Любители на котки - Тема 142

  • 34 978
  • 763
  •   1
Отговори
# 60
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
Спринг, ако правилно помня, имаш няколко котки. Това също се води рисков фактор- в местата, където се гледат повече котки накуп вероятността за короната е по- голяма. Стискаме палци да е някое малко зло 🤗😘

# 61
  • In the land of Never Never
  • Мнения: 1 795
Здравейте това е моят 8год Писанко. От доста време ви чета и се включвам. Последната година хърка страшно много когато спи и след като играем и се "борим" и е по гръб започва едно давене сякаш  не му стига въздуха. Ветеринаря казва, че  нищо му няма от настинка  му било останало дефект на трахеята.Някой с нашия проблем? 🐾🐾
Аз водих моята Дуся на обезпаразитяване при вета и казах, че има нещо като кашляне, периодично, за което съм чувала, че може да са глисти. Тя каза, че имало вид глисти които били в дробовете, но тогава трябвало да й давам специални хапчета пет дни. Но ако има такива, трябва да кашля всеки ден, а при нея се случва доста рядко, веднъж да десетина дни я чувам, че кашля, и като че ли от корема идва. Стреска се, става и явно я затруднява, но минава за минута две. За сега решихме да изчакаме, аз ще пътувам, и няма как на този етап да я лекувам. Та не знам, при вас колко често е кашлицата? Посъветвайте се и за този вид глисти с вета.
Ето и данъците от нашата заспала компания:


# 62
  • Мнения: 391
Здравейте това е моят 8год Писанко. От доста време ви чета и се включвам. Последната година хърка страшно много когато спи и след като играем и се "борим" и е по гръб започва едно давене сякаш  не му стига въздуха. Ветеринаря казва, че  нищо му няма от настинка  му било останало дефект на трахеята.Някой с нашия проблем? 🐾🐾
Аз водих моята Дуся на обезпаразитяване при вета и казах, че има нещо като кашляне, периодично, за което съм чувала, че може да са глисти. Тя каза, че имало вид глисти които били в дробовете, но тогава трябвало да й давам специални хапчета пет дни. Но ако има такива, трябва да кашля всеки ден, а при нея се случва доста рядко, веднъж да десетина дни я чувам, че кашля, и като че ли от корема идва. Стреска се, става и явно я затруднява, но минава за минута две. За сега решихме да изчакаме, аз ще пътувам, и няма как на този етап да я лекувам. Та не знам, при вас колко често е кашлицата? Посъветвайте се и за този вид глисти с вета.
Ето и данъците от нашата заспала компания:



При нас е давене, все едно не му достига въздух, чува се само едно к..к..к и толкова. Кръвните изследвания са супер и редовно е обезпаразитен.

# 63
  • Мнения: 1 517
Котките кашлят най-често, когато са събрали космени топки особено, ако кашлицата е съпроводена и с повръщане. Дефакто повръщат топките. Затова има и такъв тип храни.

# 64
  • Мнения: 3 724
снимка и от нас

# 65
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Добре, че детето ми изпрати снимка, та да покрия малко данъци Simple Smile

# 66
  • Мнения: 1 471

Почивам си малко.. цял ден вилнея вкъщи, бутам каквото ми се изпречи и играя с играчките на бебето, докато то спи 😁
-Марсел.

Принцес, дано се оправя писана и да не е този вирус .. 😑
Всички данъци са прекрасни ❤

# 67
  • Мнения: 1 111
Цопваме и ние в новата тема.

# 68
  • Мнения: 5 354
Архивите са живи:




Извинявам се за качеството на снимките, но с телефон от ерата на динозаврите толкоз Laughing

# 69
  • София
  • Мнения: 13 147
И като стана дума за архиви, вижте какво съкровище открих в старите теми - http://vrab.snimka.bg/animals/nashite-kotki.579033.23250982.big

И други по-стари албуми - http://kotki.snimka.bg/?user,albums

Жалко, че голяма част от тях са звездички! Cry

Последна редакция: пт, 31 яну 2020, 03:33 от Тaня67

# 70
  • Мнения: 21 275

Тути ви казва: добро утро Kissing Heart

# 71
  • Варна
  • Мнения: 25 241
И като стана дума за архиви, вижте какво съкровище открих в старите теми - http://vrab.snimka.bg/animals/nashite-kotki.579033.23250982.big
Хахах, Кетята Joy

# 72
  • Мнения: 10 598
Как се диагностицира правилно бъбречна недостатъчност при котка? Някой с опит?

# 73
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Таня, стана ми кофти от албума. Помня всяко коте и на кого е, толкова спомени направо ми избухнаха. За Цингарела съм си спомнила тези дни, а Хорейшио беше на Тасиа на Пресила и го дадоха на свекъра. Бях във Вяра Надежда Любов заради зайчето и пред мен видях Тасиа и мъжа й, бяха довели Пресила за преглед, познах ги по котката Simple Smile. А най-голямо първо впечатление ми направиха братчетата Дундьо и Кьорчо, така се прегръщаха, когато спяха, като котенца Smile И голямо възхищение имам от Asha, помниш ли, че имаше много котки и как ги издържаше и лекуваше, страхотна жена, не се отчайваше и плашеше от нищо; шапка й свалям. Vivili ми липсва със свежия си хумор и сладкодумие, толкова съм се смяла, че й предложих веднъж да напише книга с котешките преживявания.

Последна редакция: пт, 31 яну 2020, 10:02 от Котьо

# 74
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
Котьо, аз така познах във фейсбук Мира Иванова 😊😍 Съвсем случайно попаднах на профила и чрез общ познат и викам А, Късметката 😁

Общи условия

Активация на акаунт