Всичко за перманентния грим на вежди, устни и очи – 7

  • 56 920
  • 747
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 832
Съжалявам да го кажа, но според мен това няма да се махне.

Аурора, я дай снимка централно и на двете вежди. Тази вежда просто започва прекалено навътре. Май си е била добре преди лазера.

# 91
  • Мнения: 138
Това може да е червеният пигмент, някои лазери действат така.

# 92
  • USA
  • Мнения: 7 369
И аз се чудя защо са ти я намалили(тя си започва точно от линията на носа),вместо да удължат другата?
Хубаво е да сложиш снимка на двете вежди,защото така само гадаем.
Иначе лазера е горене на горния слой кожа,няма как за 4-5 дни кожата да се възстанови.

# 93
  • Мнения: 1 415
Честно казано ме е страх да се подложа на процедура с лазер при козметичка, няма ли опасност да те изгори, ако е неопитна? Както казах и на мен ми предложиха да ми махнат стария микроблейдинг с лазер, но не ми се занимава с това, струва ми се пореден риск и нещо с несигурен резултат. Мисля да се насоча към микропигментация, защото наистина не си представям да стане добър микроблейдинг при мен.

# 94
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 559
И аз не си и помислям за лазер, макар веждите ми да станаха доста по-дебели от желаното.

Като си спомня как си пробвах фотоепилатора върху татуировка - не че не прочетох дебелите черни букви да не го правя, но любопитството беше по-силно. Стана ми кървава дупка - толкова силно беше изгарянето, после зарасна трудно, бавно и мъчително. Мастилото стои, макар да е по-бледо там. На лицето не бих опитала нещо подобно, особено при козметичка, която едни вежди не може да направи...

Пиши след време какво е станало. Важно е да се знае.

# 95
  • Sofia
  • Мнения: 15 619
Е, това е потребителката, която няколко страници по-назад писа, че веждите ѝ са направени твърде доближени една до друга. Пуска и снимки тогава.

# 96
  • Мнения: 1
аурора според мен втория вариант е по естествен.
Аз искам да си оправя веждите, че от скубането в пубертета са ми тънки и не мога в края, след чупката да ги отгледам, просто не растат, за да се удебелят. Още не съм се спряла на конкретен салон.
Да попитам някой с отзив за ламиниране на мигли?
Бях останала почти без вежди от всекидневното скубане.В салон за красота Елиет ми направиха невероятни вежди, по мое желание - микропигментация.Всички които ме познават останаха изумени!Теди е най - добрата козметична в София!

Последна редакция: вт, 18 фев 2020, 23:22 от Не се сърди, човече

# 97
  • Мнения: 5 832
Бях останала почти без вежди от всекидневното скубане.В салон за красота Елиет ми направиха невероятни вежди, по мое желание - микропигментация.Всички които ме познават останаха изумени!Теди е най - добрата козметична в София!
Сега ако сложиш и една снимка на веждите, всичко ще си дойде по местата. Иначе малко звучи като " Регистрирах се да направя реклама на салона".

# 98
  • Мнения: 123
Здравейте, момичета!

Някоя от вас ходила ли е на микропигментация или микроблейдинг при Миглена Маринова, гр. София? Ако да, доволни ли сте, на колко време ви е процедурата, има ли избледняване?
https://www.facebook.com/MiglenaMarinovaEstet/

Също така искам да попитам има ли проблем, ако по време на процедурата съм в цикъл, тъй като на места съм чела, че не е препоръчително?

Предварително благодаря за отговорите!

Последна редакция: нд, 23 фев 2020, 10:34 от *Флора*

# 99
  • София
  • Мнения: 1 259
Вчера си направих микроблейдинг при Цветелина Станчева, във Враца. Качвам снимка преди и след. Много съм доволна.

# 100
  • Vraca
  • Мнения: 133
Вчера си направих микроблейдинг при Цветелина Станчева, във Враца. Качвам снимка преди и след. Много съм доволна.
Много хубава форма и цвят.

# 101
  • София
  • Мнения: 1 259
Благодаря. Мацката се справи страхотно. Надявам се да не се загуби много пигмента и на ретуша да се налагат минимални корекции. Иначе се изненадах, защото мислех, че слага упойка (не ча съм очаквала да не боли и тя да прави чудеса), но се оказа, че работи без нищо. Но изтърпях Simple Smile ето и една снимка с по-добро качество

Последна редакция: пн, 24 фев 2020, 15:43 от Д0Д0

# 102
  • Мнения: 309
Момичета,колко точно е нормално да изчезне пигмента,докато се белят веждите?При мен е много ....
Скрит текст:

# 103
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 559
Не задържаш пигмент. Помисли за микропигментация.

# 104
  • USA
  • Мнения: 7 369
При мен пигмента леко изсветля,но не стоеше така на петна.Получи ми се само една миниатюрна "дупчица",която на ретуша,който се пада 8 седмици след процедурата,запълни.
Не трябва да стои така на дупки както е твоя случай.Трябва ти втора процедура,като ретуш на първата.
Предполагам,че навсякъде се следва една и съща схема.Микроблейдинг - белене,зарастване -ретуш след 8 седмици?

Аз съм много доволна от крайния резултат.Само ако се загледаш отблизо,ще личи,че веждите ми са пипани.Хем плътни,хем изглеждат натурални.
На лазер бих отишла само при специалист,като предварително съм го гугълнала до 9то коляно.Това си е горене на лицето,една некомпетентна да ми се падне,и ще ме окепази за живот.

Общи условия

Активация на акаунт