С какво да си забавя цикъла?

  • 2 886
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Аз пих Трирегол и го забавих . Това го правя за втори път в живота си имайки предвид , че никога не съм пила противозачатъчни таблетки . Започвам да го пия 2 дена преди предполагаемия ден , всяка вечер по 1 . Спирам го точно в деня в който приключвам с почивката и на другия ден ми е дошло . Хем по-евтино хем може да се използва 2-3 пъти една опаковка .

# 16
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Взех си Оргаметрил днес от аптеката. Нямаше Примолута. Пие се сутрин и вечер по едно. Вече изпих едно.
А този Оргаметрил за какво се изписва по принцип? Нямам листовка, взех си блистерче, а не я разпитвах много.

# 17
  • Мнения: 9 093
Съжалявам, че връщам стара тема, но и моят ред за отлагане на цикъла дойде...
Въпросът ми е: в аптеката ми казаха, че Примолута мога да го пия по едно хапче сутрин, те вътре са 20, а морето ми е 15 дни + 4 дни предварително пиене, т.е. жената каза че точно ще ми стигне едно шишенце. Но в листовката пише по 2, сутрин и вечер Rolling Eyes Какво да правя?

# 18
  • Мнения: 5 370
Съжалявам, че връщам стара тема, но и моят ред за отлагане на цикъла дойде...
Въпросът ми е: в аптеката ми казаха, че Примолута мога да го пия по едно хапче сутрин, те вътре са 20, а морето ми е 15 дни + 4 дни предварително пиене, т.е. жената каза че точно ще ми стигне едно шишенце. Но в листовката пише по 2, сутрин и вечер Rolling Eyes Какво да правя?
аМИ Аз пих точно по 2-сутрин и вечер. Не знам дали с 1 хапченце ще постигнеш желания ефект??
Започнах 4- 5 дена преди цикъла, след датата пих още два дни, след 2 дни ми дойде.
дано ме разбра.

# 19
  • Мнения: 9 093
Да, разбрах те...притеснява ме и това, че много време ще ги пия, може би затова по едно ми е казала...оф, супер тъпо, да си бях взела някакви противозачатъчни... Sad

# 20
  • Мнения: 1 558
Я и аз да питам, за втори път пия Примолут НОР (дойде ми точно на 3-тия ден след спирането на хапчетата, а следващия цикъл на 27-ми ден след това), някоя да е имала проблеми по-късно с регулацията на цикъла после - в смисъл - после си идва на 28 дни примерно, а не изместен силно напред, защото една приятелка смята, че й  се е изместил толкова рано цикъла заради хапчетата. Знам, че на всеки може да подейства по различен начин, но някоя забелязала ли е да има този ефект при нея?

# 21
  • Мнения: 3 537
Най-сигурният начин да си забавиш цикъла,е като забременееш. Mr. Green

# 22
  • Мнения: 5 370
Я и аз да питам, за втори път пия Примолут НОР (дойде ми точно на 3-тия ден след спирането на хапчетата, а следващия цикъл на 27-ми ден след това), някоя да е имала проблеми по-късно с регулацията на цикъла после - в смисъл - после си идва на 28 дни примерно, а не изместен силно напред, защото една приятелка смята, че й  се е изместил толкова рано цикъла заради хапчетата. Знам, че на всеки може да подейства по различен начин, но някоя забелязала ли е да има този ефект при нея?
Да, аз.
Първият ми цикъл сега, август, дойде на 24-25 ден.
И беше ама невероятно кратък.
Обяснявам си го с хапчетата само.

# 23
  • Мнения: 295
При мен малко повече витамин C има доста забавящ ефект. Веднъж дори ми закъсня цял месец! Е, признавам, че не регулира така предвидимо или може би ефикасно като другите средства (макар, че при мен действа безотказно- винаги след това ми закъснява и то поне седмица), но поне е май най- безвредният начин thumbsup

Последна редакция: нд, 27 авг 2006, 20:31 от ani2

# 24
  • Мнения: 1 558
Най-сигурният начин да си забавиш цикъла,е като забременееш. Mr. Green
Някои го карат цветно, така че няма гаранции. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт