Номинации за най-голяма муня (тема 3)

  • 592 587
  • 5 407
  •   1
Отговори
# 1 455
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 079
маска, маска е, му кажи.
че вируса нали през всяка лигавица минава. и за там маска трябва. Simple Smile

дълго е за разказване, ама оня ден счупих тъпомера.
сраааам.

# 1 456
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 854
Еее, пусна мухата сега... разказвай!

# 1 457
  • Мнения: 8 554
Е, разказвай де...

# 1 458
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 079
събуждам се една сутрин, излизам на балкона и се оглеждам наоколо.
да разбера от първа ръка какво е времето. а то какво да е - мъгла, смог, нищо не се вижда.
и изведнъж, точно пред мен, между мъглите, смога и облаците виждам част от планина. гора със златни-червени листа, осветена само от един кос, почти хоризонтален лъч, промушил се през мъглата. през булото на мъглицата се виждат дървета, на които сякаш се виждат и заскрежените листа...
набързо се обличам, на бегом се качвам в колата, тръгваме с половинката и аз въодушевено обяснявам каква красота съм видяла сутринта от балкона.
почти катастрофирахме. моичкият ме гледа с безумен поглед. по някое време успя да измучи нещо като "ти нали разбираш, че точно там, където си гледала няма планина?"
направо ме разсърди.
ама много реалистично изглеждаше. и нали наоколо е гъчкана от планини - вляво Витоша, от едната ѝ страна - Люлин, от другата - Лозенската, в дясно в далечината - Стара планина...
ама точно отпред наистина няма.

# 1 459
  • Мнения: 6 327
набързо се обличам, на бегом се качвам в колата, тръгваме с половинката и аз въодушевено обяснявам каква красота съм видяла сутринта от балкона.
На излет ли го беше помъкнала този педант на географията?

# 1 460
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 079
вози ме до работа. Wink да е сигурен, че няма да се върна изненадващо у дома. Simple Smile

Simple Smile той много търпи и преглъща, ама Черни връх на мястото на Александър Невски не можа.

# 1 461
  • Мнения: 9 906
той много търпи и преглъща, ама Черни връх на мястото на Александър Невски не можа.
Как така? Flushed

# 1 462
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 079
ами там, където съм "видяла" планината обикновено е Ал. Невски. Simple Smile

видяла съм облак, през който минава слънчев лъч. защо и как съм видяла гора и планина никой не може да обясни. най-малко аз.
за около половин час съм била 1000% убедена, че между облаците виждам заскрежена гора.

а може да е бил "Лапута" Wink

# 1 463
  • Мнения: 8 082
Скрит текст:
събуждам се една сутрин, излизам на балкона и се оглеждам наоколо.
да разбера от първа ръка какво е времето. а то какво да е - мъгла, смог, нищо не се вижда.
и изведнъж, точно пред мен, между мъглите, смога и облаците виждам част от планина. гора със златни-червени листа, осветена само от един кос, почти хоризонтален лъч, промушил се през мъглата. през булото на мъглицата се виждат дървета, на които сякаш се виждат и заскрежените листа...
набързо се обличам, на бегом се качвам в колата, тръгваме с половинката и аз въодушевено обяснявам каква красота съм видяла сутринта от балкона.
почти катастрофирахме. моичкият ме гледа с безумен поглед. по някое време успя да измучи нещо като
"ти нали разбираш, че точно там, където си гледала няма планина?"
направо ме разсърди.
ама много реалистично изглеждаше. и нали наоколо е гъчкана от планини - вляво Витоша, от едната ѝ страна - Люлин, от другата - Лозенската, в дясно в далечината - Стара планина...
ама точно отпред наистина няма.
JoyJoySweat SmileJoyJoy
Ни моъ! JoyJoyJoy

Я кАжи честно - какво беше закусила преди тая вълшебна гледка от балкона?!? Sunglasses

ПП: Започвай да пишеш професионално, майстор на късия разказ си!

# 1 464
  • Мнения: 9 906
Ама пък хубави са ти виденията, Добри! 😂

# 1 465
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 854
Ъхъ, хубави... питай мъжа й, нали него е юрнала към планината Wink.

# 1 466
  • IT
  • Мнения: 3 704
😂😂😂😂😂разревах се. И да съм
В тон с темата прочетох:”мъглите, сьомга и облаци”.

# 1 467
  • Мнения: 2 483
Пуснала Муня музика и готви, пиле с гъби и картофи на фурна. За разкош, казвам си, ще долея бира. Нещо съм я изтървала, ММ яде одеве, цупи се и мърмори, че нагарчало.

# 1 468
  • Мнения: 25 664
О, горчиви пилешки бутчета с гъби и сметана и аз съм готвила. Трябваше да капна малко бира за аромат, но аз реших, че ако сложа повече, ще стане по-вкусно. Мхм...
Добре че само моите родители ни бяха на гости, обаче баща ми не спря да мърмори цялата вечер, че по-горчиво пиле не е ял през живота си.

# 1 469
  • Мнения: 318
Здравейте, Муни!
И аз да се похваля мунската. Преди няколко седмици се уплаших, че ми се е повредила стрелката за горивото на колата. Качвам се аз, паля, стрелката отива до края (пълен резервоар) и не се върща назад. А знам че бях почти на първата чертичка. Със страх отидох до работа и звъннах на ММ да споделя мъката по счупената стрелка. А той като прихна да се смее,      и ми вика:
- Нали ти казах, че освен че ти смених гумите, ти заредих и колата с гориво.
Мунска му работа -ни чува, ни помни. Joy

Общи условия

Активация на акаунт