Нашите орхидеи – тема 28

  • 28 438
  • 742
  •   1
Отговори
# 240
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 067
аз пък ще се оплача от вас. Simple Smile вече всичко искам.

# 241
  • София
  • Мнения: 441
Аз имам още една (Iwanagara), но не съм сигурна дали беше розова или много светло лилава... като цъфне ще я покажа.
А отностно имената им - много лесно ги забравям аз 🤪
Последно за днес и да не ви досаждам 😊
Тези са много красиви, много цветове дават и много нови клончета изваждат. Раздала съм на всичките си приятелки и толкова лесно се гледат 🥰
Имам две - едната за няколко дни избухна, другата сега я чакам...

# 242
  • Мнения: 6 388
Настоявам да досаждаш пък!

# 243
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 999
Какви са красоти само! Да са ви здрави и да ни радват очите и душите на всички.

# 244
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
аз пък ще се оплача от вас. Simple Smile вече всичко искам.
И аз пък!!! 😍😍😍

# 245
  • Варна
  • Мнения: 1 951
Iwanagara..... Към катлеите ли се води?  Thinking

# 246
  • София
  • Мнения: 441
Iwanagara..... Към катлеите ли се води?  Thinking

Да Simple Smile

Благодаря ви Simple Smile Надявам се скоро да се похваля и с другите Simple Smile

# 247
  • Мнения: X
Нали знаете, че ми е слаб ангелът, та не издържах и си поръчах тази катлея. Вчера цяла вечер и търсих името, най ми прилича на Cattlianthe (Slc) Doris and Byron 'Christmas Rose'. Дано само не дойде и тя нападната от трипси като предишната, която си взех оттам, но не бих се изненадала.

Скрит текст:

Последна редакция: вт, 11 фев 2020, 11:51 от Анонимен

# 248
  • Мнения: X
Здравейте, орхидеите ви са разкошни аз имам 5 големи и 2 минита които се мъчат да растат. Моите орхидеи вече прецъфтяват та имам въпрос. За пръв път ще ги пресаждам знам, че е добре да са в прозрачни саксии, но незнам каква да е почвата чисти кори като тези от Лидл или субстрат примесен с кокосови
нишки торф и кори? В коя почва се развиват по добре ? Благодаря предварително🙂

# 249
  • Мнения: X
Здравейте, орхидеите ви са разкошни аз имам 5 големи и 2 минита които се мъчат да растат. Моите орхидеи вече прецъфтяват та имам въпрос. За пръв път ще ги пресаждам знам, че е добре да са в прозрачни саксии, но незнам каква да е почвата чисти кори като тези от Лидл или субстрат примесен с кокосови
нишки торф и кори? В коя почва се развиват по добре ? Благодаря предварително🙂

Купи си от Лидл, те са чисти кори, в тях ще им е най-добре.

# 250
  • Мнения: 274
Нали знаете, че ми е слаб ангелът, та не издържах и си поръчах тази катлея. Вчера цяла вечер и търсих името, най ми прилича на Cattlianthe (Slc) Doris and Byron 'Christmas Rose'. Дано само не дойде и тя нападната от трипси като предишната, която си взех оттам, но не бих се изненадала.

Скрит текст:

Може ли инфо от къде ги поръчвате?

# 251
  • Мнения: X
Нали знаете, че ми е слаб ангелът, та не издържах и си поръчах тази катлея. Вчера цяла вечер и търсих името, най ми прилича на Cattlianthe (Slc) Doris and Byron 'Christmas Rose'. Дано само не дойде и тя нападната от трипси като предишната, която си взех оттам, но не бих се изненадала.

Скрит текст:

Може ли инфо от къде ги поръчвате?

Оттук:

http://www.orhidei.bg/orhidei/aromatna-mini-katleq

# 252
  • Мнения: 8 082
fallon_fallon, не играеш честно Flushed
Цъкнах и аз на линка (що ли ми трябва, като си знам слабия ангел!)... влязох в "миди и мултифлора" (най-много ми харесват тези) и... 10 от тях направоооооо Broken Heart Всикчи жълти, жълточервени, череножълти и тъмни с малко беличко.... както и лиодорото и другото с остри листенца... Даже не си помислям да отворя общия изглед на всички феланопсиси, че току виж видя "папагал" и няма да издържа Close

Дано няма гадинки новата красавица, както и да се казва и да те радва с чудничък цъфтеж!

# 253
  • Мнения: 854
fallon_fallon, не играеш честно Flushed
Цъкнах и аз на линка (що ли ми трябва, като си знам слабия ангел!)... влязох в "миди и мултифлора" (най-много ми харесват тези) и... 10 от тях направоооооо Broken Heart Всикчи жълти, жълточервени, череножълти и тъмни с малко беличко.... както и лиодорото и другото с остри листенца... Даже не си помислям да отворя общия изглед на всички феланопсиси, че току виж видя "папагал" и няма да издържа Close

Дано няма гадинки новата красавица, както и да се казва и да те радва с чудничък цъфтеж!

Има папагал, откога го гледам и аз... Мисля в петък да кажа на МП, че е време да ми направи едно подаръче (или аз сама да си направя).

# 254
  • Мнения: X
Цитат
Купи си от Лидл, те са чисти кори, в тях ще им е най-добре.

Благодаря
А поливането как ще със чистите кори по често или както е било досега.
На 10-12 дни посивяват корените и още 2-3 дни за по сигурно. Досега са били в субстрат както се продават

Общи условия

Активация на акаунт