Лазерна епилация и електроепилация – 7

  • 38 800
  • 738
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 17 775
Отпред, на гърлото, визирам. То си е хормонално каро брадичката.
На тила не мисля, че би имало проблем.
Аз не бих си унищожавала фоликули на косата обаче. Може да ти потрябват, ако те налегне косопад. Joy

Мацето, как върви при теб. Помня, че плащаше доста ниска цена за цяло тяло. Има ли ефект от процедурите?

# 286
  • София
  • Мнения: 11 763
Кечър на 4та съм за момента и е ок, макар да имам цели линии пропуски на краката и на интима и ме дразни жестоко.

# 287
  • Мнения: 10 256
А защо лицето се счита хормонална зона? Винаги ми е било любопитно.

# 288
  • София
  • Мнения: 5 726
Кечър на 4та съм за момента и е ок, макар да имам цели линии пропуски на краката и на интима и ме дразни жестоко.
Ти беше в Аби нали? Коя те работи там. Аз в предишбия пост се оплаквах от тях, бях при Ваня. Бях се вторачила в интима. След като на подмишниците изпопадаха много, а на интима нищо, реших да дам втори шанс, но при друга операторка-Оля.
Сега и на интима изпопадаха.

Последна редакция: нд, 07 юни 2020, 22:55 от trikitil

# 289
  • Мнения: 29
Десетина дни преди и 2 седмици след процедура спазвам аз.

И на мен така ми беше обяснено като направих първа процедура. Даже сега нямам притеснения, че предстои лято и море.

# 290
  • Мнения: 24
Здравейте, случвало ли се е на някой след епилация да има изгаряне на кожата. Днес бях на 4-та процедура, по време на която ме боля много повече от друг път, но момичето каза че така щяло да има повече ефект. Но след два часа кожата ми е червена, а на места като натъртено/изгорено.Моля ви за съвет какво да правя и ще останат ли белези?

# 291
  • Мнения: 5 855
Не се притеснявай, най-вероятно няма да останат белези, но за друг път трябва да кажеш на операторката, че на тази степен на лазера - изгаряш.
Не си написала за коя зона става въпрос, но сега много трябва да я пазиш от слънцето. Никакво продължително излагане и задължително мазане със слънцезащитен крем / лосион, SPF 50, през 2 чАса.
Вземи си и някакъв епителизиращ продукт. Нещо от рода на "Цикатридина", "Bioderma Cicabio" и т.н. Мажи се усилено поне 3-4 седмици, докато мястото не се оправи напълно.

В кое студио и с какъв лазер прави процедурата?

# 292
  • Мнения: 1 227
Случвало ми се е същото и то 2 пъти. Първият път уж една малка зона на корема да пробваме с по-висока степен на лазера как ще реагира кожата - на червени петна, болезнени, станаха корички седяха 2 седмици и после паднаха и кожата беше розова и много нежна отдолу. Втория път (пак в същото студио, което вече не посещавам) правих зона ареоли и пак имах изгаряния от същия тип, като преди това се бях оплакала, че са ме изгорили. Отидох на скандал да се разправям с управителя и тактично ме убедиха "че той лазера така си работи и просто е по-силен и затова гори кожата ама пък е по-ефективен" - пълни глупости. Не е нормално, даже е опасно. Представи си че се получи на зона на лицето или някъде където е изложено на слънце - няма опазване през слънчевите месеци....

# 293
  • София
  • Мнения: 17 775
Казвайте в кои студия са ви изгорили, за да сме си полезни.

# 294
  • Мнения: 1 227
Казвайте в кои студия са ви изгорили, за да сме си полезни.
Не искам да правя лоша реклама, тъй като ходя в клиниката за други процедури и съм много доволна, от въпросното изгаряне при мен минаха 2 години и нещо. Става въпрос за Дерма Акт. Посещавам определени доктори там за инжекционни процедури и съм много доволна, просто историята с лазера ме наплаши и не смея пак да пробвам въпреки, че цените им са добри. Ако някой скоро е ходил там нека сподели впечатления, може аз да съм изключение.

# 295
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 517
Преди няколко години и мен ме бяха изгорили в едно студио. Това беше и последния път, в който го посетих. Още тогава ме заболя и казах на т.нар. лекарка, но тя отвърна, че нищо няма и до 10-15мин ще изчезне. Ами почервеня, стана мехур, пареше ме и в същото време болеше. Стана на рана, хвана корички и след като паднаха, кожата отдолу беше розова. В крайна сметка ми остана белег, който с времето намаля, пак има, но не е толкова голям, колкото беше.

# 296
  • Мнения: 24
Аз също не искам да правя лоша реклама, защото ходя на няколко зони и досега не съм имала този проблем
Става въпрос за Лазер център.

# 297
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Ау, много страшно звучат тези изгаряния. Независимо от добрите процедури в други неща, лазер повече не бих си правила в студио, където са ме изгорили веднъж!

Онзи ден заведох за първи път дъщеря си. Имах останала една сесия платена и реших да си направи мишниците тя. Беше я страх, каза, че я е боляло, но всичко е наред. Малко по малко ще правим нещата при нея. На 15 е, а изискванията са да са минали 2 години от първата менструация.

# 298
  • Sofia
  • Мнения: 4 391
Казвайте в кои студия са ви изгорили, за да сме си полезни.

Аз писах преди време - на последната процедура интим ме изгориха във Версус - тази операторка ме е обработвала и друг път, процедурата ми беше 9та-10та може би, т.е. не съм "новак". Първо беше червено, после покафеня, болезнено, но до няколко дни мина. Оттогава не съм ходила, но не по тази причина, а защото нямам нужда. Ако се наложи интим, ще кажа какъв е бил последният ми опит и да внимават!

# 299
  • Мнения: 24
Казвайте в кои студия са ви изгорили, за да сме си полезни.

Аз писах преди време - на последната процедура интим ме изгориха във Версус - тази операторка ме е обработвала и друг път, процедурата ми беше 9та-10та може би, т.е. не съм "новак". Първо беше червено, после покафеня, болезнено, но до няколко дни мина. Оттогава не съм ходила, но не по тази причина, а защото нямам нужда. Ако се наложи интим, ще кажа какъв е бил последният ми опит и да внимават!


А може ли да кажеш мажеше ли с нещо мястото и остана ли белег?

Общи условия

Активация на акаунт