Отговори
# 60
  • Мнения: 25 620
И с мъжа си, и с майка му се запознах все у тях, само че с няколко месеца разлика. И двамата учехме в други градове и се прибирахме рядко, обикновено по празници.
Та отиваме един следобед у тях - ние двамата и най-добрият му приятел и се настаняваме в хола. В един момент влетява майка му и се лепва за приятеля:
- Ооооо, как си, какво правиш, откога не съм те виждала? - В този момент се втренчва в мене и пита - Това новата ти приятелка ли е?
Следва сконфузено мълчание, приятелят почва да мънка:
-Аааа, не, не...
Аз потъвам вдън земя от неудобство под любопитния, изпитателен поглед, но пък  хем ме напушва на смях, хем ми е любопитно как ще излезе от ситуацията моичкият. А той само отсече:
-Майко, не се бъркай в моята територия!
Тук вече тя се сконфузи, изръси едно неловко "Ааааа, така ли?" и се изнесе набързо от стаята.
Та така се запознахме... Mr. Green

# 61
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ние още гаджета трябваше да отидем до работното й място(един склад в търговията) уж да й помогне малко, а всъщност трябваха му пари и май ме взе с него, че да не може майка му да му откаже. Запознахме се, тя се представи с фамилията си и аз неволно отговорих с моята. Тъй де, тя като не си казва малкото име и аз не си го казах. Mr. Green

# 62
  • Мнения: 415
След дълго телефонно познанство, един ден минахме през тях уж случайно, заедно с мъжа ми, тя се изненада, зарадва се и ме разцелува  Heart Eyes  Много разбрана жена...

# 63
  • Мнения: 11 004
Тъй де, тя като не си казва малкото име и аз не си го казах. Mr. Green

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 64
  • Мнения: 8 917
Изкарахме си много готино - страхотно топло посрещане, което хпродължава и до днес - над 3 години от първата ни среща  bouquet

# 65
  • Мнения: 184
Моята определено е много готина. Всеки път като и ходим на гости ми се кара като ставам преди 10 часа #Crazy
Първият път, когато се срещнахме бях толкова притеснена, че цяла вечер не обелих една думичка. Свекървата и свекъра постоянно ме заговаряха, но ..... Единственото, което съм казала най-вероятно е името ми и къде работя. После ме беше срам от себе си #Cussing out Но в крайна сметка всичко е ОК, станахме много добри приятелки Peace

# 66
Аз се запознах с моята свекърва на осми март, на вечеря в един ресторант в София.  Simple Smile
Спомням си, че бях доста нервна и целия ден на работа ме тресеше сценична треска... Blush
После обаче всичко мина супер - бащата на мъжа ми ми подари цветя и дори се впечатли, че обичаме едни и същи "просташки" храни и напитки, например червено вино, разредено с лимонада  Laughing Доста говорихме и накрая мъжът ми дори каза, че родителите му били толкова заети да говорят с мен и да покажат колко са готини, че на него не му обърнали внимание... Wink
Хората ме приеха добре и до момента не сме имали проблеми. Аз доста ги харесвам.  Peace Praynig

# 67
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Амо бях на гости в тях, тя се появи/свекървата/, моето момче поиска да ни запознае и да ме представи, тя се врътна сякаш не е разбрала и си излезе...и аз бях супер разочарована и се разстроих... Sad, ама сега да ни видите...нали си имат вече внуче, толкова любимо и ще има второ, мед им капе от устата, мноооогоооо ме обичат... ooooh!, но аз никога няма да забравя пренебрежението в онзи първи миг и болката..., макар че отдавна съм простила няма да забравя! Sunglasses

Нещо подобно беше и моята среща със бъдещата ми тогава свекърва. Само , че моята промърмори: "Ние се познаваме". И до ден днешен не разбрах от къде се познавахме и защо така с надменен тон. Може би ме бъркаше с някой. Но наистина не се познавахме лично, освен че сме в малък град и двете визуално сме се виждали, знаеше на кого съм дъщеря. Много ме заболя тогава и не съм простила.Беше през 1989 г, помняма го много ясно, сякаш е станало вчера. Така се е запечатала първата среща в съзнанието ми. И до ден днешен съм " Светла " за нея. ТАка се обръща към мен "Светла, .....еди какво си" Аз се казвам Светлана и много мразя да ме наричат Светла. Какво да говорим повече...

Последна редакция: вт, 01 авг 2006, 23:00 от djemma

# 68
  • Мнения: 694
Накарахте ме да се замисля newsm78, но уви спомени от преди 10г. нямам.Даже не знам и къде съм я видяла за първи път. 

# 69
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
И аз бях у мъжо на гости, беше следобяд и ние си пийвахме и хапвахме нещо. Аз свеки я знаех по физиономия, а и тя мене, защото живеем блок до блок, а и ни беше виждала как се изпращаме със синчето и. Но официално не се бяхме още запознали. Аз преспивах чат-пат след някоя дискотека у тях, ама сутринта се изнизвах рано-рано, преди да е станал някой. Та идва си тогава свеки от работа и вече нямаше как, запознахме се. От тогава си спомням само, че имаше някакво пране, събрано от простора и сложено на фотьойла и свеки вика на мъжо:"Ама, Цецко, майко, защо не си попочистил малко щом си поканил момиченцето на гости?" Е, поседя малко при нас, разменихме по няколко думи и после излезе и ни остави сами. Това беше моята първа среща.

# 70
  • Мнения: 3 268
Бях в 9 клас,а мъжът ми в 10,когато станахме гаджета.Аз учех в Немска езикова и един ден ми се обажда жена,която се представи като майката на Иван.Искала да се видим.Реших,че ще ми се кара дето "развращавам" момчето й Embarassed,а тя ме вижда,усмихва се и аз не знам коя е тая готина мадама,дето ми се хили.Родила е синът ми на 16г. и тогава значи е била на 33 и много красива."моля те помогни на Иван с немския,много е зле...".Е, така се запознахме в далечната 82г.Уважаваме се и се разбираме и до днес.Всеки си има трески за дялане,но без компромиси не може.А и не живеем заедно,тъй че се затъжваме така да се каже Peace

# 71
  • Мнения: 3 394
спомням си,че обикаляше из апартамента си и пушеше като комин. Не ми обърна особено внимание.
На втората ни среща си извади цялото злато и вика *избирай си и взимай каквото искаш* Simple Smile

# 72
  • Мнения: 1 451
спомням си,че обикаляше из апартамента си и пушеше като комин. Не ми обърна особено внимание.
На втората ни среща си извади цялото злато и вика *избирай си и взимай каквото искаш* Simple Smile

Въх!!!  Shocked
И ти взе ли си? Аз щах да грабна две-три шепи  smile3508

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 5 642
Посред нощите нахълтахме в дома на мъжа ми с цел любофффффффффф. И без да искаме направо си влюзохме в спалнята на техните, а тя жената не била на село.

# 74
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Нямам ама никакъв спомен?! #Crazy #Crazy То в началото се смотавахме само в стаята на мъжа ми и само на прибежки до санитарните помещения...Предполагам той ни е запознал, но нищо повече... чак след време тя започна да се появява "на хоризонта" и да си контактуваме. Явно съм издържала изпитателния период Joy
Абсолютно идентична ситуация беше и при мен....само се сещам, че тя беше тотално шашардисана /повече от мен/ когато ни запознаха Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт