Номинации за най-голяма муня (тема 3)

  • 592 478
  • 5 407
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 805
Сутрин, пия кафе, което разнасям навсякъде с мен, гримирам се в банята и влизам с чашата с кафе. Отварям шкафа да извадя кутията си с червила и се оказвам с две заети ръце и решавам за малко да си оставя скъпоценната кутия на капака на тоалетната чиния
Скрит текст:
( моля само за разбиране от ССФ, червилата са в кутия, капакът ми е чистичък и си има мекичка отгоре подложка, сещате се що ги давам тези обяснения)
...и триста дяволи, вещици, талъсъми и каквото се сетите - капакът е вдигнат!

Събудих се от раз! Smile
Козметика, парфюми и обувки пазя и кътам като чеиз. Всяко погубено или изгубено съкровище от тези ми донася тасманийско настроение и страдам дълго.

# 91
  • Мнения: 5 682
Grinning Въпросът е после какво последва, след като се установи, че капакът е вдигнат? Grinning

# 92
  • Мнения: 4 708
Вчера една ученичка ми закъснява за час. Обяснението е следното: Идва автобусът на спирката, тя и приятелката и тичат, мятат се вътре доволни, че са тръгнали навреме. И след като автобусът излиза от града разбрали, че не този, който им трябва. Слезли малко след табелката и оттам пеша до училище на бегом. Навремето една колежка от университета вместо влака за София, се качва на международният за Гърция, и така и не разбрала грешката докато не почнали да проверяват за международни паспорти /още не бяхме в ЕС/. Та повярвах на ученичката, като се сетих за колежката.

# 93
  • Мнения: 2 690
Скоро не съм се изявявала. И на мен ми е интересно оцеляха ли червилата ☺

# 94
  • Мнения: 6 219
Дано кутията ги е спасила и да са били затворени хубаво.Моят дребния имаше такъв период да си мие пласмасовите зеленчуци в тоалетната 😁.Пускаше ги и бъркаше с една лъжица от комплекта за готвене ,добре че по късно се научи да пуска водата в казанчето 🤣

# 95
  • Мнения: 724
Вчера една ученичка ми закъснява за час. Обяснението е следното: Идва автобусът на спирката, тя и приятелката и тичат, мятат се вътре доволни, че са тръгнали навреме. И след като автобусът излиза от града разбрали, че не този, който им трябва. Слезли малко след табелката и оттам пеша до училище на бегом. Навремето една колежка от университета вместо влака за София, се качва на международният за Гърция, и така и не разбрала грешката докато не почнали да проверяват за международни паспорти /още не бяхме в ЕС/. Та повярвах на ученичката, като се сетих за колежката.


Четири години пътувах всяка седмица с автобус до вкъщи. Точно когато трябваше да се прибера през седмицата за да ходим с майка ми на проба на роклята за бала, обърках автобусите. Да не мислите, че слязох веднага щом разбрах грешката. Пътувах си до първата спирка, добре, че имаше с какво да се прибера. На проба не отидох този ден, така и не си признах защо.

# 96
  • Мнения: 5 997
Тази сутрин 6:40  бяхме с автобуса, качва се съседче което пътува до училище - 3 спирки преди нашата. Седна на седалка диагонално на нашата и дреме.  Две спирки преди неговата автобуса спира, той скочи  и слезе , огледа  се видя,  че е сбъркал и пак се върна. Хем ми стана смешно и се притесних моя момък вечер дали няма да подмине спирката.

# 97
  • София-Младост
  • Мнения: 23 351
Дъщеря ми така беше заспала една сутрин в автобуса, шофьорът я събудил на Централна гара. Беше закъсняла разбира се, защото е трябвало да слезе още на Орлов мост.

# 98
  • Мнения: 2 805
Скрит текст:
Grinning Въпросът е после какво последва, след като се установи, че капакът е вдигнат? Grinning
Скоро не съм се изявявала. И на мен ми е интересно оцеляха ли червилата ☺
Дано кутията ги е спасила и да са били затворени хубаво.Моят дребния имаше такъв период да си мие пласмасовите зеленчуци в тоалетната 😁.Пускаше ги и бъркаше с една лъжица от комплекта за готвене ,добре че по късно се научи да пуска водата в казанчето 🤣

Кутията за съжаление е без капак. Въпреки, че я хванах в последния момент, способен си на невероятно бързи  реакции понякога, част от червилата заминаха. Да Ви кажа ли колко  - 9!  ( 9 малки съкровища отидоха зян Pensive).
Здраве да е.

И заговорихме за пропускане на спирки - и на мен ми се е случвало веднъж, бях се отнесла с мисли за ...секс.
В моя защита ще кажа, че бях прясно влюбена Smile.

Последна редакция: ср, 12 фев 2020, 20:54 от *Serendipity*

# 99
  • София
  • Мнения: 8 113
Простено ти е, щом за секс си мислила. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 100
  • София
  • Мнения: 39 761
Дъщеря ми така беше заспала една сутрин в автобуса, шофьорът я събудил на Централна гара. Беше закъсняла разбира се, защото е трябвало да слезе още на Орлов мост.
Мен нямаше кой да ме буди Simple Smile
По време на следването редовно заспивах в трамвая и се събуждах на последната спирка.
Спала съм ѝ права, а една жена изписка "олеле, това момиче ще падне".

# 101
  • Мнения: 10 377
Случай от по-младите ми години. Моята майка имаше много близка приятелка - видна дама, интелектуалка, омъжена за високопоставен човек. Та тази дама ни беше поканила на рожден ден, някъде по следобедно време. Тръгваме ние с колата, стигаме и започвам да паркирам. На тротоара стои някаква жена, която през цялото време ни наблюдава. Много мразя да ме гледат докато паркирам, съответно почвам да паркирам лошо, бъркам, накрая успявам и със съответната физиономия гордо се изплезвам на наблюдаващата. В това време тя идва до колата и пита защо и се плезя. Обяснява, че тя отива на парти, на което са канени много жени и изчаква, ако и ние сме за там, да отидем заедно (предполагам, че е познала майка ми). .... Е, в този миг ми идеше да се самоубия! Започнах глупаво да обяснявам, че аз така имам навик да си вадя езика отвреме навреме, добре че майка ми замаза някак положението.

# 102
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Писах, но май мнението ми не се е публикувало. Та да се запиша за днес. В обедната реших да си взема един черен шоколад, хапнах 2 парчета от него. Не знам как е станало, но съм се омазала стабилно, една черта от ъгълчето на устата до половината буза. Това естествено го установих 2-3 часа след това, когато отидох до тоалетна. По-интересното е , че през тези 2-3 часа имах клиенти, кой знае колко са се подхилквали след посещението им в офиса.

Последна редакция: пт, 14 фев 2020, 16:50 от elichka4

# 103
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 049
записвам час за преглед при специалист УНГ за детето и за бащицата.
жената пита за име и телефонен номер за връзка и аз давам моя.
пита за имената на пациента - давам техните.
след това пита има и оплаквания и какви са, за да ги запише. ей тук, без да се замисля, съобщавам: "не ме слушат! искам да им проверят слуха и ако се наложи да им промият ушите."
милата пет минути се смееше, накрая успя да каже "ама аз питах за оплакванията на пациентите."

е, че те какви оплаквания могат да имат! Trollface

# 104
  • Sofia
  • Мнения: 26 379
От скоро има една реклама по тв за Ремотив/не знам какво е,не я гледам/,но се чува сигнал на изпратено съобщение и всеки път отивам да си видя на телефона кой и какво ми праща...

Общи условия

Активация на акаунт