Номинации за най-голяма муня (тема 3)

  • 599 296
  • 5 407
  •   1
Отговори
# 1 650
  • Мнения: 4 357
Божичко, момичета, хич не ви е скучно 😅 Весело ми е, смея се на ваш гръб, но, да, истина е,че на всеки се случва. Аз когато направя гаф, казвам, това да е най-лошото което ми се случва - едно объркване. Когато счупя нещо или загубя пари, пак с тази мантра се успокоявам. Ето онзи ден загубих 20 лв. Ей, така май ги подарих на някого. Само се надявам да са му трябвали повече от колкото на мен...

# 1 651
  • София
  • Мнения: 9 649
Случвало ми се е няколко пъти с нови банкноти да залепнат и да дам една повече някъде на каса. Усещам се късно.
На мен също ми се е случвало клиенти да ми дадат повече, защото са залепнали. Даже на една клиентка й се обадих по телефона да дойде да си вземе 5-те лв, защото ми беше платила в петолевки, нови, залепнали. Метна ги на бюрото и излезе от офиса набързо, че бързаше за някъде. Тя се изненада, че за 5 лв й звъня, ама аз с нейните 5 лв няма да забогатея, а на нея някъде може точно те да не й стигнат. А и муните трябва да се подкрепяме една друга. Simple Smile

# 1 652
  • Мнения: 4 357
Моята е паднала от чантата, докато съм бързала за таксито. Знам, че казах на ММ, че имам едра банкнота, и не искам да я дам на бакшиша.... Той ми пъхна двайсетолевка в чантата, но аз не бях сигурна и долу пред входа дръпнах ципа да видя.... Фатална грешка, защото таксито дойде и не успях да  затворя ципа. Хукнах, качих се, и накрая на пътуването се разтърсих в дамската чанта.... Няма и няма.... Дадох стотачка, а тоя тъпак за сметка от 12 лв ми върна 80 лв! Ама нямаше къде да споря, изтървавах влака.... Та това такси ми излезе 40 лв.!!! Двайсетте лева така и не са намерени. 😟

# 1 653
  • Мнения: 4 624
Правя поръчка през интернет и я насочвам към близък офис на Спийди. Кликам си по инерция за офиса на Евлоги Георгиев. Днес отивам и влизам с уверена крачка, директно изрицитирвайки телефонния си номер. Гледа момичето, гледа "Ами, нямате пратка на този телефон, може ли номер на пратка?" Правим втори опит с номера на пратката, но отново не излиза. Накрая ме попита на кой адрес и аз вече ядосано казвам, ами тук е - на Евлоги Георгиев 105. При което тя се засмя и каза, че има 2 офиса на Евлоги и моята пратка е в другия и не чак толкова близо до вкъщи. Мунска история...

# 1 654
  • Мнения: 4 357
Хайде да Ви расмея за последно през тази година. Изцепката е на майка ми. Та аз говоря по телефона с ММ, а тя слуша новините. Дават новината за повишаване на цената на водата. Тя му метнала половин око,  ама нали повече мен ме слуша...🤪. После след като затворих, ме пита защо са обърнали внимание на цената на .....ВоДката! Чак не повярвах, че говори сериозно.... 😅🤪🤭 Ама иначе всичко от моят разговор чула едно към едно....

Последна редакция: чт, 31 дек 2020, 23:19 от Vicky_P

# 1 655
  • Sofia
  • Мнения: 26 524
Днес за малко да предизвикам задавяне  на ММ с едни сладки 🙄...вчера ме видя докато правих еклери,а миналия ден когато го нямаше в къщи направих едни напукани лимоново кокосови,но станаха доста сухи и давещи...прибрах ги в кутия уж да омекнат,а еклерите напълнени с крем прибрах в хладилника...Днес след закуска му предлагам от сухите без да обяснявам какви са,той я лапна цяла и започна  да негодува,опитва се нещо да каже,а от устата хвърчат трохи..едвам му разбрах ,че пита”...къде е крема?!”..😳 Тогава загрях,помислил е,че му давам еклер 🤣

# 1 656
  • Мнения: 7 956
На гости на големия син сме и сутринта тръгвам да си правя кафе тихичко да не събудя децата, които спят в кухнята. Натискам копчето на котлона, светва, писука, показва една тройка и не тръгва, десет пъти поне!!! Ставам вече звяр, бясна и недоспала, решавам в микровълновата ще топля вода. Да, ама синът новодомец, още не я е ползвал и я метнал на хладилника, а кабелът не стига до контакта. Разчистих малко плота от чаши, набрах яко сили и свалих микровълновата от хладилника да си направя нескафе. Половината остана да стърчи, защото много ми дотежа.
По това време мъжът ми вече станал, идва и се смее - "грешното копче на котлона си натискала, мила"
Кълна се, вярното копче го нямаше рано сутринта! Иначе щях да го видя!
Едит - Допълвам се - като се прибрахме и слязох от колата, установих липсата на червената раница на сина ми с всички съкровища вътре - таблет, телефон и новата книга. Помърморих яко около колата, че сега ще трябва да се връщаме, когато той извика "мамо, на гърба ти е моята раница".
Ясно е, трябва да спя.

Последна редакция: пт, 01 яну 2021, 20:38 от Eva+

# 1 657
  • Мнения: 4 808
Честита Нова година, момичета! Да имаме много поводи за смях през 2021, пък макар и мунски истории.
Вчера след работа минавам през една аптека да питам за едни лекарства на ММ, дето са му казали, че никъде ги няма. Междувременно обаче съм грабнала един комплект от две четки за зъби, разбрах, че лекарствата ги има, тръгвам си и на излизане, вече почти прекрачила навън, се усещам, че не съм си платила четките. Връщам се, плащам, прибирам се вкъщи, цялата чанта обърнах, всичко извадих, четките ги няма, явно така и са си останали на касата в аптеката.

# 1 658
  • Мнения: 46 572
С дъщеря ми останахме будни до сутринта. Тя задряма по едно време, но приятели нон стоп ѝ пишеха по телефона и се разбуждаше. Тръгваме вече да си лягаме към 7 ч. и исках да ѝ кажа "Изключи го, та утре да се наспиш.", но вместо това рекох: "Изключи го, та утре да се напиеш." Цял ден ме бъзика Smiling Imp

За много години!

# 1 659
  • Мнения: 10 702
Виждам една малка бутилка с минерална вода, от която е изпито около 1/3. Решавам да не я изхвърлям, а да полея орхидеите. Не уцелих едната саксия (високо са) и разлях малко. Разнесе се чудна миризма на ракия....
С 200 км в час отнесох саксиите в банята и изкъпах орхидеите с вода. Няколко пъти.
Сетих се, че вчера ми дадоха да опитам малко от тази ракия, а аз не обърнах внимание в какво ми я сипват.
Дано да оцелеят орхидеите ....

# 1 660
  • Мнения: 1 759
Аз за малко да се подпаля,  ама леко се размина.
Не е лесно наведнъж да правиш баница, крем карамел, че и да не изтърва някоя промоция брошура на Лидл преглеждах.
Е точно тя ми се подпали в ръцете, ама който блее до включен газов котлон......

# 1 661
  • Мнения: 346
Виждам една малка бутилка с минерална вода, от която е изпито около 1/3. Решавам да не я изхвърлям, а да полея орхидеите. Не уцелих едната саксия (високо са) и разлях малко. Разнесе се чудна миризма на ракия....
С 200 км в час отнесох саксиите в банята и изкъпах орхидеите с вода. Няколко пъти.

Ох, майка така сипа на осемгодишната ми племенница  от една бутилка с минерална "вода" и детето отпива и почва да пищи "Бабоо, тая вода е много киселааа"! Дано оцелеят орхидеите ти! 👍

# 1 662
  • Sofia
  • Мнения: 26 524
Много трябва да се внимава с това пресипване на течности в бутилки.И аз го правя,но веднага слагам бележка с надпис.
Преди години напълних бутилката на малко бебе с бяло вино вместо с ябълков сок...не беше по моя вина,а на майката,но добре ,че бебето се намръщи щом отпи ,за да разбера,че не е ОК сокчето...

# 1 663
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
Моят мъж така се е напил за първи път. На 5г. Засилил се и изпил голям гълток с "безалкохолно ябълка". Да, ама не - ракия имало в шишето.

# 1 664
  • Мнения: 12 236
Аз така три саксии унищожих, две с лимони и един портокал, като ги полях с първак, около три литра. От къде да знам, че на баща ми му свършили съдовете и налял ракията в тубичката, в която наливахме изворна вода. В рамките на две седмици загинаха, не помогна смяната на пръстта и кисненето във вода. Бях ученичка още, от къде познания за аромата на ракията.

Общи условия

Активация на акаунт