Сватба, булките на 2020 г., тема 3

  • 27 010
  • 722
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 47
Здравейте, на нас ни предстои сватба през 2021г и исках да ви питам вие колко преди сватбата започнахте да организирате или запазвате каквото и да било?
 Знам, че е твърде рано, но скоро получих пръстен и се интересувам от всичко. Laughing

# 151
  • Мнения: X
Здравейте, на нас ни предстои сватба през 2021г и исках да ви питам вие колко преди сватбата започнахте да организирате или запазвате каквото и да било?
 Знам, че е твърде рано, но скоро получих пръстен и се интересувам от всичко. Laughing

И ние ще сме през 2021, но почти сме запазили ресторант. До седмица ще е уредено и после ще си почиваме до ноември Grinning Май вече е време за тема с булки за 2021...

# 152
  • Мнения: 6 843
Ние почнахме със списъка за гости, а после ресторант.

# 153
  • Мнения: 47
Вчера изготвихме списък и решихме, че искаме малка скромна, но красива сватба-събрахме ги до 40 души.
Аз съм харесала р.Ниагара-Дойран. Ще се радвам, ако някой сподели мнение за този ресторант или пък за друг, който би бил подходящ за толкова души.

# 154
  • Мнения: 582
Усмивка, много неприятно.
Хич не ми звучи тъпо и смешно, че искаш да усещаш позитивизъм и добро отношение от хората. Аз искам същото. Клиент съм, отивам си с парите и добтрото отношение при всеки един подизпълнител. Учтива съм, мила съм, изслушвам хората. Искам същото - ни повече, ни по-малко.
Ами да, ето например агенцията за декорация. Ние имахме съвсем друг бюджет за това. В началото уж го финализирахме за 850лв, но после се оказа, че няма да е добре с нещата, които съм избрала. Имам отлични впечатления от отношението на хората в агенцията и как ми помагат и виждам, че наистина се стараят. След като установихме какво трябва да се направи аз реших, че искам подредбата на масите да е друга и като цяло коренно се промениха нещата. Хората направиха наистина много и то без да са длъжни, защото ангажиментът им не беше специално за подредбата на масите и разни други неща. Постоянно даваха съвети и се съобразяваха с това, което искам. Ето така от 850лв стана на 2000лв и с удоволствие ще ги дам. Ама да ми държи тон и да се отнася с мен като с някой, който иска да откаже и разкара по-бързо, защото не съм ѝ по бюджета - даже няма да ѝ върна мейл какво съм решила.

a.v.i. - за 40 души има страшно много ресторанти, от които можеш да избираш. Върни се и прочети тема 1 за булките на 2020. Ще намериш доста информация по много въпроси, защото с момичетата сме минавали доста теми. Иначе в момента мога да ти препоръчам няколко ресторанта, които съм ги писала и преди тук - Петрус, Щастливеца, Before and After, Ниагара на Дойран също е добър вариант, обслужването и храната са на ниво. Търси малки бутикови ресторанти, по възможност да имат и нещо като дворче или фото кът, където да си направите снимки. Има такива места, които бихте могли да резервирате даже само за вас. Защото, ако изберете нещо с капацитет 60-70 души и нагоре, само ще ви отделят от останалите, което в някои случаи може да се случи и в същата зала с обикновените гости. Имаш предостатъчно време за 2021. Но имай предвид, че до тогава броят на гостите почти е сигурно да е промени. И ние тръгнахме с нагласа за не повече от 45 души, а сега едва ги направихме на 60 (защото числото не спираше да расте). И това са само близки хора до нас, които са ни помагали и с които сме имали хубави моменти. Общо взето - чети темите от началото, записвай си идеи и след като изберете дата се ориентирай първо за ресторант, после за ДЖ, после агенция за декорация.

Последна редакция: пт, 07 фев 2020, 13:21 от usmvka

# 155
  • Мнения: 1 195
Това с тортата си звучи като чиста подигравка с теб по телефона. На някои моменти, особено с нарязаната торта малко се посмях - на реакцията "ма как така ще я режем" все едно е чудо невиждано. Получила съм отстъпка от Дидис (от изложението), ще взема да организирам една дегустация.

# 156
  • Мнения: 37
Като говорим за торти, момичета, от Чочко някоя да има впечатления? В ресторанти ни работят с тях и могат да поемат наема за стойката и цялата организация на транспорта. Другият ни вариант е Скайлайн, но за тях съм чувала не добри отзиви.

# 157
  • Мнения: 68
Като говорим за торти, момичета, от Чочко някоя да има впечатления? В ресторанти ни работят с тях и могат да поемат наема за стойката и цялата организация на транспорта. Другият ни вариант е Скайлайн, но за тях съм чувала не добри отзиви.
Чух добри отзиви за тях. Тортите ом били сочни и вкусни. Цените също са доста приемливи.
За Дидис и ние получихме отстъпка ч, но искам мини торти , а тяхната цена е висока.

# 158
  • София
  • Мнения: 11 436
То всички получихме отстъпка за Дидис, но на мен пък там не ми допадна. Ние казахме, че искаме отделни тортички също и реакцията беше все едно искаме кой знае какво, общо взето ни отказа - каза, 8-9 лв, че ще са. Е, 9 лв за торта не бих дала. Не се е държала лошо жената, де, но общо взето явно не ѝ се занимава с отделни тортички.
Нке сега сме на вълна за цяла, но мини ни предложиха от 100 грама сладки, по 5 лв са, има ги в сайта им. Само не знам дали са достатъчно големи.

# 159
  • Мнения: 1 195
Е 9 лева абсурд.. няма да ходя на дегустация Joy
Торти Чочко моя бъдещ мъж не ги харесва. В заведението, където работи редовно карат от Чочко за разни поводи, но не му е харесала нито една, така че за нас отпада като вариант. Изумявам се, че 100 грама сладки са на прилична цена, очаквах от там да са много по- скъпи.

# 160
  • Мнения: 582
То всички получихме отстъпка за Дидис, но на мен пък там не ми допадна. Ние казахме, че искаме отделни тортички също и реакцията беше все едно искаме кой знае какво, общо взето ни отказа - каза, 8-9 лв, че ще са. Е, 9 лв за торта не бих дала. Не се е държала лошо жената, де, но общо взето явно не ѝ се занимава с отделни тортички.
Нке сега сме на вълна за цяла, но мини ни предложиха от 100 грама сладки, по 5 лв са, има ги в сайта им. Само не знам дали са достатъчно големи.

Кои са по 5лв? Имаш предвид тези, които са малко под 5лв от тук ли https://100gramasladki.com/torti-i-pasti/ ?

# 161
  • София
  • Мнения: 11 436
Да, тези са. По имейл ми казаха от тях да избера, но май може и да направят като голямата торта за разрязване. На изложението бях и казаха, че са гъвкави.

# 162
  • Мнения: 140
Аз запазих час при Боряна Стефанова, официалният грим е 80 лв с идване намясто в рамките на София.
Аз също си запазих час при нея.
Утре ще пообиколя за рокли като старта ще бъде в Сватбен център София,в Младост.
Ще пиша с впечатления. ☺️

# 163
  • София
  • Мнения: 385
usmvka и на мен ми се случи нещо покъртително в общуването с ресторант Petru's, в резултат на това нямаме ресторант и е възможно сватбата ни да бъде само подписване и почерпка в тесен кръг. Още ме държи неприятното впечатление, но нямам време да седна да пиша. Накратко - много фирми в БГ не се научиха как се прави бизнес и че клиентът не ти е длъжен Sad
Съжалявам за случилото се, но съм сигурна, че ще намериш по-добри торти от хора, които не са такива претенцийки.

# 164
  • Мнения: 582
Allegra, жалко, че и при теб е имало такива неприятни моменти. Не се отказвай! Какво стана със "Щастливеца"? Провери ли там?

Общи условия

Активация на акаунт