сега, когато имам вежди с нормална форма, осъзнавам колко нелепо съм изглеждала преди.
Здравей, при кого си ги направила?
Аз ще се наложи да правя моите чак април, но се реших - комбинирани powder brows.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 120
lustrelux, аз си правих моите при Даниела Стоянова в края на Октомври, с ретуш Ноември.
Цената беше 270лв, като 150 лв заплатих при първата процедура, 120лв. на ретуша.
Аз лично съм доволна от резултата, ще потърся снимка.
Не ме боля процедурата, дори и обезболяващ крем не сме слагали.

Аз последните два месеца съм на вълна очна линия, затова и наблюдавам темата.
Обаче май няма много минали по този път и пишещи тук, което затруднява решението ми.

Едит:
Ето снимка шеднага след първата процедура:

# 23
  • Мнения: X
Леле, какви уникални вежди! Още повече пожелах процедурата! Благодаря за инфото!

# 24
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 407
След случката с момичето с несъразмерни вежди все по-силно впечатление ми прави, че козметичките снимат основно само една вежда.

# 25
  • Мнения: 5 832
След случката с момичето с несъразмерни вежди все по-силно впечатление ми прави, че козметичките снимат основно само една вежда.
Тя пък моята като беше снимала и двете сигурно не се омаза яко. Joy То като си некадърен все тая какво ще снимаш. Даже съм почти сигурна, че снимките в страницата ѝ не са нейни.

# 26
  • Мнения: X
Те дори и двете да снимат без снимка на цялото лице пак има риск. При мен сами по себе си веждите бяха хубави, снимката им също, обаче на моето лице бяха като вежди на някой хайдутин 😂 две нощи не спах в шок как ще ги нося поне година, обърнах всички форуми на 3 езика за решение как да ги махна и нищо, бях се отчаяла.... Добре, че накрая открих един тийн форум с успешният метод с четка за зъби и избелваща паста. Сега мисля да направя етори опит този път при друга и powder brows

# 27
  • Мнения: 5 832
Куражлийка си да ти кажа, аз не бих го направила това. На тая прясна рана паста и четка си е риск и то голям,че и на лицето. Давам ти приза Смело сърце. Joy
Аз три дни след като направих моите и бях крайно недоволна, по препоръка на приятелка разгледах работата на една жена и ми хареса много, ама беше късно. Мисля другия месец да я посетя,че вече са тука има, тука няма.

# 28
  • Мнения: X
Куражлийка си да ти кажа, аз не бих го направила това. На тая прясна рана паста и четка си е риск и то голям,че и на лицето. Давам ти приза Смело сърце. Joy
Аз три дни след като направих моите и бях крайно недоволна, по препоръка на приятелка разгледах работата на една жена и ми хареса много, ама беше късно. Мисля другия месец да я посетя,че вече са тука има, тука няма.
Абсолютно си права, бях наясно с риска, просто се надявах, че заради състава на пастата и действието при кървящи венци, няма да се получи някой фал. Направих го на втория ден ако не ме лъже паметта.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 620
Привет дами,

след колко време се прави ретуш?

Поздрави

Общи условия

Активация на акаунт