Преди и след (home makeovers) - 2

  • 109 427
  • 775
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14 700
Добре дошли в новата тема!

Тук споделяме снимки преди и след ремонтите,които правим в домовете си.
Нека напълним и тази тема с красиви снимки и идеи,да си помагаме с инфо и да сме полезни с каквото можем. 🤗


Първата тема е тук:
https://www.bg-mamma.com/?topic=1059812

Последна редакция: вт, 28 яну 2020, 23:07 от Anyyyone

# 1
  • Мнения: 5 343
Хоп, първа.
Ениуан, благодаря за новата тема.
Това лято планираме ремонт в хола и тук ще черпя идеи.

# 2
  • Мнения: 867
Ще си позволя и аз да покажа нещичко. Само за кухнята имам документирано състоянието "преди", затова пускам само нея🙂


И след:


# 3
  • Мнения: 42
Sea breeze , браво, много яко е станало.
И ние планираме ремонт, ще ви следя и благородно ще си крада идеи Simple Smile

# 4
  • Варна
  • Мнения: 6 844
Чудесна кухня се е получила. Хладилника само е изчезнал Simple Smile Къде му намерихте място?

# 5
  • София
  • Мнения: 3 439
Бриз, страхотна промяна.Поздравления!
Бъни,за криенето  и визуалното разделяне с по-високите части на плота разбирам.Ама колко  пък да сте високи, че да работите  на височина 130/150 см....? Стана ми интересно просто

# 6
  • Мнения: 186
Sea breeze, страхотно сте се справили! Стенните плочки от снимката "преди" са ми "любими".
Бих искала да те попитам относно разпъването на масата. Стабилен ли е плота или се огъва при натиск в краищата? И аз съм набелязала такъв модел маса, но все още се чудя.

# 7
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 741
Чудесно се е получило! Къде поръчахте кухнята?

# 8
  • Мнения: 867
Чудесно се е получило! Къде поръчахте кухнята?
Благодаря на всички! Старите плочки - дааа, класика Joy Кой знае колко ще съжалявям за тях, когато отново дойдат на мода... Хладилникът умишлено не влезе в кадър, защото все още е старият. Боде ми очите, но новият се позабави. Иначе е точно до шкафа с фурната. Кухнята е от "Диалог" - справиха се безупречно, нямам забележки към работата им.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 407
Sea breeze, много красива кухня, повтарям мнението на другите писали преди мен, но не мога да остана безучастна и да не се възхитя. Също цвета на шкафовете е интересен. Като цена колко лв. излезе кухнята? Благодаря.

# 10
  • Мнения: 1 967
Кухнята изключително много ми хареса, обожавам тези плочки с орнаменти! А и в съчетание с дървото, което е доста добре подбрано, е станало изключително топло и уютно. Браво за идеята и изпълнението Simple Smile

# 11
  • Мнения: 9 800
Много е гот, плочките ги обожавам (новите). Старите са като в старата баня на нашите...толкова съм свикнала да ги виждам в баня, че първите две секунди не повярвах на очите си, че може, разбираш ли, това да е кухня Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 12
  • Мнения: 867
Sea breeze, много красива кухня, повтарям мнението на другите писали преди мен, но не мога да остана безучастна и да не се възхитя. Също цвета на шкафовете е интересен. Като цена колко лв. излезе кухнята? Благодаря.
Кухненските шкафове+уредите (фурна, котлони, микровълнова, абсорбатор и съдомиялна - всичко Електролукс) излязоха около 7500 лв.
Пропуснах да кажа за масата. От Юск е, 80х80 см, след като се разпъне става 160 см. Разтяга се с приплъзване и няма висящи нестабилни части.

# 13
  • Мнения: 313
Sea breeze, и аз съм впечатлена! Чудесно се е получило! Може ли да споделиш кухненския ъгъл от къде е?

# 14
  • Мнения: 867
Ъгълът е по поръчка, защото стандартните от мебелните магазини не паснаха. Правиха го едни страхотни хора (заслужават си титлата майстори, не точно заради нашия ъгъл, а заради всичко, което правят) от Пловдив. Възглавниците са от Икеа - щеше ми се да сложа една две по-цветни, с шарен десен, но не намерих нещо, което да ми хареса. Ако някой има предложение или идея, може да сподели Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт