Преди и след (home makeovers) - 2

  • 109 950
  • 775
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 132
Ехаа, страхотна кухня Sea breez!
Затрупахме те с въпроси, ама и аз да попитам Simple Smile.
Поставката, която е над каната за вода от къде е?

# 16
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 821
Ъгълът е по поръчка, защото стандартните от мебелните магазини не паснаха. Правиха го едни страхотни хора (заслужават си титлата майстори, не точно заради нашия ъгъл, а заради всичко, което правят) от Пловдив. Възглавниците са от Икеа - щеше ми се да сложа една две по-цветни, с шарен десен, но не намерих нещо, което да ми хареса. Ако някой има предложение или идея, може да сподели Simple Smile
Виждала съм в Бриколаж, в Юск и в Практикер.
Ако не бъркам, ти си от Пловдив. На Събота пазара има магазинчета за текстил и спално бельо. От там съм взимала калъфки и платове. Могат да ушият и по поръчка - по твой размер. Магазинът, от който пазарувах, е на улицата, която води към пазара - като се идва от църквата.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 66
Ъгълът е по поръчка, защото стандартните от мебелните магазини не паснаха. Правиха го едни страхотни хора (заслужават си титлата майстори, не точно заради нашия ъгъл, а заради всичко, което правят) от Пловдив. Възглавниците са от Икеа - щеше ми се да сложа една две по-цветни, с шарен десен, но не намерих нещо, което да ми хареса. Ако някой има предложение или идея, може да сподели Simple Smile

Чудесна кухня!
Тези страхотни хора от Пловдив правят ли дивани? Ако е може координати на тези майстори.

# 18
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 685
Само в Пловдив ли работят майсторите? Интересувам от поръчка на подобен ъгъл, възглавниците аз ще си ги ушия.

# 19
  • Мнения: 873
Само в Пловдив ли работят майсторите? Интересувам от поръчка на подобен ъгъл, възглавниците аз ще си ги ушия.
Имат работилница по пътя за Бачково, не е голяма, семейно се занимават. Мога да дам координати на всеки, който се интересува, но май нямат сайт или страница във ФБ. Аз имам снимки на неща, които са правили.
Да кажа и за рафтчето, което имаме - то единствената открита част от кухнята и е част от проекта, от "Диалог" е.

# 20
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 685
Може ли координати на лични, моля?
Предварително благодаря!

# 21
  • София
  • Мнения: 7 673
Ще си позволя и аз да покажа нещичко. Само за кухнята имам документирано състоянието "преди", затова пускам само нея🙂
И аз да се включа. Страхотна кухня. Браво за вкуса  и изпълнението.
Видях, че пускаш само нея, защото на другите помещения нямаш снимки "преди".
Ще помоля да пуснеш все пак да ги видим и да им се порадваме. Blush

# 22
  • Мнения: 468
Момичета, душичката ми не се сдържа, ремонта поприключи, сега ме чака голямото чистене, ама не мога да не споделя. Ей сега, в 3 през ноща, завършихме пода в коридора. Не мога да изчакам да го приведа в представителен вид, просто искам да си го покажа Simple Smile
Бяхме решили да остане мозайка, да се поднови, но при свалянето на касите на старите врати майсторите счупиха части от нея, защото касите бяха вкопани. И се почна едно чудене... Но ето това е резултатът Simple Smile Дано ви допадне.
Преди:
Скрит текст:
След:
Скрит текст:

Последна редакция: пт, 31 яну 2020, 16:13 от Khaleesi

# 23
  • Мнения: 502
Първо да кажа браво за труда по нощите. И после да попитам каква е тази настилка? Харесва ми, че май лесно ще се чисти, но ще си кажа, че цветовете не са ми по вкуса. Ще се цапат също толкова лесно, а изглежда и хлъзгаво? Обаче е много по-красиво от мозайката.
И още едно въпросче - става ли за тераса, че на нас ни предстои нея да оправяме?

# 24
  • тук и там
  • Мнения: 11 521
На мен ми харесва повече "преди" -със мозайката,но всичко е въпрос на вкус. (може и от снимките да е).Най-важното е на вас да ви харесва.А и не знам какъв ще е стила на останалата част от жилището-може "сега" да се вързва повече стилово  .Чисто цветово от снимката-мозайката се съчетава по-добре със стените на коридора,но пък от снимка реално няма как да се прецени и истинският цвят.

Последна редакция: пт, 31 яну 2020, 08:29 от Kaisia

# 25
  • Мнения: 10 685
Много интересен и разчупен под! На мен ми хареса! Каква настилка е това? Саморазливна ли?
Мебели ще има ли и какъв стил/цвят?

# 26
  • Мнения: 468
Епоксидна смола е настилката, не трябва да се хлъзга, макар че още не съм се уверила в това Simple Smile и трябва да се чисти изключително лесно, със забърсване. Става за тераса до колкото знам, но трябва да се разчита подробно. Позлва се за всякакви помещения с висока натовареност, така че не виждам защо да не става Simple Smile
Мебели ще има, бял шкаф за обувки, закачалката още я мисля, евентуално черна.

# 27
  • Мнения: 10 685
А върху мозайката директно ли я нанесохте? Simple Smile

# 28
  • Мнения: 468
А върху мозайката директно ли я нанесохте? Simple Smile
О, да! Това беше условието, като обмислях вариантите. Освен това не исках да режа врати, това беше и друга причина да избера смолата, макар, че има още доста. Реално още не знам колко е дебела, не съм я пипала - на снимката буквално още е течна, но не би трябвало да е повече от няколко мм.

# 29
  • Мнения: 9 858
Това е най-върховното нещо, което съм виждала! Направо ми останаха очите в него. Няма ли как да се продължи и в онази другата стая, с белите плочки?

Колко пари струва? Само ли я слагате?
Никога не съм мислила, че нещо може да е толкова прекрасно!

Общи условия

Активация на акаунт